Jump to content
keyword

Rick Schwartz

Recommended Posts

6 godzin temu, Domeniacz napisał:

 

A teraz spływaj, bo szkoda czasu na intelektualny beton.

 

Sądząc po reakcji to trafiłem.

 

Ps. Chłopcze to jest forum o domenach nie o fantastyce wiec to raczej ty powinieneś sie oddalić :)

 

6 godzin temu, Domeniacz napisał:

algorytmy używa się po to by z 100,000 domen wyłowić najlepsze egzemplarze w kilka sekund zamiast dni a następnie złapać je za 8 baksów i sprzedać na aukcjii za kilkaset a czasem i kilka tysięcy. 

 

Tak tak panie teoretyku. Dlatego od roku nie umiesz podac nic sensownego co zlapales i sprzedales. 

 

Ps. Algorytm nie zastąpi rozumu, ktory pozwala wchodzi w posiadanie dobrych domen na wiele sposobow ale co ty mozesz o tym wiedziec dla ciebie i twojego algorytmu dobra domena to fajnedupy.pl a dla mnie supermodel.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, networker napisał:

Sądząc po reakcji to trafiłem.

 

Chyba głową w dno :lol:

 

Albowiem  tylko wyjątkowy głupiec nie znający faktów może się wypowiadać kto ile zarabia.

Teraz już przynajmniej rozwiałeś wszelkie wątpliwości odnosnie tego oczywistego faktu.

 

A jeśli pijesz po raz kolejny do sprzedaży, pokaż mi gdzie @Keyword podał nazwę domeny którą sprzedał w przeciągu 5 ostatnich lat.

Nie ma takiej ? No popatrz jaki zajepisty leszcz :rolleyes:

 

"Algorytm nie zastąpi rozumu" - algorytm ma na celu wyłowienie ciekawych domen, ale to klient decyduje co łapać a czego nie. A listę można posegregować na wiele różnych sposobów używając do tego wiele filtrów oraz wybranych wzorów odnośnie występowania np. określonych słów/liter w określonych miejscach że już o unikalnych rozwiązaniach pod seo nie wspomnę.

 

"fajnedupy.pl a dla mnie ..." - Nie ma cienia wątpliwości iż fajnedupy.pl jest 100x lepsza niż realtimebid.pl w którą władowałeś już ponad dwie stówki w odnowienia siedząc na tym rynku 15 lat. A mogę tu przytoczyć gnioty @Keyworda które zostały skasowane a którym daleko do wspomnianej domeny a @Keyword siedzi na tym rynku tyle samo czasu co Ty.

 

Mogę tu wkleić parę wymysłów keyworda to wszyscy się pośmieją z tego 15-o letniego "doświadczenia".

Więc jak Bartek ? TAK czy NIE ? ;)


 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest takie powiedzenie: "psy szczekają karawana jedzie dalej"  wiec mozesz sobie ujadać dalej, ze fajnedupy.pl jest ok a ja jednak pomimo tego, ze twoim zdaniem nie mam zadnej wiedzy pozostane przy swoim, ze supermodel.pl po wieloletnim duzym serwisie z szeroka indeksacją jest lepsza. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@networker - czy nie zrozumiałeś pytania ?

 

27 minut temu, Domeniacz napisał:

Mogę tu wkleić parę wymysłów keyworda to wszyscy się pośmieją z tego 15-o letniego "doświadczenia".

Więc jak Bartek ? TAK czy NIE ? 

 

Nie bądź parówa tylko odpowiedz ;)

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ps. Wklejaj wklejaj. Im wiecej tym lepiej. Zeby jeszcze bardziej wykazac sie wiedza mozesz dla porownania z najgorszymi moimi czy innych domenami powklejac swoje najlepsze

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, networker napisał:

Zeby jeszcze bardziej wykazac sie wiedza


To przecież TY pierwszy przyczepiłeś się do moich domen a nie odwrotnie. Teraz starasz się odwrócić kota ogonem jak przytoczyłem przykład Twojej wiedzy w postaci mega gniota realtimebid.pl na którego wydałeś juz ponad dwie stówki. Po prostu wpadłeś w swoją pułapkę nie jeden raz w tym wątku starając się bezradnie dowieść swoich głupkowatych teoryjek. A na koniec byłeś na tyle żałosny iż zacząłeś wymyślać kto ile zarabia choć nie masz o tym pojęcia - udowadniając wszystkich iż jesteś mega głupcem, bo nikt inny tak nie robi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, Domeniacz napisał:


To przecież TY pierwszy

 

Przestan sie mazgaic, chlopaki nie placzą. Chcesz podyskutowac o jakosci domen. Jest taki dział jak "wycena". Zapraszam, specjalnie dla Ciebie zalozylem nowy temat. Mozesz tam jechac do woli

Share this post


Link to post
Share on other sites

@networker - Ja nie płaczę a daję Ci lekcje. Bo masz 45 lat a nie 12. Więc następnym razem gdy przyjdzie Ci taki pomysł do głowy - wal nią w mur aż Ci nie przejdzie ;)

 

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj, nie dosc, ze detektyw, algorytmomistrz to jeszcze nauczyciel. W sumie to nawet pasujesz mi na fana coachingu :D

 

tylko wiesz , to forum o domenach

szkoda, ze na ich temat wiedzy i przede wszystkim praktyki brak u ciebie

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minut temu, networker napisał:

szkoda, ze na ich temat wiedzy i przede wszystkim praktyki brak u ciebie


Ty już 15 lat brodzisz w moczarach a ja żegluje po morzach i oceanach. Bo gdybyś zaiste miał  wiedzę odnośnie domen to nie siedziałbyś na śmiesznie małym rynku PL. Bo nawet Mohamedy z Pakistanu trzaskają grube tysiące na komiaczu. Bo chyba nie powiesz że z własnego wyboru chcesz zarabiać mniej siedząc do tego w technologicznym skansenie ;)

 

22 minuty temu, letgo napisał:

Nie ma żadnych dobrych serwisów. Nie ma żadnych dobrych domen.

 

A to z fusów czy kart ? Czy po prostu kolejny klasyczny głupiec z mózgiem rozwielitki ? :lol:

 

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Domeniacz napisał:

ja żegluje po morzach i oceanach

 

ahoj marynarzu poławiaczu pereł :D

 

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Domeniacz napisał:

...ja żegluje po morzach i oceanach...

 


No teraz to faktycznie popłynąłeś i...żeglujesz...Szkoda tylko, że zacząłeś dryfować ku mieliźnie. Wiatr się zmienił czy flauta na akwenie?...
:P :P :P 

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minut temu, Bazyli napisał:

...żeglujesz...

 

Strzelam że nie zrozumiałeś przenośni Bazyli bo innego sensu nie widzę w Twojej wypowiedzi. Podpowiem iż odnośnie surferSEO użyłem identycznej.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Domeniacz napisał:


ja żegluje po morzach i oceanach.

 

 

Z tego co mi powiedział Aleksandras, kumpel z Poniewieży, jeśli już, to żeglujesz głównie po Kupie i w niej się też najczęściej zanurzasz.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygodnie się ocenia majątek @Domeniacz innych np. @Kangur i oceniać jego zyski i straty publicznie szargając opinie, @keyword wyzywać od ciot to może coś powiesz o swoich wynikach finansowych?

 

Tutaj mały podgląd z Twojego sprawozdania: https://upload.vaa.red/TWH9Z#c03e7e3597a0bd5e337dd7a8688aaff9

W 2020 widzę wcale nie lepiej :( Brylanty kupuje, chyba żwir do ogrodu xD
 

Tak po ludzku, nie jest Ci po prostu wstyd? Wyzywać innych od ciot, lamusów, leszczy, prześwietlać innych i naśmiewać, a przy tym nic sobą nie reprezentować? Rozumiem, że to z zazdrości i rozgoryczania, ale może po prostu weźmiesz się do pracy zamiast siedzieć na forum i wyzywać wszystkich to zarobisz pieniądze?
 

PS. nie jesteś taki cwany jak myślisz.

 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Brian Moser napisał:

Tutaj mały podgląd z Twojego sprawozdania

 

Tylko tyle znalazłeś ? :lol:

Rzuć okiem na AM w PL i zastanów się dlaczego nie widnieje tam rzeczywisty przychód Michała. 

Dam Ci tipa: W przypadku Michała wiesz że ma jeszcze spółkę na Cyprze.

 A co wiesz w moim "geniuszu" ?

 

 

Podpowiem Ci:

 

3 godziny temu, Brian Moser napisał:

PS. nie jesteś taki cwany jak myślisz.

 

A wynika to z tego iż jeśli z głupimi przystajesz to głupcem się stajesz.

Dlatego możesz żeglować jedynie w moczarach z Keywordem i resztą tej zabawnej ferajny ;) 

 

 

5 godzin temu, keyword napisał:

Kupa przepływa nieopodal ziemianki Grzegosia

 

Nazwa rzeki też Ci się nie podoba koło mojej "ziemianki" ? :lol:

60+ z mózgiem rozwielitki ;)


Baniak wielki jak betoniarka a pusty jak bańka mydlana
 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 10.04.2021 o 01:14, Domeniacz napisał:

 

Nazwa rzeki też Ci się nie podoba koło mojej "ziemianki" ? :lol:

60+ z mózgiem rozwielitki ;)


Baniak wielki jak betoniarka a pusty jak bańka mydlana
 

 

 

Wieku się czepiasz grzesiu?
XXXX-XX-XX- twoja data urodzenia, sam już młodzieniaszkiem nie jesteś; i jak tak patrze na Twoje zdjęcie to z formą chyba też słabo :)

niedługo się wszyscy wspólnie pośmiejemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Brian Moser napisał:

niedługo się wszyscy wspólnie pośmiejemy.

 

Zgadza się, albowiem ta data była tylko w jednym serwisie, gruba sprawa będzie z tego.

Ale jak się ma głupich pracowników to życie może się trochę skomplikować ;)

 

I nie myśl że z Tobą będzie inaczej, bo wiesz nawet kto Ci przysłał te dane.

Dawaj jeszcze to zdjęcie, bo oboje wiemy że go nie masz.

 

IOD będzie miał co robić.

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minut temu, Domeniacz napisał:

gruba sprawa będzie z tego.

 

 

tak jak tutaj:

 

Dnia 20.01.2020 o 09:36, Domeniacz napisał:

Kierowanie oszczerstw w kierunku dyrektora spółki to raczej najgłupsze co można zrobić na publicznym forum albowiem są na to konkretne paragrafy, widocznie i na polu prawnym mamy tutaj kompletny pustostan pomijając już całą resztę Twoich dyrdymałów. Dlatego radzę trzymać emocje na smyczy bo Twoje wybujałe ego może Cię drogo kosztować i nawet sprzedaż całego portfolio gniotów może nie być wystarczające by pokryć rachunek.

 

będzie prowadził relacje ? tylko wrzuc linka żebyśmy nie przegapili jak Twój kurs SEO :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
32 minuty temu, networker napisał:

będzie prowadził relacje ?

 

Coś mi mówi że będziesz miał informację z pierwszej ręki, a w przeciwieństwie do Czyzisa masz choć parę domen wartych kilka stówek.

 

@apze @tmi Proszę o zabezpieczenie adresów IP wraz z godzinami połączeń.

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Domeniacz napisał:

 

Coś mi mówi że będziesz miał informację z pierwszej ręki

 

 

może się założymy ? tylko o co, jak ty nic nie masz, hm no nic, zaproponuj coś

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites
35 minut temu, networker napisał:

może się założymy ? tylko o co

 

Pośmieszkujemy zaraz z keywordem, będzie Ci mógł za to podziękować.

A rzuciłem okiem na tą "bramę" przywiązaną sznurkiem - naprawdę robi wrażenie ;)

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×