Jump to content
keyword

Rick Schwartz

Recommended Posts

4 minuty temu, Domeniacz napisał:

 

Pośmieszkujemy zaraz z keywordem, będzie Ci mógł za to podziękować.

A rzuciłem okiem na tą "bramę" przywiązaną sznurkiem - naprawdę robi wrażenie ;)

 

 

chciałbym Ci jakoś pomóc ale nie bardzo wiem jak. ale jeżeli ma ci to pomóc to możesz tutaj wrzucać wszystko co robi na tobie wrażenie

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites

@networker - Wybacz, ale zbyt cienki jesteś szukając jakiś starych kotletów sprzed roku. Dlatego będę olewał Twoje wypowiedzi. Jak będziesz miał coś sensownego do powiedzenia z jakimś sensownym argumentem - możesz wnioskować abym ewentualnie na to rzucił okiem. Tymczasem trzymaj się ciepło. Ide oblukać ten żart nazwany portfoliem i jeszcze kilka innych drobnostek ;)

 

PS. Mówi Ci coś 21 luty ? :rolleyes:

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

34 minuty temu, Domeniacz napisał:

PS. Mówi Ci coś 21 luty ? :rolleyes:

 

to ma być jakieś odkrycie na miarę algorytmu ratującego polski rynek domen ?

 

lookaj lookaj, na zdrowie. w przeciwieństwie do Ciebie nie wstydzę się swojej osoby, danych, dokonań etc więc ich nie ukrywam. ani nazwiska, ani daty urodzenia, adresu firmy  etc

 

wiec jak masz coś jeszcze do powiedzenia, pokazania do wal śmiało. tylko prosze przestań się osmieszac udając biznesmena, dyrektora, domainera czy łowcę diamentów - to przecież tylko o Tobie świadczy, o nikim innym

 

ja tymczasem pójde sobię pobawić się z młodszym synem na ogrodzie i przygotować grządki pod bób i groszek

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie dokąd to zmierza żeby przez głupią wymianę zdań na forum zaglądać sobie przez furtki na posesje? Co chcecie sobie tym udowodnić? Te wszystkie dyskusje nie zmierzają do niczego bo i tak czuję, że nikt nie odpuści. Co następne? Będziecie czekać na siebie pod bramami?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minut temu, networker napisał:

nie wstydzę się ... dokonań   ... udając biznesmena, dyrektora, domainera czy łowcę diamentów


Skoro nie wstydzisz się udowadniać wszystkim iż jesteś kompletnym głupcem pisząc kto ile zarabia a nie mając o tym zielonego pojęcia - raczej pojęcie wstydu nie jest Ci znane, nie masz co się oszukiwać Bartek. Jak na razie dobrze idzie Ci tylko udawanie domainera. Reszta to zupełna porażka.

 

Jedynie z czym musisz walczyć to zazdrość. Chora zazdrość. Bo to co napisałeś wyżej - dobitnie podkreśla z czym masz problem. Nikt Ci nie broni przecież kupować diamentów zamiast jakiś śmiesznych domen typu realtimebid.pl Pozwól innym to robić a Ty wykopiesz sobie jakiś kamień w ogrodzie. A to że Twoje skromne "doświadczenie biznesowe" pozwala Ci tylko pracować na etacie jest wyłącznie Twoją "zasługą"

 

 

@smogwawelski 

 

Widzisz, sporo osób z tego forum nie może sobie poradzić z zazdrością. Jest tylko jedna osoba na tym forum która miała jaja i wystarczająco odwagi aby się do tego przyznać - To naprawdę jest ktoś. I dlatego poleciłem koledze o wiele lepsze rozwiązanie niż inwestowanie w opcje z myślą o dziecku. A takie słabe egzemplarze jak @networker nigdy się do tego nie przyznają choć ich zazdrość widać absolutnie w każdym poście. 


 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Domeniacz napisał:

 pracować na etacie

 

hahahaha to nawet śmieszniejsze niż to o "zazdrości". napisz mi proszę gdzie ten twój algorytm lub zdolności detektywistyczne wskazał, ze pracuje na etacie; tak wiesz żebym nie zapomniał pójść w poniedziałek

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minut temu, networker napisał:

ten twój algorytm

 

To czysta zazdrość. Albowiem wiesz iż żaden inny serwis tego nie posiada. A powtarzasz to w kółko - chyba nieźle oszołomiony jesteś. Więc ogarnij się i idź się bawić z młodszym synem, bo nawet jego zaniedbujesz przez swoją zazdrość a czeka już 15 minut "tatusiu"

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minut temu, networker napisał:

każdy serwis to posiada

 

Podaj przykład w którym serwisie możesz wpisać słowo kluczowe a następnie uzyskać listę wolnych domen EMD z tym słowem i posortować ją przez ilość wyszukiwań. Słucham Bartek. To będzie świetny przykład Twojej wiedzy odnośnie domen, serwisów z nimi związanych a zwłaszcza bzdur jakie opowiadasz z tym tzw. "biznesowym doświadczeniem" ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Ale dlaczego akurat takie funkcjonalnosci ma posiadac algorytm, ktory kazdy ma ?

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, networker napisał:

kazdy ma ?

 

Podaj adres www tego "każdego", wystarczy jeden.

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@networker - Widzisz Bartuś, po raz kolejny (i zapewne nie ostatni) zrobiłeś z siebie błazna udowadniając wszystkim:

  1. chorobliwą zazdrość
  2. zerowe pojęcie o rynku

A dopiero co twierdziłeś że "każdy" serwis to ma. Widzisz jaki mały i źałosny jesteś ? A wszystko przez Twoją zazdrość.

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, networker napisał:

To ty pisales, ze fraza "pasja mody" czesto wystepuje w google ?

 

Widzę iż starasz się usilnie nabić linków do "przepisy.com". Zdradzę Ci jednak iż tylko pierwszy link jest liczony na danej podstronie więc marnujesz tylko czas a ponadto jego skuteczność w przypadku zupełnie innych dziedzin oraz forum jest bliska zeru. Rozumiem iż teraz piszemy przez 2 strony ponownie o PasjaMody oraz realtimebid ? Po prostu powiedz iż takiego serwisu nie ma i kropka.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minut temu, Domeniacz napisał:

 

Widzę...

 

 

Nie. Próbuje tylko doprecyzowac funkcjonalności algorytmu. Czy to ty pisaleś, ze fraza "pasja mody" czesto wystepune w google i czy to potwierdzasz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Funkcjonalność już znasz, Czego jeszcze nie rozumiesz @networker że wciąż nie radzisz sobie z odpowiedzią ? Ciężno Ci powiedzieć iż nie znasz takiej strony ? To nie wstyd. To tylko zazdrość z którą musisz walczyć. Więc słucham. Znasz taką stronę czy nie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście. Ponawiam pytanie zatem: dymek wystarcza czy szkic na kartce i czy ma byc dokladnie taki, ze pokazje, ze "pasja mody" czesto wystepuje?

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minut temu, networker napisał:

Oczywiście.

 

Przykład, czyli URL poproszę :)


I tu znów zakończy się Twoja głupkowata opowiasta jak wszystkie pozostałe do tej pory. Wiesz że znów leżysz na deskach i kwiczysz. I znów przez zazdrość. Raz za razem i raz za razem powód jest ten sam. Zresztą @keyword ma ten sam problem i do tego czuje się bardzo niedowartościowany wypisując głupoty o sprzedaży byle gniotów za średnie XX.XXX

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tobie sie naprawde wydaje, ze ktos turaj zamierza powaznie dyskutowac z fantastą Grzesiu  i odpowiadac na twoje pytania podczas gdy ty unikasz odpowiedzi na najprostsze ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, networker napisał:

dyskutowac z fantastą

 

Znam 2-ch typowych fantastów na tym forum. TY jesteś pierwszym a @keyword drugim.

 

A przez Twoją chorą zazdrość ani grosza Ci nie przybędzie a mi ani centa nie ubędzie.

A pisać sobie możesz co chcesz, skoro aż tak głupi jesteś, co już wielokrotnie udowodniłeś ;)

 

Po prostu, nieszczęścia chodzą parami.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
49 minut temu, Domeniacz napisał:

zazdrość

 

masz ci los. wybacz mi. nie wiedziałem z kim zaczynam - dopiero właśnie do mnie znajomy napisał. sorry Grzegorz. chcesz na zgodę jakąś domenę moją albo opcje ? a może pozwolisz mi zainwestować w swój projekt jakiś; wiem już, że naprawdę jesteś skuteczny a ja wreszcie chciałbym coś zarobić na domenach bo ile można. od ponad 10lat trzymam około 2000/3000 domen. zobacz ile kasy bezsensownie przeleciało przez palce, a te pojedyncze sprzedaży dopiero teraz sie zorientowałem, że nie pokrywają wydatków

 

pomóż pan Panie Grzegorzu. moze chociaż poradzisz, których z tego tematu nie ma sensu przedłużać:  

łącznie wtopiłem na nie 1000plnmnie wiecej to może dzieki uwagom takiego doświadczonego speca zminimalizuje straty. a moze jakaś wymiana ? dopłace jak trzeba

 

ps. a z tym realtimebid.pl to masz też rację. jakis hiszpan mi kiedyś wmowił, że to dobra fraza u w nich dla kibiców realu czy coś. nie wiem, nie znam hiszpańskiego ale uwierzyłem i czekam

 

i ostatnia juz prośba ( odwdzięcze się ) bo spokoju mi nie daje, żeś się Pan mógł omylić bo ja żadnej bramy nie mam (sznurek jakiś znajde ale go na czarną godzinę trzymam żeby się powiesić jak Pan nie poratujesz ), mógłby pan pokazać bo chyba ( aż  głupio pisac ) ale chyba się Pan pomylił

 

6 godzin temu, Domeniacz napisał:

A rzuciłem okiem na tą "bramę" przywiązaną sznurkiem - naprawdę robi wrażenie

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×