Jump to content
chomick

domenozaur.pl

Recommended Posts

domenozaur.pl

 

Cześć Pany

Nie brałem tego z myślą o handlu, a ewentualnie kiedyś o jakimś portalu związanym z zarabianiem na domenach i tak sobie chciałem zapytać luźno, czy dostrzegacie jakiś potencjał w  adresie domenozaur.pl.

Na dokładke spytam o domenoza.pl, ale nawet ja się zgodzę z tym że to trochę takie durne ;-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każda domena dobra jeśli stoi na nim dobry serwis z ruchem itp. Na chwilę obecną wartość zero. Jeszcze jak byłaby nazwa generyczne czy bardziej chwytliwa, ale niestety. No Panowie i Panie chyba, że się myślę :-)

Edited by Kamis086
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
31 minut temu, Kamis086 napisał:

Jeszcze jak byłaby nazwa generyczne czy bardziej chwytliwa, ale niestety. 


No otóż mi na takiej opini zależało :]  Póki lh rozdaje te pl niemal za darmo, to nie zaszkodzi czasem sobie spróbować  ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, chomick napisał:

Nie brałem tego z myślą o handlu, a ewentualnie kiedyś o jakimś portalu związanym z zarabianiem na domenach ...

 

Jeśli nie dysponujesz ponadprzeciętną wiedzą w danym temacie - każdy taki pomysł jest skazany na 100% porażkę.

 

 

4 godziny temu, chomick napisał:

Póki lh rozdaje te pl niemal za darmo, to nie zaszkodzi czasem sobie spróbować  ;]

 

Nigdy nie kupuj domen kierując się tym że są one prawie za darmo. Kupuj te na które sam wyłożyłbyś co najmniej kilkaset PLN gdyby były do sprzedania. Tym sposobem bardzo szybko przestaniesz kupować bezwartościowe dziadostwo.

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, Domeniacz napisał:

Jeśli nie dysponujesz ponadprzeciętną wiedzą w danym temacie - każdy taki pomysł jest skazany na 100% porażkę.

 

  Ponadprzeciętną wiedzą to akurat dysponuje, ale to tyle. Poza tym mam trochę czasu, hosting z wordpressem i trochę chyba zdolności kopyrajterskich też, a by napisać artykuł przeprowadzić risercz to mozna właściwie na każdy temat. Co innego u mnie z motywacją. Poagregować trochę informacji napewno można celem pozyskania ruchu i zawze można liczyć na jakieś systemy partnerskie i affiliacyjne. Jest coś podobnego zysk24.com - ale to bardziej ogólnie. Ja bym się chciał kompleksowo przyjrzeć samym domenom. Jak jeszcze nie teraz, to może kiedyś....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abyśmy dobrze się zrozumieli, podam Ci moją definicję "ponadprzeciętności":

Ponadprzeciętną wiedzą to dysponuje np. Grażynka która pracowała 10 lat w banku przy kredytach. Zna najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie. Zna plusy i minusy wszystkich rozwiązań kredytowych. Wie na co zwrócić uwagę i czego unikać. Grażynka z pasją będzie opowiadać o perypetiach kredytowych klientów oraz jak sobie z nimi poradzili. Grażynka wie jak działa Credit Scoring i co zrobić by go polepszyć. Grażynkę nie zagniesz żadnym pytaniem i na każde otrzymasz wyczerpującą odpowiedź. A jak ma się do tego przykładu Twoja ponadprzeciętna wiedza odnośnie domen ?

 

Idąc dalej domenowym tropem, wcześniej czy później ktoś zapyta Cię jakimi sprzedażami możesz się pochwalić. Co wtedy odpowiesz ?

 

"zawze można liczyć na jakieś systemy partnerskie i affiliacyjne" - liczyć można, ale to że się przeliczysz idąc tym tropem jest niemal pewne.

 

I nie myśl że piszę to złośliwie. Piszę to z własnego doświadczenia. Kiedyś byłem na Twoim etapie. Liczyłem na AdSense a po miesiącu naliczyłem aż 1,60 PLN. Chyba nie muszę mówić iż moja frustracja sięgneła zenitu. Zrozumiałem wtedy iż gdzieś robię błąd. Zanim go zidentyfikowałem i zdobyłem wystarczającą wiedzę i doświadczenie by zarabiać na AdSense mineły kolejne 2 lata. I dopiero wtedy mogłem wypłacić to 1,60 powiększone o kwotę ponad 1,000 PLN w ciągu miesiąca na tej samej domenie ale zupełnie innej zawartości i budowie. Widzisz różnicę ?

 

A jeśli brak Ci motywacji - zakończysz swoją przygodę ze 1,60 PLN których nie będziesz mógł wypłacić. Podobnych przykładów z PP możesz znaleźć masę w sieci.

 

 

Edited by Domeniacz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×