Jump to content

Recommended Posts

tury.pl

Domena została już sprzedana i jako w sumie nowicjusz jestem prawie pewien, że zbyt tanio. Natomiast na błędach się człowiek uczy. Jestem ciekaw, na ile byście to wycenili?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Najnowsze posty na forum

• Witam szanowne grono.   Mam poważny problem z byłym pracodawcą tyranem i despotą, który od kilkunastu lat prześladuje i molestuje moją rodzinę.   Opisany wyżej "envy guy"  szczesciokrotnie zamykał mnie na odziale psychiatrycznym (pod hipnozą aplikując taką truciznę że człowiek traci zmysły i odchodzi od rozumu! )   Przeleżałem na odziale łacznie ponad rok czasu w tym czasie straciłem dwa serwery dedykowane w OVH z pełną konfiguracją i danymi.  W szpitalu zostalem tak struty i nafaszerowany (g*wnem) że przez pół roku nie  byłem wstanie  wydac z siebie "znaku z klawiatury".    Aktualnie nie śpie juz 48 godzin i obawiam się 7 zamknięcia co robić i gdzie szukać pomocy ?
    • marihuanista.pl   Ruch ~200uu/msc, CTR parkingu ~25%. Dalej aktualny i aktualizowany profil na FB https://www.facebook.com/polskimarihuanista/ Dobra nazwa dla sklepu/serwisu zajmująca się taką tematyką. Zainteresowaną osobę zapraszam na priv.
    • Miło, że do nas zajrzałaś. Bez Twojego odnośnika świat nie byłby już taki sam
    • Trochę mleka się rozlało. Trzeba mieć nadzieję, że to będzie wartościowa lekcja na przyszłość. Że Theo  z sentymentu będzie tu zaglądał i dostrzeże, że jednak wymienione przez niego osoby, mają nie tylko literówki   Bez jego podpowiedzi nowi zupełnie nie uwierzą, że coś się dobrze sprzedaje Dobrze, że pojawiła się Twoja / Wasza reakcja, choć na przyszłość byłoby chyba lepiej, gdyby była ciut szybsza. Bo nawet jeśli ktoś ma nie tylko minusy, to czasami tego mleka może rozlać się zbyt dużo. W każdym razie polecam ku pamięci, słowa prezesa Ochódzkiego, Ryszarda    
    • A ja nie polecam oferty circinus.pl. Kolega z forum mi powiedział,  że wykorzystują do syzyfowych prac swoich pracowników - i to jeszcze w niedzielę, w teoretycznie dzień wolny od pracy.     
    • Precel.pl   Sprzedam domenę z tematu.   Oferty zakupu proszę składać przez AM : Precel.pl   Zapraszam również do składania ofert na inne domeny z portfolio : Portfolio
    • U nas w firmie ostatnio zorganizowali nam szkolenie w zakresie marketingu internetowego, prowadziła je firma circinus - szkolenie było bardzo fajnie przeprowadzone, dużo konkretnych przykładów, a nie sama pusta teoria. Na stronie https://circinus.pl/oferta/ możesz sobie podejrzeć ofertę pozostałych szkoleń tej firmy.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18759
    • Most Online
      20372

Newest Member
    TomekM