Jump to content
networker

studiomeblowe.pl drogerianaturalna.pl kluczyki.pl supermodel.pl

Recommended Posts

studiomeblowe.pl

z aukcji

drogerianaturalna.pl

KT po serwisie

kluczyki.pl

z opcji

supermodel.pl

KT po serwisie

 

Podrzucam wam do zabawy cztery domeny, które wpadły do mojego domdomen w ostatnich dniach. jedna licytowana na aukcji, 2 KT i jedna z opcji. każda ma swoje wady i zalety ale pobawcie się w ich wycenę, mozecie ustawić w kolejności od najwartościowszej waszym zdaniem i/lub wytypowac taką, którą chcielibyscie widzieć na aukcji lub sądzicie, że moze osiągnąć najwyższą cenę

 

pozdr.

b.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie ładne :) Ciężko nawet uszeregować, która lepsza. Zależy do czego i dla kogo.

 

kluczyki.pl fajna realizacja opcji. Taka naturalnie wartościowa.

 

studiomeblowe.pl - oczywiste zastosowanie dla jakiegoś stolarza

 

drogerianaturalna.pl - pod sklep internetowy jak znalazł

 

supermodel.pl - w sumie miałbym najwięcej problemów ze znalezieniem zastosowania, ale to tylko dlatego, że nie znam za bardzo tej branży :P

 

DD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

DrogeriaNaturalna fajna przez skojarzenie z drogerianatura i pewnie historie ktorej sie nie przygladalem.

 

Potem studiomeblowe > kluczyki

 

Supermodel byłaby zjechana lub olana gdyby wrzucił to ktoś inny niż dinozaur z resztą jak większość domen w tym wątku.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się najbardziej podoba supermodel.pl ale ze względu na moje zboczenie ruchowe :D 

Z pozostałych tylko kluczyki.pl - tak miło brzmi :wub:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minut temu, smogwawelski napisał:

Supermodel byłaby zjechana lub olana gdyby wrzucił to ktoś inny niż dinozaur z resztą jak większość domen w tym wątku.

 a ja z nią wiąże nadzieje na szybką sprzedaż zważywszy na to co pod nią było przez 15 lat i że ciągle dobrze jest zindeksowana w google

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, networker napisał:

 a ja z nią wiąże nadzieje na szybką sprzedaż zważywszy na to co pod nią było przez 15 lat i że ciągle dobrze jest zindeksowana w google

 

Nie przygladalem sie temu co ma w srodku tak jak drogerii. Gdybym mial oceniac nazwe to slabo. Jezeli ma ma dobre staty to chetny znajdzie sie szybko.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 9.04.2021 o 18:33, smogwawelski napisał:

Supermodel byłaby zjechana lub olana gdyby wrzucił to ktoś inny niż dinozaur z resztą jak większość domen w tym wątku.

 

Bardzo trafnie i w 100% się zgadzam :)

 

 

Dnia 9.04.2021 o 18:43, networker napisał:

 a ja z nią wiąże nadzieje na szybką sprzedaż zważywszy na to co pod nią było przez 15 lat i że ciągle dobrze jest zindeksowana w google


Strona z zaindeksowanymi profilami o zerowym ruchu nie ma dla nabywcy żadnej sensownej wartości. Nieźle Cię poniosło jeśli nabyłeś ją przez KT. Albowiem takich stron w komiaczu są tysiące i pies z kulawą nogą do nich nie podchodzi. No i jeszcze ten anchor text: "canada med store" czy "cheap medication" to już wisienka na torcie - ale może kolejny nabywca nie zauważy, podobnie jak TY.

 

I jeszcze mam pytanie Bartek, co uważasz na tej domenie za "dobre parametry" ?

 

 

PS. Nie pochwaliłeś się kolegom aukcją ;)

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziękuję wszystkim za dotychczasowe opinie. czas pokaże. aczkolwiek nie sądzę biorąc pod uwage koszty pozyskania tej czwórki aby był problem z wyjściem na spory plus ;)

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, networker napisał:

dziękuję wszystkim za dotychczasowe opinie. czas pokaże. aczkolwiek nie sądzę biorąc pod uwage koszty pozyskania tej czwórki aby był problem z wyjściem na spory plus ;)

 

Wiara czyni cuda i góry przenosi...

:P

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Bazyli napisał:

Wiara czyni cuda i góry przenosi...

:P

 

Wiara wyników w Google nie zmieni - albowiem na pozycje mają wpływ konkretne czynniki a nie "cuda" ;) Niemniej jednak znajomość tych czynników oraz algorytmów na których bazują - rzeczywiście czyni cuda. I to na "zawołanie".


@networker - drogerianaturalna.pl to również nie domena "po serwisie", albowiem serwis był ale 4 lata temu. A w takich przypadkach Google zeruje wartość linków więc mają one jedynie wartość kolekcjonerską. Więc jeśli w SEO jesteś betonemlepiej łap generyki z opcji bo to idzie Ci dobrze zamiast się ośmieszać pisząc o "dobrych parametrach".

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

przykro mi panie domeniaczu ale nie interesuja mnie twoje opinie o mnie ani rady jak mam prowadzić biznes. a już z pewnością pytania w moją stronę; wracajac zaś do domen:

 

drogerianaturalna.pl jest po serwisie, do tego jest generykiem i pomimo upływu lat prowadzi do niej "parę" tematycznych linków

 

supermodel.pl jest po serwisie a zjechanie myszka na dół strony w majestic żeby sprawdzić, że prowadza do niej również śmieciowe linki, które są tylko po to aby indeksować komentarze, których poprzedni właściciel nie pilnował nie jest jakimś wysiłkiem wielkim

 

dziekuję ci zatem za opinie na temat 2 z 4 domen i jak wspomniałem ani twoje opinie o mnie, ani rady ani pytania nie są ani potrzebne ani w temacie wątku

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites

@networker - Ty nie musisz się uczyć od lepszych - ważne że inni potrafią. Zacytuje tu znane powiedzenie:

 

"Człowiek mądry uczy się więcej od swoich wrogów niż głupiec od przyjaciół" - Benjamin Franklin

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×