Jump to content
keyword

Rick Schwartz

Recommended Posts

4 godziny temu, wróbelek ćwirek napisał:

obłudę trzeba najpierw ukazać w pełni aby zaraz potem roznieść ją jak g...no po polu. ... poszukamy domen pahany...? :lol:

 

@Pahana jest OK, ale widzę następny bilet do kasacji o nicku @FlashT 


Który w kategorii "Największy pustak na forum" zasługuje na podium. Aby to podkreślić - siedząc cały dzień w tym wątku stara się umieścić swoje wypociny na #1 miejscu na każdej podstronie. I to już trzecia podstrona gdzie mógłby mówić o "wielkim sukcesie" w tej kwestii. :lol: 

 

Ale FlashT nie przewidział jednak że Twój kolejny nick skończy jak pozostałe i tym samym wypowiedź tego pustaka spadnie na same dno - jak on sam. Bo jak mówi powiedzenie "do trzech razy sztuka". A jeśli chodzi o umiejętności detektywistyczne wspomnianego egzemplarza - są na tym samym poziomie co bezowocne starania złapania największego szmelcu przez 15 lat.

 

A skoro pojawił się tutaj @Kangur to może opowie nam co jest potrzebne aby wyżebrać 5,000 z pomocy dla przedsiębiorców, albowiem ma już w tym doświadczenie. Po prostu Kangur wyznaczył nowy trend w "domainingu" z kropką PL, który praktykują największe "autorytety"  na tym forum :lol:

 

Pochwal się Jacek chłopakom swoim wielkim sukcesem w Tej kwestii ;)

 

Natomiast osobiście uważam iż pieniądze należą się wyłącznie tym, których branże zostały zamknięte - nie zaś największym nieudacznikom domenowym których biznesy rok po roku generują tylko i wyłącznie same straty, niezależnie od sytuacji na rynku.

 

 

@korneliusz.com 

 

A Ty nie śmieszkuj w moich postach bo zaraz rzucę okiem na to Twoje "domeniarstwo", zwłaszcza to - którego nie widać na liście AM ;)

 

 

Edited by Domeniacz
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
34 minuty temu, Domeniacz napisał:

biznesy rok po roku generują tylko i wyłącznie same straty, niezależnie od sytuacji na rynku.

Za to twój algorytm przyniósł ci miliony. Tu ludzie latami prowadzą swój biznes i jak by nie sprzedawali domen to nie utrzymali by swojego portfolio. A skoro mają dalej swoje domeny to znaczy że ich na to stać. Twój super biznes przechwytywania domen nawet nie wystartował a już padł.

 

41 minut temu, Domeniacz napisał:

"Największy pustak na forum"

Oprócz tego, że w biznesie jesteś cienki jak twój algorytm, to jeszcze brak ci kultury.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, Domeniacz napisał:

 

@korneliusz.com 

 

A Ty nie śmieszkuj w moich postach bo zaraz rzucę okiem na to Twoje "domeniarstwo", zwłaszcza to - którego nie widać na liście AM ;)

 

 

Rzuć. Może coś kupisz i będziesz miał jedną fajną domenę. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minut temu, korneliusz.com napisał:

Rzuć. Może coś kupisz i będziesz miał jedną fajną domenę.

 

Korneliusz, ja nie kolekcjonuje domen jak @pb. Fajna domena to taka pod którą znajduje się biznes generujący dochody albo conajmniej jest wysoko w Google, co mi więc polecisz ? ;)

 

Bo wiesz, nie chce mi się schylać aby rzucić okiem na dolną półkę :lol:

 

I mam nadzieje że się nie obrazisz za cięty żarcik.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, FlashT napisał:

O Domieniacz założył nowe konto, żeby ktoś mu przyznał rację :) A to dobre.

 

Podejrzewam, że On wie, że ma bardzo dużo racji w tym co piszę, bez potrzeby zakładania kolejnych kont...

Mało.

Trochę ludzi też mu tą rację przyznaje.

Co prawda forma Jego niektórych wypowiedzi woła o pomstę do nieba ale bezpośredniość i szczerość też ma swoje zalety choć jak widać nie wszystkim to się podoba.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jego rację przyćmiewa sposób ekspresji oraz przykrywa tona gówna, którym obrzuca innych.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, FlashT napisał:

Jego rację przyćmiewa sposób ekspresji oraz przykrywa tona gówna, którym obrzuca innych.

 

Nie bądźmy przesadnie wrażliwi...Wstaw inne multimedia

Zalecam zachowanie większego dystansu.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minut temu, Bazyli napisał:

ma bardzo dużo racji w tym co piszę

 

Nie podzielam Twojego optymizmu Bazyli niestety; robienie z siebie eksperta i obrażanie osób, których nie zna i nie ma bladego pojęcia o ich wiedzy, doświadczeniu biznesowym i osiągnięciach  ( dodasz do tego żądania na każdym kroku udowadniania, ze coś się zrobiło, sprzedało, w jakiejś branży ma się doświadczenie czy osiągnięcia ) jest w normalnym dorosłym świecie wykluczające. a jeżeli nałożysz na to jego wypowiedzi sprzed bodaj roku w wątku o rejestracjach z palca czy największych sprzedażach 2019 rokuto masz kompletny obraz osoby.

 

Ma jakąś teoretyczną wiedzę wyniesioną z firmy, w której pracuje/pracował i to w zasadzie tyle

Edited by networker
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, networker napisał:

 

Nie podzielam Twojego optymizmu Bazyli niestety; robienie z siebie eksperta i obrażanie osób, których nie zna i nie ma bladego pojęcia o ich wiedzy, doświadczeniu biznesowym i osiągnięciach jest w normalnym dorosłym świecie wykluczające. a jeżeli nałożysz na to jego wypowiedzi sprzed bodaj roku w wątku o rejestracjach z palca czy największych sprzedażach 2019 roku to masz kompletny obraz osoby.

 

Ma jakąś teoretyczną wiedzę wyniesioną z firmy, w której pracuje/pracował i to w zasadzie tyle

 

Na pewno jest ekscentrykiem i na pewno ma większą wiedzę niż 90% użytkowników tego forum.

Oczywiście nie popieram pewnej formy chamstwa którą od czasu do czasu prezentuje, jednak wiele Jego wypowiedzi jest trafionych...

Tylko trzeba chcieć to zauważyć.

Może inaczej nie potrafi ???

 

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

2 godziny temu, networker napisał:

a to już jego problem

 

Wymagacie ogłady od jaskiniowca z epoki kamienia? Yabba Dabba Do!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Bazyli napisał:

i na pewno ma większą wiedzę niż 90% użytkowników tego forum...wiele Jego wypowiedzi jest trafionych...Tylko trzeba chcieć to zauważyć.

 

Widzisz Bazyli, to właśnie jest bardzo bolesne dla mało kumatych egzemplarzy. A jeszcze bardziej boli jeśli wskazuje palcem ich głupoty albowiem w żaden sposób nie mogą tego podważyć. Wtedy chowają się po kątach jak dzieci. A nic mnie tak nie bawi jak "mam Cię w ignorowanych" :lol: I mimo tego że dałem szansę FlashT  na przemyślenie - nie skorzystał więc dostał taką plombe że zęby go wyprzedziły w locie za liny. Podobnie Kangur, Czyzis i reszta tej ułomnej ferajny.

 

 

 

6 godzin temu, Bazyli napisał:

szczerość też ma swoje zalety choć jak widać nie wszystkim to się podoba.

 

Szczerość to podstawa dobrych relacjii a nie podoba się wyłącznie tym, których obnaża kłamstwa.

 

 

42 minuty temu, anglikk napisał:

O networker wstał z kolan


Networker już nigdy nie wstanie z kolan. A po ostatnim sierpie -  jedynie do czego był zdolny przez kilka dni to wstawiać uśmieszki jak nastki na Tinderze. Podobnie jak @Keyword i jego dziewczyna z Leszna o nicku @Kangur przyznają sobie rację w każdym wątku.

 

 

5 godzin temu, networker napisał:

robienie z siebie eksperta i obrażanie osób, których nie zna i nie ma bladego pojęcia o ich wiedzy, doświadczeniu biznesowym i osiągnięciach

 

W kwestii SEO to ty robisz z siebie idiotę pytając na forum PiO (pozycjonowanie i optymalizacja) o katalogi. Zaliczasz się do tej grupy którą Google wycieło w pień zmianą algorytmu PageRank i nawet do dzisiaj o tym nie wiesz,  tak jak reszta tej sielanki na PiO. Po prostu zakleszczyłeś się w poprzedniej dekadzie z tymi swoimi osiągnięciami w SEO bo 10 lat temu każdy Janusz był wielkim pozycjonerem. Dekadę temu również byłeś domainerem - dzisiaj pozostały z tego tylko zgliszcza albowiem jak w poprzenim przypadku - i tutaj zakleszczyłeś się w poprzedniej dekadzie nie dostrzegając zmian na rynku.

 

A ja odnoszę się TYLKO i WYŁĄCZNIE do tego co piszesz. Być może jesteś dobry w wypasie owiec w Bieszczadach, być może ogarniasz ogromne ich stado, ale o SEO nie masz bladego pojęcia a z domenami będzie podobnie.

 

5 godzin temu, networker napisał:

Ma jakąś teoretyczną wiedzę

 

Teoretyczną wiedzę to ma osoba pytająca o katalogi na PiO.

Teoretyczną wiedzę to ma osoba oceniają rynek na podstawie JEDNEJ sprzedanej domeny z ponad 2,000,000

Teoretyczną wiedzę to ma koleś z 10 letnim doświadczeniem ładujący ponad dwie stówki w takiego gniota jak realtimebid.pl,

a pytany o powód - nie potrafi podać nawet jednego sensownego argumentu.

 

Tym kimś jesteś TY.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minut temu, Domeniacz napisał:

 

W kwestii SEO

....

 o SEO nie masz bladego pojęcia

 

 

wskaż mi jedną moją wypowiedź, w której twierdze, że jestem ekspertem i działam aktualnie i aktywnie w SEO

.

.

 

nie znajdziesz bo takiej nie ma. w okolicach 2003-2004 przestałem się zajmować czystym SEO najpierw dla klientów potem w zasadzie nawet na własne potrzeby. skupiłem sie na domenach i SEM (PPC). Zawsze wyznawałem zasadę, że żeby działać i zyskiwać musisz w czymś być najlepszy ( a bycie najlepszym często wiąże się ze skalą i jeżeli założony/wybrany model zycia kłóci się ze skalą to też coś trzeba wybrać ) lub jednym z pierwszych. nie zrozumiesz tego niestety i żadne twoje krętactwa, obraźliwe teksty tego nie zmienią. pojawiłeś się znikąd ( to nie grzech - ja swego czasu pojawiłem się znikąd w kulinarnym blogowaniu, potem w mniej lub bardziej profesjonalnej koszykówce - ale nigdzie nie zachowywałem się jak Ty) i zacząłeś wszystkich pouczać, wyzywać i obrażać, grozić.

 

Zauważ, ze nie dyskutuję z tobą na tematy hostingu ( czy z @Bazyli o prawie, @Alexis o milionerach czy innych jego konikach mimo, że na wiele spraw mamy różne poglądy zapewne) , programowania czy nawet seo właśnie, o brylantach czy wychowaniu dzieci ( swoją drogą ani nie odpowiedziałeś koledze czy sam masz kamienie czy to kolejna twoja wiedza teoretyczna; o dzieci nawet nie pytam ) - bo się na tym nie znam ( no może trochę na wychowywaniu ;) ) ale niestety dla Ciebie na temat domen .pl, czy o programach partnerskich w Polsce wiem dużo i to nie tylko w teorii więc łaskawie daruj sobie kolejne wycieczki w moją stronę

 

potraktuj to powyższe jako dobrą radę choć niestety wątpie, zebyś zrozumiał jej przekaz

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minut temu, networker napisał:

w okolicach 2003-2004 przestałem się zajmować czystym SEO najpierw dla klientów potem w zasadzie nawet na własne potrzeby

 

Pytanie 1: Chesz powiedzieć że to nie Twój nick ?

 

lordbart.png.1e040008aba5b659a7ccef716a396d8a.png

I widzę tutaj 2016 a nie 2004.

 

Pytanie 2: A skoro nie masz wiedzy w SEO tak jak możesz ocenić moją ? :rolleyes: Nie przeszkadza Ci to jednak aby napisać:

 

7 godzin temu, networker napisał:

Ma jakąś teoretyczną wiedzę wyniesioną z firmy, w której pracuje/pracował i to w zasadzie tyle

 

To kolejna Twoja żenująca wyprawa w moją stronę, gdyż w ŻADNEJ firmie nie nauczysz się SEO. I tą wypowiedzią udowodniłeś iż jesteś głupszy niż kura grzebiąca w piasku.

 

 

 

35 minut temu, networker napisał:

żeby działać i zyskiwać musisz w czymś być najlepszy lub jednym z pierwszych. nie zrozumiesz tego niestety

 

Widzę iż jedynie powtórzyłeś to o czym ja jakiś czas temu pisałem. Spodobało Ci się ? I jeszcze bezczelnie piszesz że ja tego nie rozumiem ? Za chwilę pobijesz nawet FlashT w kwestii pustaków. A stanie się tak dlatego iż starasz się nieudolnie odgryź nie mając absolutnie żadnego argumentu ani też nie jesteś w stanie podważyć moich.

 

 

 

37 minut temu, networker napisał:

skupiłem sie na domenach i SEM (PPC)

 

Juz tylko PPC ? Coś szybko Twoje "doświadczenie" topnieje w kwestii marketingu co zresztą udowodniłem Ci w temacie o "kawie" i miałem rację jak widać. :rolleyes: 

 

 

 

51 minut temu, networker napisał:

nie odpowiedziałeś koledze czy sam masz kamienie czy to kolejna twoja wiedza teoretyczna

 

Gdybyś był mądrzejszy niż kura grzebiąca w piasku to byś zrozumiał iż pewnych rzeczy na forach się nie pisze a zwłaszcza odnośnie majątku. Każda inteligentna osoba to zrozumie, ale nie TY. I na tej podstawie po raz kolejny oceniasz moją wiedzę ? Mimo iż po raz kolejny Twoja wiedza w tym zakresie jest identyczna jak w kwestii SEO ?

 

 

58 minut temu, networker napisał:

o programach partnerskich w Polsce wiem dużo i to nie tylko w teorii

 

Naprawdę ? Jakoś do dzisiaj nie udało Ci się odpowiedzieć na moje proste pytanie "w której sieci jest podobny wskaźnik jak EPC". Po prostu wkleiłeś to co znalazłeś co zresztą udowodniłem. I jeszcze starasz się głupkowato tłumaczyć nie mając odwagi przyznać się do błędu ? 

 

Naprawdę Bartek - jesteś żałosny. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

8 minut temu, Domeniacz napisał:

Naprawdę ?

 

może Cię to zdziwi, ale nie ma najmniejszego znaczenia w co wierzysz, miedzy innym dlatego, ze w wątku u ppc napisałeś, że sprawdziłeś zanim zadałeś pytanie o EPC - i to był jeden z Twoich błędów. bo z prostej przyczyny nie mogłeś tego sprawdzić, gdzyż o większości wymienionych sieci afiliacyjnych przeze mnie dowiedziałeś się właśnie w tamtym momencie, żeby sprawdzić jakie we wszystkich z tych sieci wystepuja programy i jaki mają wskaźnik EPC musiałbys być w nich zarejestrowany i wiesz co jeszcze: wyobraź sobię, że nie wszystkie sieci z nich podają wysokość EPC dla programów. to była kolejna rzecz, która pokazała, ze jesteś teoretykiem i bajkopisarzem, więc pozwól drogi domeniaczu, że nie będę Cię traktował poważnie i będę dalej robił swoje, po swojemu i sobie klepał w klawiaturę

 

ot i tyle

 

1 godzinę temu, networker napisał:

choć niestety wątpie, zebyś zrozumiał jej przekaz

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, networker napisał:

w wątku u ppc napisałeś, że sprawdziłeś zanim zadałeś pytanie o EPC

 

Chyba bardzo się stresujesz jak punktuje Cię jak bilet w kasowniku a nie możesz nic podważyć, bo już mylisz "u" z "o" oraz "EPC" z "ppc"

 

 

 

1 godzinę temu, networker napisał:

nie mogłeś tego sprawdzić, gdzyż o większości wymienionych sieci afiliacyjnych przeze mnie dowiedziałeś się właśnie w tamtym momencie

 

Naprawdę ? :rolleyes:

 

Widzę iż nawet przeceniłem Twoje możliwości myśląc iż potrafisz zadać trafne zapytanie do Google na temat sieci affiliacyjnych w kwestii o którą Cię zapytałem. To się nazywa "reverse engineering" - słyszałeś kiedyś tak skomplikowane pojęcie ?  I dlatego nie musiałem znać tego co podasz a wiedziałem że TY tego nie znajdziesz. Ponadto moje pytanie nie było o konkretne wartości tylko o to która sieć korzysta z EPC. 

 

I dlatego nie znalazłeś odpowiedzi na to pytanie - zgodnie z tym co założyłem. I dlatego zadałem takie a nie inne.

 

 

1 godzinę temu, networker napisał:

żeby sprawdzić jakie we wszystkich z tych sieci wystepuja programy i jaki mają wskaźnik EPC musiałbys być w nich zarejestrowany

 

Naprawdę ? :rolleyes:

 

Wystarczy zadać zapytanie do Google Images w stylu "nazwa programu + dashboard" albo "panel" i na pierwszy rzut oka widać jakimi parametrami dysponuje dana sieć. Ale słusznie również założyłem iż na to nie wpadniesz. Bo powiedzmy sobie szczerze, jeśli chodzi o inteligencję nie grasz w extra-klasie.

 

Spójrz Bartuś na siebie jaki jesteś mały.

Spójrz jak dużo wiedzy Ci brakuje.

I spójrz jaki jesteś żałosny.

 

To co jednym zajmuje kilka sekund - Tobie zajmuje kilka dni. Nie tylko jeśli chodzi o szukanie domen ale również sprawdzenie informacji o której wyżej wspomniałem.

 

Lordzie bart - zmykaj już spać zamiast się ośmieszać - bo wiesz że ze swoich generyków nie przeżyjesz. Tak wyglądają w rzeczywistości te Twoje "osiągnięcia" i chyba daleko Ci do bycia tym "najlepszym tylko w jednej rzeczy" skoro wciąż napierdzielasz PKS-em z samego rana do roby ;) Nasz nowy kolega miał rację - wstałeś z kolan tylko po to aby zaliczyć kolejny nokaut.

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Domeniacz napisał:

 

moje pytanie nie było o konkretne wartości tylko o to która sieć korzysta z EPC.

 

i to jest jedyne prawdziwe zdanie, z którego wyszło  nieporozumienie co widać po moich wypowiedziach, ze pisze o epc konkretnych programów a nie istnieniu wskaznika w danych sieciach

7 godzin temu, Domeniacz napisał:
8 godzin temu, networker napisał:

żeby sprawdzić jakie we wszystkich z tych sieci wystepuja programy i jaki mają wskaźnik EPC musiałbys być w nich zarejestrowany

 

Naprawdę ? :rolleyes:

 

Wystarczy zadać zapytanie do Google Images w stylu "nazwa programu + dashboard" albo "panel" i na pierwszy rzut oka widać jakimi parametrami dysponuje dana sieć

 

i jak widac tutaj z owego nieporozumienia robisz argument. o ile ja potrafię przyznać się do pomyłki to ty brniesz dalej i poniżsża odpowiedzią tylko potwierdasz, ze jesteś teoeretykiem i nie odpowiadasz na to co napisałem dokladnie bo primo żeby zadać pytania o program plus wysokosc wskażnika (tak doslownie jest w moim cytacie ) musiałbyś mieć liste wszystkich programów w danej sieci i klepać te durne formułki do google images - nie majac pewności, że wszystko znajdziesz, secudno dla praktyka byłoby to po prostu zwyczajnie głupie i zajmowało więcej czasu niż zalgowaie się do swojego panelu i ustawienie sortowania po wysokości EPC - tak zrobiłby praktyk działający w PP od lat a nie teoretyk jak Ty

 

. reszta to manipulacja doprawione wioskowymi tekstami jak zwykle w twoim przypadku i szkoda tego komentować. tak jak wspomniałem jesteś teoretykiem cbdu i tutaj i w tematach, które wspomniałem wyżej. wiec teoretyzuj sobie dalej a ja jak wspomniałem wróce do tego co z powodzeniem robię od lat. szczególnie, że ostatnie dni są dość owocne  w dobre domeny i wygląda na to, że passa bedzie trwać. niestety nie mozesz o tym wiedzieć

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeniacz, jednak zmieniam zdanie !!! Jesteś najlepszym specjalistą seo w naszej galaktyce. Twoje domeny są ponadczasowe i nikt nie ma lepszych. Twój algorytm to rewolucja większa niż powstanie bitcoina. Twoje dobre rady to prawdziwy dar z niebios. Dzianamama.pl to  domena idealna, najlepsza o jakiej słyszałem. 

Teraz już nikt z tego forum nie przedłuży żadnej domeny, a cała zaoszczędzona kasa pójdzie na diamenty. Dzięki tobie nie tylko nie wtopimy kasy na przedłużenia, to jeszcze pomnożymy na kamieniach szlachetnych.

Twoje nokauty są lepsze, niż nokauty Mika Tysona w szczycie kariery.

Jesteś słońcem tego forum.

Twoja wiedza i kultura osobista to prawdziwy skarb.

Zostań z nami na zawsze.

KOCHAMY CIĘ !!!!

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po serialu z Alexisem czas na drugą część Trylogii...z Networkerem.

Jadę po flaszkę bo tego na trzeźwo nie da się ogarnąć.
Jak tak Was czytam to przestaje żałować że pije...

:P

 

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minut temu, Bazyli napisał:

Po serialu z Alexisem czas na drugą część Trylogii...z Networkerem.

Jadę po flaszkę bo tego na trzeźwo nie da się ogarnąć.
Jak tak Was czytam to przestaje żałować że pije...

:P

 

 

sprzedaż alko dopiero po 13.00 ;P

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, networker napisał:

praktyk działający w PP

 

Przecież wiesz @networker że jesteś betonem jeśli chodzi o SEO. Natomiast praktycy PP doskonale znają SEO bo jedno z drugim jest ściśle powiązane. Pojawiłeś się w SEO wcześniej niż ja ale byłeś zbyt cienki aby ogarnąć temat. A Google wybiło doszczętnie wszystkich Januszy którzy myśleli że coś o SEO wiedzą, w tym Ciebie - lordzie bart. Takie są FAKTY.


Już raz pisałem: ŻADNA z osób która zna SEO nie pozycjonuje klientów albowiem jest to zupełnie pozbawione sensu. Pokazałem też przykład frazy gdzie jedna z takich osób zajmuje 5 na 10 pozycji w Google na popularną frazę finansową. TO SĄ PRAKTYCY. Bo żeby zarabiać z PP trzeba mieć wyniki w SEO. Ty natomiast jesteś betonem jeśli chodzi o PP i SEO, co zresztą samodzielnie udowodniłeś. Takie są FAKTY.

 

Więc nie rób wiochy Bartek i wracaj na swoje pastwisko.


 

8 godzin temu, reżyser kina akcji napisał:

Z networkerem temat zakończony...

 

Dokładnie. Ale zaraz rzucę okiem na SEŁO kolegi @szogun bo widzę iż rwie się do dyskusji ;)

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minut temu, Domeniacz napisał:

TO SĄ PRAKTYCY.

 

tyle dobrego, ze chociaż sam siebie nie zaliczasz do praktyków. tak jak mowiłem klepiesz tam sobie gdzieś w klawiaturę za kilka $ i liczyłeś, ze kogoś tutaj zbajerujesz w Polsce.nie wyszło i od roku wylewasz swoje żale tutaj na forum.

 

a na tym moim pastwisku jak to pieknie nazwałes właśnie pasie się nowe stadko domenek, które ( a jedna szczególnie ) posiada sporo dobrych cech i wiesz co ? nie potrzebowałem do ich wybrania i przejęcia żadnych zmyslonych algorytmów. bywaj zdrów teoretyku-fantasto - choć zapewne jeszcze coś skomentujesz, bo przecież się udusisz i musisz mieć ostatnie zdanie :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

3 godziny temu, networker napisał:

a na tym moim pastwisku ... pasie się nowe stadko domenek... nie potrzebowałem do ich wybrania.. żadnych.. algorytmów.

 

Nic w tym dziwnego, bo gnioty typu realtimebid.pl nawet największy głupiec może regnąć z palca i nie potrzebuje do tego 15 lat doświadczenia jak TY.

A algorytmy używa się po to by z 100,000 domen wyłowić najlepsze egzemplarze w kilka sekund zamiast dni a następnie złapać je za 8 baksów i sprzedać na aukcjii za kilkaset a czasem i kilka tysięcy. 

 

 

3 godziny temu, networker napisał:

tak jak mowiłem klepiesz tam sobie gdzieś w klawiaturę za kilka $

 

Tylko klasyczny głupiec wypowiada się w kwestiach o których nie ma zielonego pojęcia.

Spadłeś @networker na samo dno a raczej stukasz głową w dno od spodu.

 

Widzę tu szansę na bestseller: "Od domainera do zera"

A teraz spływaj, bo szkoda czasu na intelektualny beton.

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Domeniacz napisał:

A algorytmy używa się po to by z 100,000 domen wyłowić najlepsze egzemplarze w kilka sekund zamiast dni a następnie złapać je za 8 baksów i sprzedać na aukcjii za kilkaset a czasem i kilka tysięcy. 

To ile tych domen złapałeś ? Ile sprzedałeś za kilkaset, a ile za kilka tysięcy ?

Przecież twój algorytm złapał dzianamama.pl a to na pewno kilka baniek $$$ !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×