Jump to content
vul

SEO prośba

Recommended Posts

Kompletnie nie znam się na szeroko rozumianym pojęciu SEO :D

Czy koledzy po fachu mogą zająć się merytoryczną krytyką/oceną domeny seonetshop.pl? Liczę na doświadczenie i pomoc za co z góry dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety pod kątem SEO bez żadnej większej wartości, linkuje do niej 40 domen, ale nic konkretnego tj. ogólnodostępne miejscówki wyeksploatowane na maksa. 

 

Subdomena jeszcze wisi w Google na jakieś niszowe frazy m.in. odnosnie wymiany rozrządu do passata :D, więc jakiś drobny ruch pewnie wpada. 

Edited by szogun
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minut temu, szogun napisał:

Niestety pod kątem SEO bez żadnej większej wartości, linkuje do niej 40 domen, ale nic konkretnego tj. ogólnodostępne miejscówki wyeksploatowane na maksa. 

 

Subdomena jeszcze wisi w Google na jakieś niszowe frazy m.in. odnosnie wymiany rozrządu do passata :D, więc jakiś drobny ruch pewnie wpada. 

 

Dzięki szogun. Ruch domeny to około ~15-30uu/dzień ale ładny RPC jak na .pl bo ~$0.30/klik. Chciałem sprawdzić zależność między ruchem a parametrami SEO bo badam nowy temat w skrypcie. Czyli domena kiepska pod SEO ale ruchowo daje radę.

Łapałem ją tylko i wyłącznie pod ruch ale gdy już ją opłaciłem to jako laik stwierdziłem, że ma dużo jakichś tam linków i wydawało mi się, że coś tego może być. Ale bardzo dobrze i merytorycznie sprowadziłeś mnie na ziemię :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×