Jump to content
keyword

Rick Schwartz

Recommended Posts

17 minut temu, Kangur napisał:

 

Mam przecież tylko jedną żonę, od początku tą samą :)

 

... no właśnie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Domeniacz napisał:


...korzystał z zaawansowanych algorytmów które używam na rynku zachodnim a  które służy do wyłowienia bardzo mocnych domen pośród tych które na pierwszy rzut oka wydają się mało atrakcyjne. Dzięki temu można je kupić znacznie taniej a osiągnąć wielokrotnie lepsze rezultaty....

 

 

czy dla domen z tego tematu  stosowałeś te zaawansowane algorytmy ?

dla kolegi pytam, może któaś z nich jest wolna albo do kupienia znacznie taniej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minut temu, networker napisał:

czy dla domen z tego tematu  stosowałeś te zaawansowane algorytmy ?

 

Gdybyś nie był ślepy i miał jakiekolwiek pojęcie o SEO to szybko byś zauważył iż większość z tych domen ma znaczną ilość wyszukiwań w Google a osoba mająca pojęcie o SEO potrafi to wykorzystać. A każdy mój klient mógłby sobie w kilka minut wybrać najlepsze domeny do swojej branży i zarejestrować za śmieszny grosz i do tego nie musiałby zapłacić VAT jeśli ma Vat EU.


Dlatego nawet ParkingZakopane.pl generował znacznie większy ruch niż moda.pl - ale jak tylko o tym napisałem właściciel moda.pl ze wstydu wyłączył informację o ruchu na tej domenie. Do tego na część z tych domen mieli chrapkę inni którzy dysponują zapewne znacznie większą wiedzą niż TY. Niemniej jednak nie udało się przechwycić tych domen ani AM ani Premium ani DD ani jeszcze jednej spółce z Wrocławia. A przypominam iż mówimy o przechwytywaniu LIGHT z bardzo krótkiego wycinku czasu.

 

A może chcesz porównać świetny brand jak Orelo.pl do gniota spożywka.pl którą @Kangur zalicza do domen najwyższej klasy ? :lol:


A może chcesz zasugerować iż AnyCar.pl czy MaxGsm.pl to złe domeny dla komisu/importera samochodów czy też sklepu z telefonami ? 


Rozumiem że chciałeś się odegrać, ale coś nie bardzo Ci się udało ;)

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minut temu, Domeniacz napisał:

Dlatego nawet ParkingZakopane.pl generował znacznie większy ruch niż moda.pl

 

Z góry bardzo przepraszam ale pozwolę sobie na nie zgodzenie się :D 

Obydwie domeny mają bardzo mały ruch. Z ostatnich dwóch lat ruch domeny moda.pl (sumarycznie) to niecałe 11kUU. Domena parkingzakopane.pl to niecałe 3,5kUU.

Nie mniej jednak domena parkingzakopane.pl miała ten ruch w miarę stabilny przez cały wspomniany okres. Natomiast moda.pl dwa lata temu jeszcze w miarę cisnęła ale jakoś od roku kiepściutko i słabiutko. Jedynym obecnie plusem domeny parkingzakopane.pl jest kilkukrotnie wyższa stawka w GA w stosunku do moda.pl.

Natomiast jedynym plusem domeny moda.pl jest jej nazwa, czyli... że jest to moda.pl :D 

Wnioski wyciąga każdy sobie sam- ja tu tylko sprzątam. Dziękuję z góry za merytoryczną rozmowę i serdecznie pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minut temu, vul napisał:

Z góry bardzo przepraszam ale pozwolę sobie na nie zgodzenie się :D 

 

Ja mówię o rzeczywistym ruchu na AM w momencie kiedy to pisałem a nie o ruchu z narzędzi w w/w przypadku. Ale miło że się pojawiłeś, bo w kwestii ruchu Bartek może się coś od Ciebie nauczyć ;)
 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Domeniacz napisał:

Ja mówię o rzeczywistym ruchu na AM w momencie kiedy to pisałem a nie o ruchu z narzędzi w w/w przypadku. [...]

 

Rozumiem i przyjmuję do wiadomości. Nie zaznaczyłeś jednak tego w poście, który zacytowałem więc pozwoliłem sobie na wtrącenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Domeniacz napisał:

Rozumiem że chciałeś się odegrać

 

problem w tym, ze nie rozumiesz. zadałem Ci proste pytanie: czy domeny z tamtego tematu wybrałeś przy pomocy tych swoich cudownych zaawansowanych algorytmów, z których korzystasz na rynkach zachodnich.

 

nie odpowiedziałeś niestety na tak proste pytanie. może jednak odpowiesz:

 

tak czy nie ?

 

bo wiesz argumenty, że anycar.pl się super nadaje dla komisu aut, maxgsm.pl dla sklepu z telefonami a orelo.pl jest dobra na brand są jakby trochę nie bardzo w stylu "zaawansowanych algorytmów" :D

 

ps. dwie z trzech powyżej wymienionych są wolne :D

 

ps2. czy do grupy domen, na którą chrapke mieli domenowi guru z większym doświadczeniem niż moja skromna osoba należe te top generyki: dzianamama.pl, fajnedupy.pl ? je też pomógł Ci wybrać algorytm ??

Edited by networker
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mieliśmy w tym wątku porozmawiać o domenach w kontekście tego co napisał Rick :D

Może niech administracja stworzy osobny dział (np. arena albo koloseum) i tam będą prawdziwe igrzyska?

Bo wydaje mi się, że nie tylko ja zauważam, że od pewnego czasu wszystkie wątki w ostatecznym rozrachunku i tak są sprowadzane do klimatu siekierki i sztachety :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minut temu, vul napisał:

W kontekście tego co napisał Rick :D

.......

 

wszystkie wątki w ostatecznym rozrachunku i tak są sprowadzane do klimatu siekierki i sztachety :P

Caly czas wszystko w kontekscie..a co drugiej czesci to nie zgadzam sie... nie wszystkie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, networker napisał:

zadałem Ci proste pytanie: czy domeny z tamtego tematu wybrałeś przy pomocy tych swoich cudownych zaawansowanych algorytmów, z których korzystasz na rynkach zachodnich.


Skoro przytoczyłeś całą listę domen którą sprzedałem uważałem za słuszne wyjaśnienie kilku istotnych kwestii. Ale spieszę Ci wyjaśnić resztę:


Nie, tutaj został użyty wyłącznie banalnie prosty agorytm bazujący na danych z Google. Po prostu wpisywałeś jedno słowo i miałeś przed oczyma wszystkie wolne domeny z tym słowem wraz z ilością wyszukiwań w Google. Dzięki temu w parę sekund mogłeś znaleźć to co czego ludzie szukają godzinami sprawdzając po kolei domeny ze swojej listy widząc raz za razem "zajęta". Jak widzisz, nawet tak prostego algorytmu nie był w stanie zrobić ani AM ani Premium przez ostatnie 10 lat a znacząco ułatwia on znalezienie popularnych fraz.


Jeśli chodzi natomiast o zaawansowany algorytm do wyszukiwania domen pod SEO - nie ma na tej liście żadnej domeny do której został użyty. Wynika to z faktu iż nie znalazłem żadnej domeny która by spełniała mojego wymagania w tej kwestii a szukałem domen wyłącznie pod zaplecze do domeniacz.pl. Gdyby np. Daniel @DD zapomniał sobie odnowić swojego bloga - ten algorytm znalazł by go w ułamek sekundy pomimo tego iż w nazwie domeny nie ma żadnego słowa związanego z domenami. 

 

A przypomnę iż na komiaczu spada ~ 100,000 domen w jeden dzień - czyli tyle samo co w rejestrze PL przez cały miesiąc.

 

WIdzisz różnicę w klasie narzędzi czy dalej nie kumasz ? A dodam tylko iż to bardzo skromny wycinek możliwości ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minut temu, Domeniacz napisał:

Nie

 

Szkoda.to może pochwalisz sie jakimis powalajacymi na kolana przykladami wyszukanych przez cudowny algorytm megadomen, ktore przechwyciles i ze sporym zyskiem sprzedales lub z powodzeniem z nich korzystasz i zarabiasz.

 

To moze byc ciekawe, bo wiesz googlowe frazy z ruchem jako domena to jak mnie pamiec nie myli w moim przypadku lata 2006,2007 kiedy działal pp centralwings. Potem te wszystkie biletydo....pl, lotydo...pl przeszly na pp skyeurope.pl potem chyba jak obie linie padly to pp esky jeszcze.. stare dzieje. Mozesz nie pamietac ale fajnie, ze ktos 15 lat pozniej jeszcze sie tym jara i uwaza, ze odkrywa ameryke.

 

 

Ps. Nie chce mi sie sprawdzac ale naprawde duzo osob szuka "dziana mama" :D ??

Edited by networker
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, vul napisał:

 

Bo wydaje mi się, że nie tylko ja zauważam, że od pewnego czasu wszystkie wątki w ostatecznym rozrachunku i tak są sprowadzane do klimatu siekierki i sztachety :P

 

Zauważ, że wszystkie szermierki mimo wszystko są on-topic (inaczej administracja też by zareagowała ? :D),  nie oceniam merytoryki bo często po prostu wszystkich wypowiedzi nie czytam, ale trzeba przyznać, że Domeniacz aktywizuje użytkowników :D Niektórzy userzy w "szermierce" tworzą więcej postów w kilka dni, niż przez ostatnich kilka lat na forum :D 

 

Edited by szogun
  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minut temu, networker napisał:

 

Szkoda.to może pochwalisz sie jakimis powalajacymi na kolana przykladami wyszukanych przez cudowny algorytm megadomen, ktore przechwyciles i ze sporym zyskiem sprzedales lub z powodzeniem z nich korzystasz i zarabiasz.

 

To moze byc ciekawe, bo wiesz googlowe frazy z ruchem jako domena to jak mnie pamiec nie myli w moim przypadku lata 2006,2007 kiedy działal pp centralwings. Potem te wszystkie biletydo....pl, lotydo...pl przeszly na pp skyeurope.pl potem chyba jak obie linie padly to pp esky jeszcze.. stare dzieje. Mozesz nie pamietac ale fajnie, ze ktos 15 lat pozniej jeszcze sie tym jara i uwaza, ze odkrywa ameryke.

 

 

Ps. Nie chce mi sie sprawdzac ale naprawde duzo osob szuka "dziana mama" :D ??

 

Wszystkie moje zagraniczne sprzedaże (4 lub 5) domen .pl od 2016 roku dotyczyły domen exact match opartych na frazach google. Nie uważam żeby temat był aż tak przestarzały. Albo my jesteśmy tak hop do przodu albo oni tak hen do tyłu. Żeby nie było, nie bronie tu Domeniacza bo zwyczajnie nie potrzebuje mojej pomocy. Poza tym jest dla mnie niemiły i chełpi się przyznawaniem mu racji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, smogwawelski napisał:

 

Wszystkie moje zagraniczne sprzedaże (4 lub 5) domen .pl od 2016 roku dotyczyły domen exact match opartych na frazach google. Nie uważam żeby temat był aż tak przestarzały.

Ja nie twierdze, ze przestarzaly tylko, ze znany od lat ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, networker napisał:

lata 2006,2007 ... Potem te wszystkie biletydo....pl, lotydo.... stare dzieje ... 

 

Trzeba poinformować kolegę który posiada TanieBilety.pl żeby skasował tą domenę albowiem @networker uważa że jest bez "sęsu" a narzędzia które umożliwiają znalezienie takich domen w kilka sekund są przestarzałe i całkowicie nieprzydatne :lol: Mało tego, narzędzie takie już od 15 lat są tak popularne iż Bartek nas tu zaraz zasypie przykładami z rynku PL że już o COM nie wspomnę. Natomiast AM i Premium już dawno z nich nie korzysta... bo nigdy nawet im do głowy nie przyszło że coś takiego można zrobić.

 

W rzeczywistości jednak Bartek siedzi godzinami szukając takich domen a klienci Domeniacza kilkoma kliknięciami zbierają wszystkie takie domeny Bartkowi z przed nosa pomiędzy kolejnymi łykami kawy. Jednak wspomniany Bartek ma dużo szczęścia siedząc wyłącznie w domenowej dziurze z kropką PL albowiem jest w niej zarejestrowane zaledwie 3 MILIONY domen a w komiaczu jest ich 150 milionów. Dlatego Bartkowi już po całej dniówce klepania w klawę udaje się znaleźć kilka w miarę "sęsownych" egzemplarzy ;)


Jednak czas klientów Domeniacza jest znacznie bardziej cenny a to co Domeniacz oferuje - nigdzie indziej nie znajdą. A jak już powiedziałem to skromny wycinek możliwości zarówno w kwestii SEO jak i również domen stricte pod sprzedaż. Podaj więc Bartku choć jeden serwis który udostępnia tak banalne a jednocześnie bardzo przydatne narzędzie. Zamieniam się w słuch (rzecz jasna w przenośni)

 

 

 

2 godziny temu, smogwawelski napisał:

Poza tym jest dla mnie niemiły i chełpi się przyznawaniem mu racji.

 

Nie przesadzaj smog, polubiłem Cię gdyż masz oczy otwarte na zmiany na rynku w przeciwieństwie do betonu z Leszna ;) 

 

2 godziny temu, smogwawelski napisał:

Wszystkie moje zagraniczne sprzedaże ... dotyczyły domen exact match opartych na frazach google.


I kolejny punkt ;)

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Domeniacz napisał:

Jednak czas klientów Domeniacza jest znacznie bardziej cenny a to co Domeniacz oferuje - nigdzie indziej nie znajdą. A jak już powiedziałem to skromny wycinek możliwości zarówno w kwestii SEO jak i również domen stricte pod sprzedaż. Podaj więc Bartku choć jeden serwis który udostępnia tak banalne a jednocześnie bardzo przydatne narzędzie.

A mógłbyś wymienić top3 tych przechwyconych domen przez super algorytm domeniacz.pl ???

Albo top3 serwisów, które wypromowałeś w google dla swoich zadowolonych klientów, dzięki super znajomości seo ??? Chętnie bym zobaczył jakieś efekty twojej pracy czy wiedzy o pozycjonowaniu. O ile byli jacyś zadowoleni klienci, albo nie jest to ściśle tajne.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Domeniacz napisał:

 

....@networker uważa że jest bez "sęsu" a narzędzia które umożliwiają znalezienie takich domen w kilka sekund są przestarzałe i całkowicie nieprzydatne :lol: ..... Bartek nas tu zaraz zasypie przykładami z rynku PL że już o COM nie wspomnę. .....

 

W rzeczywistości jednak Bartek siedzi godzinami .....klienci Domeniacza kilkoma kliknięciami zbierają wszystkie takie domeny Bartkowi .... wspomniany Bartek ma dużo szczęścia siedząc wyłącznie w domenowej dziurze .....Dlatego Bartkowi już po całej dniówce ....


.....czas klientów Domeniacza jest znacznie bardziej cenny a to co Domeniacz oferuje - nigdzie indziej nie znajdą. A jak już powiedziałem to skromny wycinek możliwości zarówno w kwestii SEO jak i również domen stricte pod sprzedaż........

 

 

 

to tyle z merytorki. a wracając do mojego pytania, bo szczerze mnie zainteresowałeś to powtórze prośbę, skoro wyżej wymienione domeny nie zostały przez Ciebie wyjęte z rynku dzieki Twojemu mitycznemu algorytmowi:

 

"..to może pochwalisz sie jakimis powalajacymi na kolana przykladami wyszukanych przez cudowny algorytm megadomen, ktore przechwyciles i ze sporym zyskiem sprzedales lub z powodzeniem z nich korzystasz i zarabiasz. " 

 

bo mimo wszystko sądzę, że analizę  minialgorytmu, który pozwolił Ci wyszukać wspaniałe wolne frazowe domeny z potencjalnym ruchem jak dzianamama.pl czy pasjamody.pl możemy pominąć :D

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, networker napisał:

to tyle z merytorki.

 

Słusznie, bo ponownie nie jesteś w stanie odpowiedzieć na banalnie proste pytanie "Podaj więc Bartku choć jeden serwis który udostępnia tak banalne a jednocześnie bardzo przydatne narzędzie" - bo skoro twierdzisz że coś jest znane i popularne i "tą Amerykę" odkryłeś już 15 lat wstecz to nie powinieneś mieć żadnego problemu ze wskazaniem takiego serwisu. Niestety po raz kolejny udowodniłeś że nie masz pojęcia o czym mówisz i dlatego znów leżysz na deskach jak Najman.

 

Pozwolę sobie również jeszcze raz przytoczyć fragment Twojej wypowiedzi:

 

23 godziny temu, networker napisał:

Potem te wszystkie biletydo....pl, lotydo...pl .. stare dzieje.

 

Rzuciłem okiem na Twoje domeny, i widzę że to jednak nie tak stare dzieje jak starasz się to nieudolnie przedstawić:

 

bilet-lotniczy.pl
centrumlotnicze.pl
loty-czarterowe.pl
samolotyuzywane.pl
tanialinia.pl
tanielotykrajowe.pl
promocjelotnicze.pl

Powiedz po prostu, że przegapiłeś najlepszy czas na sprzedaż tych domen zamiast opowiadać bajki jak @keyword i jego dziewczyna z Leszna o imieniu Jacek ;) 

 

Nie powinieneś się też wstydzić iż straciłeś pół życia na wyszukiwanie podobnych domen tylko dlatego iż zazdrościsz iż moi klienci mogą je znaleźć w kilka sekund.

Musisz zrozumieć Bartek, że grasz w trzeciej lidze używając narzędzi z poprzedniego wieku. ;)

 

 

Edited by Domeniacz
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Domeniacz napisał:

 iż zazdrościsz iż moi klienci mogą je znaleźć w kilka sekund.

 

Ponawiam prośbę:


"..to może pochwalisz sie jakimis powalajacymi na kolana przykladami wyszukanych przez cudowny algorytm megadomen, ktore przechwyciles i ze sporym zyskiem sprzedales lub z powodzeniem z nich korzystasz i zarabiasz. " 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, networker napisał:

Ponawiam prośbę:


"..to może pochwalisz sie jakimis powalajacymi na kolana przykladami wyszukanych przez cudowny algorytm megadomen, ktore przechwyciles i ze sporym zyskiem sprzedales lub z powodzeniem z nich korzystasz i zarabiasz. " 

Podbijam to pytanie.

Też jestem ciekaw co to za super domeny.

Bo jak dzianamama.pl to najlepsze co znalazł ten algorytm to, aż się boje pomyśleć o reszcie tych wynalazków.

8 godzin temu, Domeniacz napisał:

Nie powinieneś się też wstydzić iż straciłeś pół życia na wyszukiwanie podobnych domen tylko dlatego iż zazdrościsz iż moi klienci mogą je znaleźć w kilka sekund.

Ludzie szukaliście dzianamama.pl  itp.  przez pół życia, a wystarczyło parę sekund.:lol:

A, i podaj choć jeden serwis który wypromowałeś w google dla swojego klienta(pochwal się, chyba, że nie ma czym)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 2.04.2021 o 00:31, networker napisał:

Nie chce mi sie sprawdzac ale naprawde duzo osob szuka "dziana mama" :D ??

 

Widzę iż to co pisze znacząco przekracza Twoje nadzwyczaj skromne możliwości, więc skup się:

 

 

Dnia 1.04.2021 o 20:21, Domeniacz napisał:

Gdybyś nie był ślepy i miał jakiekolwiek pojęcie o SEO to szybko byś zauważył iż większość z tych domen ma znaczną ilość wyszukiwań w Google..

 

  1. Rozumiesz co znaczy "większość" czy jesteś głupszy niż stonka ziemniaczana obżerająca liście ?
  2. Ponado fraza "pasja mody" bardzo często występuje w Google, i dlatego stanowi świetną nazwę na blog modowy.
  3. A pod domeną pasjadomody.pl jest już blog.

 

@michuw Skup się na punkcie pierwszym albowiem gdy ślepy ślepego prowadzi obaj w dół wpadną.

 

PS. Do reszty odniosę się później ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minut temu, Domeniacz napisał:

Ponado fraza "pasja mody" bardzo często występuje w Google, i dlatego stanowi świetną nazwę na blog modowy

 

wow i taka super nazwa "bardzo popularnej" frazy jest wolna ?? nie moze być. ale pozwole sobie później wyśmiać Twoje twierdzenie. najpierw jednak poczekam na odpowiedź na postawione już jakiś czas temu pytanie;

 

Cytat

PS. Do reszty odniosę się później ;)

 

nie mogę się doczekać. w razie czego, zebyś miał łatwiej przypomnę pytanie:

 

"..to może pochwalisz sie jakimis powalajacymi na kolana przykladami wyszukanych przez cudowny algorytm megadomen, ktore przechwyciles i ze sporym zyskiem sprzedales lub z powodzeniem z nich korzystasz i zarabiasz. " 

 

Edited by networker
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, sędzia bokserski napisał:

dotychczas powiedziałbym 10 wygranych przez  nokaut i to czym bardziej doświadczony user tym szybciej klepał matę :)...

 

Po ostatnim podbródkowym w listopadzie @networker do dzisiaj szczęki nie może odnaleźć starając się nieudolnie odgryźć gdzie tylko się da. ;)

A pytanie było bardzo proste:

 

Dnia 17.11.2020 o 18:58, Domeniacz napisał:

Podaj mi choć jednego generyka PL który ma sporą widoczność w Google i który został kupiony po 2016 roku za kwotę większą niż 10K PLN. 


I wszyscy Ci "wielcy" forumowi domainerzy (@networker @keyword @pb ) nie potrafili podać ANI JEDNEJ domeny z ostatnich 4 lat którą by sprzedali za skromne 10K a ponoć setki ich sprzedają. A @pb tak się zawstydził iz przestał się wypowiadać na forum. Obraz nędzy i rozpaczy nazywanej dla zmylenia "rynkiem" nad którym zupełnie niepotrzebnie się litowałem aby chłopaki mogli wyjść z jaskini ;)

 

Rzuciłem też okiem na SEDO na którym w tym zakresie cenowym została sprzedana zaledwie jedna domena PL w ostatnich 2 latach i nie należała ona do żadnego z tych Panów. A na SEDO wisi ponad 20,000 domen z kropką pl - skromna część z nich to portfolio keyworda, jak widać wszyscy tylko z niego się śmieją. Tymczasem Theo po cichu stara się  upychać na AfterMarkecie domeny typu aparat-cyfrowy.pl za 500 PLN

 

A ciut wcześniej wciskał ciemnotę użytkownikom forum pisząc że:

 

Dnia 15.11.2020 o 14:04, keyword napisał:

takie ceny za domeny jak 10k PLN u mnie nie występują

 

Oblukałem więc kilka domen keyworda wiszących z ceną 1,000 EUR na SEDO - pewnie 2,500 EUR nie dało rady ustawić albo dziadek keyword poszedł po rozum do głowy - sęk  w tym iż spóźnił się o jakieś 8 lat a jego generyczne pomysły straciły w tym czasie conajmniej 80% wartości. Widzę tu szansę na bestseller: "Od milionera do zera" :lol:


Rzuciłem też okiem na adres ButyNike.pl - Theo kisił go ponad 10 lat a jak tylko domena została skasowana, ktoś regnął ją z palca - zapewne po tym jak nieźle uśmiał się z fantazji keyword-a. Nie inaczej było z butami puma i wieloma innymi adresami które mogły się sprzedać gdyby cena była dopasowana do rynku.

 

 

A wracając do tematu i czepiania się pojedynczych domen, zdradź Bartek za ile nabyłeś tak wybitny adres jak realtimebid.pl  którego kisisz już niemal 6 lat ?

I nie krępuj się: "pozwole sobie później wyśmiać Twoje twierdzenie"

 

Bo szybko usunąłeś powyższy fragment z kontekstu, chyba zrozumiałeś że zaraz będziesz ponownie walił w matę jak Najman :lol:

 

Więc dawaj i jedziemy dalej.
 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Domeniacz napisał:

 

Więc dawaj i jedziemy dalej.

 

 

wstrzymaj konie; przecież to niemozliwe żeby taki spec jak Ty unikał odpowiedzi na tak proste pytanie, tym bardziej, ze napisałeś, ze sie odniesiesz do tej kwestii wiec przypominam:


"..to może pochwalisz sie jakimis powalajacymi na kolana przykladami wyszukanych przez cudowny algorytm megadomen, ktore przechwyciles i ze sporym zyskiem sprzedales lub z powodzeniem z nich korzystasz i zarabiasz. " 

 

Cytat

świetny brand jak Orelo.pl

 

Cytat

Ponado fraza "pasja mody" bardzo często występuje w Google, i dlatego stanowi świetną nazwę na blog modowy.

 

Cytat

Oblukałem więc kilka domen keyworda wiszących z ceną 1,000 EUR na SEDO - pewnie 2,500 EUR nie dało rady ustawić albo dziadek keyword poszedł po rozum do głowy

 

Co prawda z drugiej strony w zasadzie pisząc takie jak powyższe nie pozostawiasz złudzeń to jednak odpowiedz proszę i postaw kropke nad i :D

 

 

 

Edited by networker
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
48 minut temu, networker napisał:

wstrzymaj konie; przecież to niemozliwe żeby taki spec jak Ty unikał odpowiedzi na tak proste pytanie, tym bardziej, ze napisałeś, ze sie odniesiesz do tej kwestii wiec przypominam:


"..to może pochwalisz sie jakimis powalajacymi na kolana przykladami wyszukanych przez cudowny algorytm megadomen, ktore przechwyciles i ze sporym zyskiem sprzedales lub z powodzeniem z nich korzystasz i zarabiasz. " 

Pytanie zostanie nie ma odpowiedzi na nie.

Tak jak domeniacz nie ma żadnych dobrych domen ani żadnych zadowolonych klientów.

Jeśli na proste pytanie odpowiada kilkoma innymi pytaniami, albo atakuje innych użytkowników, to znaczy, że nie ma się czym pochwalić.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×