Jump to content
Aukcjonariusz

Noq.pl aukcja od 100zł

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Najnowsze posty na forum

• Witam szanowne grono.   Mam poważny problem z byłym pracodawcą tyranem i despotą, który od kilkunastu lat prześladuje i molestuje moją rodzinę.   Opisany wyżej "envy guy"  szczesciokrotnie zamykał mnie na odziale psychiatrycznym (pod hipnozą aplikując taką truciznę że człowiek traci zmysły i odchodzi od rozumu! )   Przeleżałem na odziale łacznie ponad rok czasu w tym czasie straciłem dwa serwery dedykowane w OVH z pełną konfiguracją i danymi.  W szpitalu zostalem tak struty i nafaszerowany (g*wnem) że przez pół roku nie  byłem wstanie  wydac z siebie "znaku z klawiatury".    Aktualnie nie śpie juz 48 godzin i obawiam się 7 zamknięcia co robić i gdzie szukać pomocy ?
    • marihuanista.pl   Ruch ~200uu/msc, CTR parkingu ~25%. Dalej aktualny i aktualizowany profil na FB https://www.facebook.com/polskimarihuanista/ Dobra nazwa dla sklepu/serwisu zajmująca się taką tematyką. Zainteresowaną osobę zapraszam na priv.
    • Miło, że do nas zajrzałaś. Bez Twojego odnośnika świat nie byłby już taki sam
    • Trochę mleka się rozlało. Trzeba mieć nadzieję, że to będzie wartościowa lekcja na przyszłość. Że Theo  z sentymentu będzie tu zaglądał i dostrzeże, że jednak wymienione przez niego osoby, mają nie tylko literówki   Bez jego podpowiedzi nowi zupełnie nie uwierzą, że coś się dobrze sprzedaje Dobrze, że pojawiła się Twoja / Wasza reakcja, choć na przyszłość byłoby chyba lepiej, gdyby była ciut szybsza. Bo nawet jeśli ktoś ma nie tylko minusy, to czasami tego mleka może rozlać się zbyt dużo. W każdym razie polecam ku pamięci, słowa prezesa Ochódzkiego, Ryszarda    
    • A ja nie polecam oferty circinus.pl. Kolega z forum mi powiedział,  że wykorzystują do syzyfowych prac swoich pracowników - i to jeszcze w niedzielę, w teoretycznie dzień wolny od pracy.     
    • Precel.pl   Sprzedam domenę z tematu.   Oferty zakupu proszę składać przez AM : Precel.pl   Zapraszam również do składania ofert na inne domeny z portfolio : Portfolio
    • U nas w firmie ostatnio zorganizowali nam szkolenie w zakresie marketingu internetowego, prowadziła je firma circinus - szkolenie było bardzo fajnie przeprowadzone, dużo konkretnych przykładów, a nie sama pusta teoria. Na stronie https://circinus.pl/oferta/ możesz sobie podejrzeć ofertę pozostałych szkoleń tej firmy.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18759
    • Most Online
      20372

Newest Member
    TomekM