Jump to content
jankos9999

Problem z Aktywacją Konto Parkingcrew

Recommended Posts

Cześć to mój 1 post na tym forum więc wypadało by się przywitać ;)

 

W zasadzie od dłuższego czasu szukałem forum poświęconego parkingom i domenom i wydaje mi się że dobrze trafiłem :D

 

Przejdziemy do szczegółów :)

 

Mam problem z aktywacją konta Parkingcrew założonego z poziomu aftermarket ( wiadomo założyłem sobie standardowo konto na aftermarket po to aby zaparkować w nowo utworzonym parkingu domenę którą zakupiłem) robiłem to wiele razy jednak od jakiegoś czasu pojawia się następujący problem

 

1 Na maila gdy próbuję założyć z poziomu aftetrmarket konto parkingcrew nie dochodzą jak zwykle dane do 1 logowania do konta jedynie link aby potwierdzić rejestrację po którego kinięciu widzę to ( obrazek 1 )  niby konto ba być aktywowane manualnie i mam dostać dane do logowania jednak czekam na nie już 72 h i nic ( taka sama sytuacja spotkała mnie przez ostatnie dni 4 razy)

 

Oczywiście BHP jest w 100 % zachowane na tym IP nie robiłem nigdy innego konta parkingcrew ani aftermarket

 

Ktoś może mi podpowiedzieć o co może chodzić lub jak mogę sobie z tym poradzić ?

 

Z góry dzięki za pomoc

IMG_20210323_083526.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

update

 

Nie wiem dlaczego wszystkie prośby o założenia konta z poziomu am na parkingcrew zostały odrzucone 1 raz spotykam się z taką sytuacją ( dodam że zawsze wszystko hulało)

 

zdjęcie w załączniku

 

może ktoś coś wie jak sobie z tematem poradzić  ?

 

 

IMG_20210325_150733.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wnikam po co Ci aż tyle kont. Być może Twoje BHP zawiodło IP to nie wszystko. Możesz też napisać do supportu PC (chyba najbardziej rozsądne) lub założyć konto z pominięciem AM i parkować ręcznie lub później je podpiąć (chyba tak się da - już nie pamiętam).

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, apze napisał:

Nie wnikam po co Ci aż tyle kont. Być może Twoje BHP zawiodło IP to nie wszystko. Możesz też napisać do supportu PC (chyba najbardziej rozsądne) lub założyć konto z pominięciem AM i parkować ręcznie lub później je podpiąć (chyba tak się da - już nie pamiętam).

To nie tajemnica po co to robię :)

 

Na wielu forach w tym i tym  przeczytałem że często parkingi różnie rozliczają użytkowników ( w sensie mogą z tym kombinować i coś kręcić) z tego powodu nie chcę stawiać na szali całego swojego ruchu z X domen na 1 koncie parkingu jakby miał być jakiś problem z rozliczeniem ( i po prostu porównać rozliczenia na kilku kontach) 

 

Dlatego przez krótki okres czasu chciałem po testować swoje domeny na różnych kontach parkingcrew aby stwierdzić jak wygląda rozliczenie i potem gdy będzie ok bardziej się zaangażować i dla wygodny wszystko przenieść w 1 miejsce :D

 

co do Twojej wypowiedzi muszę spróbować tak zrobić chociaż myślę że nadal będzie to samo no ale cóż próbować trzeba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na różnych forach różne rzeczy wypisują. Pracuję z ParkingCrew od siedmiu lat, swoje sprawdziłem i zapewniam, że nic nie kombinują ani nie kręcą.

Załóż jedno konto i tam podpinaj swoje domeny. Polecam założenie konta z pominięciem AM i parkuj ręcznie (to o czym pisał kolega @apze).

Będziesz miał pewność, że niczego nie przeoczono. Na samym jednak początku polecam napisanie do supportu w czym tkwi problem.

Mają dobre podejście do klienta więc zakładam, że uzyskasz trafną odpowiedź.

 

support[@]parkingcrew.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzięki @vul za odpowiedź tak zrobię :)

 

Dziś spróbuję te konto założyć z pominięciem amu jak nie pójdzie to jak mówisz odezwę się do ich supportu :)

 

Trochę parkingów już przerobiłem dlatego trochę się obawiam współpracy z parkigcrew ale jak mówisz że jest okej założę jedno konto ręcznie i po testuje na nim po kolei moje domeny 

 

Do niedzieli wrzucę tutaj małą aktualizację czy wszystko się udało :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozbicie ruchu na kilka kont raczej nie pomoże. Pomóc może tylko jeżeli ten ruch jest słabej jakości i się boisz.

 

Lepsze warunki możesz uzyskać tylko jeżeli masz więcej ruchu. Nie przełączą Cię na lepsze warunki przez przypadek. Ostatecznie nie chodzi nawet o ruch, ale o zarobki, które jak wiadomo są jego pochodną.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, vul napisał:

Pracuję z ParkingCrew od siedmiu lat, swoje sprawdziłem i zapewniam, że nic nie kombinują ani nie kręcą.

 

Może nie kombinują, może robią "doświadczenia", a właściwy człowek na właściwym miejscu ;)

 

 

55 minut temu, nadobny napisał:

Rozbicie ruchu na kilka kont raczej nie pomoże.


Pomoże, jeśli dostaniesz bana na kilka z nich. Na name serwerach parkingcrew jest blisko pół miliona domen, więc szansa że jakieś fraud kliki przejdą jest spora. A jeśli ktoś zakłada kilka kont - to nic dobrego to nie wróży. 

 


@jankos9999 Twoja teoria mająca na celu uzasadnić tworzenie wielu kont z wielu IP jest pozbawiona jakiegokolwiek sensu za wyjątkiem tego co wyżej napisałem.

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×