Jump to content
Domeniacz

Dlaczego domeny generyczne to PORAŻKA ?

Recommended Posts

Dnia 15.04.2021 o 22:28, smogwawelski napisał:

Ja pomimo tego, że chciałbym krakać tak jak wrony to czasem sumienie mi nie pozwala.


I za to Cię lubie. Bo niezależnie od tego jak wrony kraczą - niczego to nie zmieni. A te "wrony" to raczej stadko głupich gąsek z których ani jedna nie była w stanie podać jakiegoś sensownego argumentu w tym temacie. Nawet @DD celowo powlepiał jakieś stare kotlety sprzed dekady które musiałem sprostować rzeczowymi argumentami ;) Więc staneło na tym że:

 

Domeny generyczne to PORAŻKA - co było zresztą wiadome od początku tego wątku zgodnie z filmem w którym rzecznik patentowy to wyjaśnia.

 

Albowiem nie da się podważyć faktu iż jeśli chodzi o możliwość budowania marki - generyki są tragiczne. Ponadto może nimi posługiwać się konkurencja zarówno w wynikach wyszukiwania jak i również w Ads - efektywnie podbierając klientów. Albowiem zarówno w Google Serp jak i Ads znak graficzno-slowny nie występuje a ochrony na znak słowny generyk nie dostanie. Nie zmienia to jednak faktu iż nie ma to znaczenia dla przydrożnej budy z frytkami czy straganu z napojami. A czasy kiedy budowało się markę na takich domenach już dawno i bezpowrotnie mineły.

 

I niezależnie od tego czy ktoś się z tym zgadza czy też nie - NICZEGO to nie zmieni w tym temacie a tym bardziej na rynku domen.

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 minuty temu, Domeniacz napisał:


I za to Cię lubie. Bo niezależnie od tego jak wrony kraczą - niczego to nie zmieni. A te "wrony" to raczej stadko głupich gąsek z których ani jedna nie była w stanie podać jakiegoś sensownego argumentu w tym temacie. 

 

Dziękuję ale ja nie zamierzam brać niczyjej strony w tych dyskusjach a tylko wyrazić swoją opinię wyrobioną przez niecałe 5 lat w domenach. Dorabiać nieczystych ideologii do generyków też nie zamierzam bo poza tym, że może fajnie je mieć i mogą stanowić jakąś dobrze brzmiąca i zapadająca w pamięć nobilitację dla firmy z danej branży to nic innego w nich nie widzę a i potwierdzonych informacji na temat ich boosta w google nie ma. Widzę za to, że domeny potwory z parametrami sprzedają się szybko i za niemałe kwoty podczas gdy sprzedaże generyków owiane są legendami i artykułami branżowymi sprzed 10lat. Sprzedawałem dobrze generyki ale nigdy polskiemu klientowi. Tutaj dostaję oferty na 500 zł z lewych kont zapewne wyjadaczy.

Edited by smogwawelski
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, DD napisał:

 

@keyword Zgadzam się z Tobą w 100%, że sposób prowadzenia przez @Domeniacz dyskusji na forum jest nie do zaakceptowania.

@Domeniacz

@Domeniacz

@Domeniacz

@keyword

@Domeniacz

Dlatego warto się zastanowić , gdzie jest admin forum ? Swego czasu była taka zasada (zwyczaj ?) że obraźliwe/obelżywe etc. wypowiedzi były "nagradzane" minutami/godzinami "pauzy" na forum. Chyba czas najwyższy do tego wrócić... Myślę że utemperowałoby to część "kolegów" na forum, a dyskusja stałaby się bardziej merytoryczna :) 

Edited by sebastian0000
Sorry za OT
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, smogwawelski napisał:

Dziękuję ale ja nie zamierzam brać niczyjej strony w tych dyskusjach a tylko wyrazić swoją opinię wyrobioną przez niecałe 5 lat w domenach.

 

Bardzo słuszenie. Ponadto wiesz iż ja pomocy nie potrzebuję, albowiem tak słabe egzemplarze jak @keyword czy @kangur zmiatam jednym ruchem jak pionki z szachownicy ;)

 

 

1 godzinę temu, smogwawelski napisał:

Widzę za to, że domeny potwory z parametrami sprzedają się szybko i za niemałe kwoty podczas gdy sprzedaże generyków owiane są legendami i artykułami branżowymi sprzed 10lat. Sprzedawałem dobrze generyki ale nigdy polskiemu klientowi. Tutaj dostaję oferty na 500 zł z lewych kont zapewne wyjadaczy.

 

Bardzo słuszne stwierdzenie. Tą niszę dostrzegłem wiele lat wstecz a na komiaczu są o wiele wyższe ceny, wiele więcej klientów i 30x tyle domen. Więc przejście na komiacza będzie dla Ciebie o wiele bardziej atrakcyjne (zwłaszcza pod wzgędem osiąganych dochodów) niż kiszenie się w domenowej dziurze z kropką pl. Zwłacza iż masz doświadczenie z zachodnim klientem. Jedynie co potrzebujesz do wyławiania najlepszych kąsków to odpowiednie narzędzie i przechwytywarkę na której nie trzeba się bić z KK ;)


 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Domeniacz napisał:
7 godzin temu, smogwawelski napisał:

.... domeny potwory z parametrami sprzedają się szybko i za niemałe kwoty ....

 

Bardzo słuszne stwierdzenie. Tą niszę dostrzegłem wiele lat wstecz

 

 

 

i dlatego rok temu posiadałeś takie superdomeny z parametrami :D

 

Dnia 14.03.2020 o 19:34, Domeniacz napisał:

432.pl
alpinista.com.pl
anycar.pl
autamiejskie.pl
autoporady24.pl
bdv.pl
bloghosting.pl
bluzydamskie.pl
bombka.com.pl
butyjesienne.pl
butywiosenne.pl
decybel.com.pl
dzianamama.pl
fajnedupy.pl
fajnefryzury.pl
fajnenazwy.pl
figlara.pl
ghv.pl
hiring.pl
kredek.pl
kursseo.pl
kurssep.pl
litera.com.pl
lsx.pl
lxb.pl
maxgsm.pl
mirt.pl
modnekuchnie.pl
morzemartwe.pl
najnowszetelefony.pl
nowoczesnysalon.pl
nxb.pl
okularypolaryzacyjne.pl
orelo.pl
orfa.pl
parkingzakopane.pl
pasjamody.pl
pasozyty.com.pl
pejcze.pl
pokojenoclegi.pl
portalsingli.pl
recenzje.com.pl
rift.pl
rowerdamski.pl
rowerstacjonarny.pl
sekretybogactwa.pl
separacja.com.pl
stanwojenny.pl
szybkideser.pl
tanietablety.pl
tanietelewizory.pl
tar.com.pl
telefonydotykowe.pl
toplife.pl
tuningauto.pl
urlopwraju.com.pl
vhl.pl
vqa.pl
wrozka24.pl
wynajemdomu.pl
wynajemkawalerki.pl
wynajemokazjonalny.pl
wyszukasz.pl
xbe.pl
xmg.pl
zestawyobiadowe.pl

 

 

chłopie jesteś trochę jak  nasz obecny prezydent:

 

 

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, smogwawelski napisał:

 

Widzę za to, że domeny potwory z parametrami sprzedają się szybko i za niemałe kwoty podczas gdy sprzedaże generyków owiane są legendami i artykułami branżowymi sprzed 10lat. Sprzedawałem dobrze generyki ale nigdy polskiemu klientowi. Tutaj dostaję oferty na 500 zł z lewych kont zapewne wyjadaczy.


Poprawiłeś mi od rana humor Wawelski :)  Myślę, że niejeden polityk i propagandysta ucieszyłby się widząc, że ludzie wierzą, iż jeśli w artykułach ( w mediach ) o czymś nie piszą, to tego nie ma :)

Owszem, różne średniaczki i potworki sprzedają się może nawet i częściej, ale nie dlatego, że to są lepsze domeny tylko dlatego, że ludzie zazwyczaj nie chcą lub nie mogą przeznaczyć odpowiedniego budżetu na te najlepsze adresy. Podobnie jak wielu z ludzi chciałoby mieć luksusowe samochody, domy lub jachty, ale nie stać ich na to :) Więc gdy się nie ma o czym się marzy ...


Jeżeli nie masz kolegów, którzy mają do Ciebie zaufanie i byliby gotowi uchylić Tobie choć rąbka tajemnicy; jeżeli nie trafiasz na naprawdę dobre domeny generyczne, które trafiają do kogoś innego, to  skup się na sprzedaży potworków. W sumie czemu nie. Może to fajna nisza :)

Edited by Kangur
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minut temu, Kangur napisał:


Poprawiłeś mi od rana humor Wawelski :)  Myślę, że niejeden polityk i propagandysta ucieszyłby się widząc, że ludzie wierzą, iż jeśli w artykułach ( w mediach ) o czymś nie piszą, to tego nie ma :)

Owszem, różne średniaczki i potworki sprzedają się może nawet i częściej, ale najczęściej nie dlatego, że to są lepsze domeny tylko dlatego, że ludzie zazwyczaj nie chcą lub nie mogą przeznaczyć odpowiedniego budżetu na te najlepsze adresy. Podobnie jak wielu z ludzi chciałoby mieć luksusowe samochody, domy lub najpiękniejsze kobiety w łóżku, ale nie stać ich na to :) Więc gdy się nie ma co się lubi ...


Jeżeli nie masz kolegów, którzy mają do Ciebie zaufanie i byliby gotowi uchylić Tobie choć rąbka tajemnicy; jeżeli nie trafiasz na naprawdę dobre domeny generyczne, które trafiają do kogoś innego, to  skup się na sprzedaży potworków. W sumie czemu nie. Może to fajna nisza :)

 

Nie twierdzę, że nie ma ale mam też swoje statystyki, swoje sprzedaże i łatwiej uwierzyć mi w coś co widzę niż w coś czego nie doświadczyłem. Mam swoje zdanie a jak ktoś chce wierzyć w Yeti i Czupakabre to przecież mu nie będę zabraniał i tego negował bo może faktycznie.

 

Naprawdę chciałbym uwierzyć i życzę sobie żeby kiedyś tak się stało. Cieszę się, że poprawiłem Ci nastrój.

 

c7bc63fe3dc0c5387c0c44db94bb2f39.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

wysokość sprzedaży domen na aukcjach przechwyconych jest akurat bardzo prosta do wyłumaczenia: od zawsze aukcje spadów były  bardziej popularne niż domen użytkwoników. jeżeli dodamy do tego, że w zasadzie spady dobrych generyków nie wystepuja na aukcjach ( głownie z uwagi na pozakładane na nie opcje ).

 

Natomiast na domeny mówić kolokwialnie "pod seo" opcji nie ma aż tak dużo - może zatem jest to pomysł  dla osób, które chciałby wejść w opcje ( to tak apropos tez tematu u opcjach

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, smogwawelski napisał:

 

Nie twierdzę, że nie ma ale mam też swoje statystyki, swoje sprzedaże i łatwiej uwierzyć mi w coś co widzę niż w coś czego nie doświadczyłem.

 

 

W razie czego podpowiadam, że potworkidomenowe.pl jest wolna ;)

Ale pisząc już zupełnie serio, warto pamiętać, że chyba żaden z nas opierając się na swoich i nawet na wybiórczo zasłyszanych sprzedażach, nie ma pełnego obrazu rynku. Dlatego pisanie w kontekście swoich sprzedaży, z wyraźnym zaznaczeniem, że to tylko własny punkt widzenia, poparty swoim skromnym doświadczeniem, jest jak najbardziej ok. Ale pisanie w tytule wątku, że domeny generyczne to porażka, jest zwykłym nadużyciem albo wręcz bezczelną manipulacją.
 

Naprawdę wartościowych domen generycznych na rynku jest coraz mniej, bo są zagospodarowane. Dlatego jeśli ktoś szuka dla siebie adresu i nie są dla niego dostępne te najlepsze, to przygląda się zamiennikom. I jeżeli sprzedawca to rozumie i wstrzeli się w potrzeby takiego klienta ( tak jakościowo jak i cenowo), to na takich słabszych domenach można też coś ugrać. Poświęca się więcej czasu na rejestracje, zakupy, szukanie okazji, przechwytywanie, na analizy; wydaje się pieniądze na przedłużenia, ale da się.

 

Pomiędzy świetnymi biznesowo generykami a średniakami i "potworkami" można znaleźć analogię do dóbr luksusowych, powszechnych i badziewia. Jeden pośrednik sprzeda drogi pałac i zarobi na tym tyle, co drugi na sprzedaży 100 małych mieszkań albo ktoś inny na sprzedaży 1000 działek ogrodowych.

Ale jeżeli ktoś, kto prawdopodobnie nigdy nie miał żadnej wartościowej domeny generycznej, wrzeszczy na cały głos w tytule, że takie domeny to porażka, a liczą się tylko "działki ogrodowe z podłączoną instalacją wod-kan", to dla mnie jest to człowiek niepoważny.

 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minut temu, Kangur napisał:

 

W razie czego podpowiadam, że potworkidomenowe.pl jest wolna ;)

 

 

To sobie mogłeś już darować ale najwyraźniej lubisz uszczypać tak jak i domeniacz ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przed chwilą, smogwawelski napisał:

 

To sobie mogłeś już darować ale najwyraźniej lubisz uszczypać tak jak i domeniacz ;) 


To porównanie mogłeś już sobie darować ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Kangur napisał:

[...]
Ale pisząc już zupełnie serio. [...] Ale pisanie w tytule wątku, że domeny generyczne to porażka, jest zwykłym nadużyciem albo wręcz bezczelną manipulacją. [...]

 

Pomijam w tym wątku personalne wycieczki, nie mam ochoty brać nawet w tym udziału. Ale zgadzam się w 100% z w/w postem kolegi @Kangur. Świadczy to po prostu o tym, że @Domeniacz nie ma bladego pojęcia o tym, że na domenach generycznych można zarobić naprawdę dobre pieniądze. Nie wszystko przecież jest upubliczniane i tylko zupełny ignorant tego nie zauważa albo po prostu nie chce.

Nawiasem jeszcze pisząc- tytuł wskazuje na to, że wszystkie domeny generyczne to porażka. A wystarczy sprawdzić sprzedaże takich domen w innych rozszerzeniach aby wiedzieć, że to po prostu nieprawda. A domyślam się, że to mały % rynku (upublicznione transakcje).

 

edit: https://domainnamewire.com/2021/04/15/angel-com-domain-name-sells-for-2-million/

Edited by vul
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

2 godziny temu, smogwawelski napisał:

 

To sobie mogłeś już darować ale najwyraźniej lubisz uszczypać tak jak i domeniacz ;) 

 

Najgorsza zniewaga :)

  • Haha 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minut temu, vul napisał:

 

Świadczy to po prostu o tym, że @Domeniacz nie ma bladego pojęcia o tym, że na domenach generycznych można zarobić naprawdę dobre pieniądze. Nie wszystko przecież jest upubliczniane i tylko zupełny ignorant tego nie zauważa albo po prostu nie chce.

 

 

Jestem coraz bardziej przekonany o tym, że robi to świadomie i celowo. Nie jest to co prawda facet, który mógłby być moim intelektualnym guru ;) , ale skoro potrafi pisać to znaczy, że umie też czytać.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i spójrz @networker jaki jest zajepiście głupi i ciemny jak grobowiec w deszczową pogodę. Kilka FAKTÓW:

 

Widzisz na liście którą wkleiłeś aby było tam napisane "domeny z paramterami" ? Czy może to wytwór wielkiego jak betoniarka a pustego jak bańka mydlana baniaka ? ;)

 

 

 

11 godzin temu, Domeniacz napisał:

Tą niszę dostrzegłem wiele lat wstecz a na komiaczu są o wiele wyższe ceny, wiele więcej klientów i 30x tyle domen.

 

A TY wklejasz listę domen PL :lol:

 

Szczerze, to jeszcze nigdy takiego wyjątkowego głupca nie spotkałem jak  @networker

Więc jedynie co zrobiłeś - to SAMODZIELNIE udowodniłeś iż jesteś głupszy niż kura grzebiąca w piasku i tępy jak bat ;) Ale to już nie pierwszy raz.

 

 

Pomimo tego iż domeny z tej listy były przeznaczone do sprzedaży w zakresie XXX - nie byłem aż takim zajepistym leszczem aby rejestrować czy łapać takie gófna jak bla-bla.pl czy e-korki.pl które to @keyword rzekomo sprzedaje za średnie XXX.XXX :lol: O tak legendarncyh gniotach jak "spożywka.pl" @kangura-a czy "realtimebid.pl" @networker-a już nawet nie wspominając.

 

 

 

 

REASUMUJĄC:

 

Wasze wypowiedzi nie tylko potwierdziły iż domeny generyczne to PORAŻKA ale również pokazały jak nisko potraficie upaść aby bezradnie starać się temu zaprzeczyć. Więc każdy kto przeczyta ten wątek będzie się trzymał z dala od domenowych dziadów i intelektualnego betonu.

 

Albowiem NIE PODALIŚCIE ANI JEDNEGO rzeczowego argumentu w temacie a zamiast tego jakiś cieć z mózgiem rozwielitki wkleja jakieś wątki polityczne. A wszystko przez to iż powiedziałem do @smogwawelski iż na komiaczu może zarobić o wiele więcej. Jak widać zazdrościcie mu iż w przeciwieństwie do Was nie nakupił generycznych gófien i nie kisi ich przez 15 lat ;)

 

Tych co kiszą takie gófna jak realtimebid.pl / spożywka.pl / bla-bla.pl - odnawiając je rok po roku można podsumować powiedzeniem:

 

 

Głupcy żyją po to, aby mądry człowiek miał z nich profit. – Fiodor Dostojewski

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś wreszcie zrobi porządek z tym burakiem nie mającym za grosz szacunku dla innych ludzi? Ile razy musi kogoś obrazić, żeby administracja zareagowała? Ile trzeba czekać, by ktoś tego jaskiniowca nauczył nieco kultury? 

@apze @tmi nie ma tematu w którym ten osioł nie obrzuciłby rozmówców kałem i sprowadził dyskusję do poziomu chlewu. Ile czasu będziecie się temu biernie przyglądać?

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Domeniacz napisał:

Albowiem NIE PODALIŚCIE ANI JEDNEGO rzeczowego argumentu w temacie a zamiast tego jakiś cieć z mózgiem rozwielitki wkleja jakieś wątki polityczne. A wszystko przez to iż powiedziałem do @smogwawelski iż na komiaczu może zarobić o wiele więcej. Jak widać zazdrościcie mu iż w przeciwieństwie do Was nie nakupił generycznych gófien i nie kisi ich przez 15 lat ;)

 

Oberwie mi się za to. Ja chcę tylko dorobić do pensji :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, przemowild napisał:

...


Trochę łagodniej bym to nazwał koniecznością przeprowadzenia odkażania lub detoksu. Nie przeszkadza mi, że ktoś ma inne zdanie ode mnie, ale też mi się wydaje, że akurat temu człowiekowi przydałaby się porządna kwarantanna.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minut temu, przemowild napisał:

Czy ktoś wreszcie zrobi porządek z tym burakiem nie mającym za grosz szacunku dla innych ludzi? Ile razy musi kogoś obrazić, żeby administracja zareagowała? Ile trzeba czekać, by ktoś tego jaskiniowca nauczył nieco kultury? 

@apze @tmi nie ma tematu w którym ten osioł nie obrzuciłby rozmówców kałem i sprowadził dyskusję do poziomu chlewu. Ile czasu będziecie się temu biernie przyglądać?

 

Dokładnie. Sam tego nie rozumiem. Jego posty zgłaszane są dziennie przez kila osób. Ten chłopiec z problemami już dawno powinien dostać bana. Ale moderatorzy, administracja mają to w dupie. Później się dziwić, że forum umiera i rzadko kiedy trafia się tutaj sensowny wątek. Ja tam większość poważnych spraw zacząłem załatwiać na priv. Aby właśnie uniknąć tej całej trollowej otoczki.

Edited by FlashT
  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minut temu, smogwawelski napisał:

Oberwie mi się za to. Ja chcę tylko dorobić do pensji :rolleyes:

 

Czemu uważasz, że to co napisałeś zasługuje na krytykę? Przecież tutaj niewiele osób żyje wyłącznie z domen. Dla większości to dodatkowe źródło dochodów lub forma lokaty, a nie jedyne miejsce pracy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minut temu, Domeniacz napisał:

No i spójrz @networker jaki jest zajepiście głupi i ciemny jak grobowiec w deszczową pogodę. Kilka FAKTÓW:

 

Widzisz na liście którą wkleiłeś aby było tam napisane "domeny z paramterami" ? Czy może to wytwór wielkiego jak betoniarka a pustego jak bańka mydlana baniaka ? ;)

A TY wklejasz listę domen PL :lol:

 

@networker

 

Przykro mi chlopcze, ze nie zrozumiales. Nie moja to wina, ze zabawny jest chlopiec, ktory rok temu wrzuca domenowy chlam na forum a teraz twierdzi, ze juz lata temu odkrył nisze i ogarnal temat i lapał domeny pod seo. 

 

Jeżeli takby bylo i jezeli faltycznie chciales wejsc na rynek polski z atrakcyjnym knowhow to rok temu wrzucilbys liste choć kilku naprawde dobrych pod wzgledem seo przechwyconych przez siebie domen a nie g.no ktore tutaj oferowales i zachwalales argumentami z piaskownicy. Robisz teraz prawie, ze jakies domenowe guru tylko zapominasz, o tym co wypisywales rok temu. Żenada

Edited by networker
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nie jest problemem, ze ktos ma slabe domeny, szuka swoich drog, pomysłow etc. Problem jest wtedy kiedy tak osoba udaje mistrza jodę ;)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wezwany do tablicy napiszę, że @Domeniacz otrzymał kilka dni temu PW z prośbą o łagodniejszy ton wypowiedzi. Przykro mi, że to nie wystarczyło. Wielu osobom taki ton wypowiedzi i notoryczne obrazy nie odpowiadają - mi także. Przed chwilą więc otrzymał ostrzeżenie i 48h przerwy od di.pl. Osoby, które kiedyś na di.pl stosowały podobny język potwierdzą, że nie robimy wyjątku w tym temacie.

 

Od siebie dodam, że użytkownik @Domeniacz - choć lubi obrażać - potrafi rozmawiać merytorycznie i argumentów mu nie brakuje. Nawet jeżeli większość tutaj nie podziela jego zdania. Jakby to nie brzmiało, osobiście z niektórych jego wypowiedzi czegoś się nauczyłem. I choć powinienem zwracać uwagę na część merytoryczną w postach, to wycieczki personalne są tak mocno wplecione w każdą wypowiedź, że powoli przestaję odróżniać, co jest na temat, a co jedynie przytykiem z niebyt ładnym tonie. To rozprasza. Czytelne dla mnie są jedynie intencje, w efekcie czego posty mają mniejszą wartość niż mogłyby.

 

Jeszcze raz apeluję o nie obrażanie się.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 16.04.2021 o 14:43, DD napisał:

 

@keyword Zgadzam się z Tobą w 100%, że sposób prowadzenia przez @Domeniacz dyskusji na forum jest nie do zaakceptowania. Naprawdę nie wiem z czego to wynika. Szczególnie, że kiedy @Domeniacz komentuje moje wpisy, to jakby to robił zupełnie inny człowiek :) A przecież od początku też polemizowałem w wielu kwestiach, które poruszał na forum.

 

Nie jest tajemnicą, że są kwestie, z którymi się zgadzam i z którymi się zupełnie nie zgadzam z @Domeniacz - szczerze o tym piszę.

 

Szkoda, bo naprawdę uważam, że różne perspektywy i odmienne zdania mogą często wnieść wiele dobrego. Natomiast absolutnie jestem przeciwny wzajemnym obrzucaniem się błotem i stosowaniu "argumentum ad personam", co jest wręcz konikiem @Domeniacz.

 

@keywordNapisałeś

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • krainaalkoholi.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:    https://www.aftermarket.pl/aukcja/2604315/  
    • helpsite.pl motowork.pl motowork.pl qlki.pl robotcache.pl teaserai.pl   Grupa 6 domen od 1 zł   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2604378
    • Dominacje.pl   Aukcja BCM
    • Drodzy Partnerzy! Zachęcamy do promocji boostera testosteronu, za którego sprzedaż gwarantujemy 30% prowizji!    Prowizja: 30% Średnia prowizja: 113.99 zł Ciasteczka: dożywotnie GEOs: PL, ES, IT, DE, FR, SE, RO, GB, US, NL, GR Link do rejestracji → https://nutriprofits.com/pl/
    • tuj.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 89 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/9377/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl. Wcześniej zarejestrowana była w Aftermarket.pl od 2012 roku.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-03-27 22:41:14) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-02 godz. 19:45:00   DD
    • nieaktualne - sprzedana
    • Drodzy, zapraszam do skorzystania z promocji rejestracji domen .pl (również funkcjonalnych i regionalnych .pl) w cenie 2 PLN netto / szt. / pierwszy rok w ddregistrar.pl. Oferta promocyjna ważna jest od 26 do 29 marca 2024 (do końca dnia). Limit dla jednego konta (podmiotu) w naszym serwisie to 20 domen. Minimalne zamówienie to 5 domen. Można zamawiać wielokrotnie do wykorzystania limitu (czyli maksymalnie 4 zamówienia po 5 domen lub 2 x 10 lub 1 x 5 + 1 x 15 itd.). Pula promocyjnych domen: 500. W przypadku wyczerpania puli poinformuję w bieżącym wątku na di.pl o osiągnięciu limitu. Promocja może zostać zakończona w dowolnym momencie, również przed zamieszczeniem informacji na di.pl (choć nie powinno do tego dojść). Osoby, które złożą zamówienia a promocja nie będzie już obowiązywała, poinformujemy o takim fakcie. Liczy się moment opłacenia a nie złożenia zamówienia. Zachęcam do korzystania z płatności online, które księgowane są natychmiast.   W momencie składania zamówienia cena wyniesie 10 PLN netto za rejestrację domeny .pl na 1 rok. Cena w zamówieniu będzie musiała być przez nas uaktualniona. Dopiero po zmianie będzie możliwe opłacenie zamówienia w cenie promocyjnej. Będziemy się starać jak najszybciej uaktualniać ceny (w ciągu kilka - kilkunastu minut), jednak bez gwarancji. Może się tak zdarzyć, że zamówienie, które wpłynie o 3:00 nad ranem zostanie przetworzone dopiero o 9:00 rano. Nie ponosimy też odpowiedzialności, że zamówione domeny będą nadal dostępne w momencie opłacenia. Nie ma możliwości rezerwacji domen .pl (dla przypomnienia). Gdyby zdarzyła się sytuacja, że Klient zamówi 10 domen w promocji o 10:00, a o 10:30 tylko 9 będzie dostępnych, to taka ilość zostanie zarejestrowana w promocji (po opłaceniu). Jeśli na koncie przedpłaty Klienta będą znajdowały się środki wystarczające na opłacenie zamówienia, to zamówienie zostanie opłacone - żeby zagwarantować rejestrację dostępnych domen .pl.   Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10 PLN netto za rejestrację .pl na 1 rok.   Promocja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Domenę po rejestracji, po 5 dniach, można przenieść bezpłatnie do dowolnego rejestratora. Kod AuthInfo znajduje się w panelu administracyjnym.   Cena odnowienia domeny .pl na kolejny rok: 129 PLN netto.   Hurtowy cennik odnowień dla 10 - 49 utrzymywanych domen: .pl 59 PLN netto / rok .com.pl i inne funkcjonalne 39 PLN netto / rok .waw.pl i inne regionalne 39 PLN netto / rok Hurtowy cennik odnowień dla 50 i więcej utrzymywanych domen: .pl 51 PLN netto / rok .com.pl i inne funkcjonalne 31 PLN netto / rok .waw.pl i inne regionalne 31 PLN netto / rok   Pełny cennik: https://ddregistrar.pl/cennik/ Ceny netto, należy doliczyć 23% VAT.   W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o komentarz lub kontakt na naszą skrzynkę kontaktową: https://ddregistrar.pl/kontakt/   Z góry przepraszam za tak "partyzancką" formę promocji  Na przyszłość postaramy się tego typu oferty zautomatyzować.   Organizatorem promocji jest DD sp. z o.o. - operator serwisu ddregistrar.pl.   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,169
    • Most Online
      756

    Newest Member
    zaluknijtv
    Joined
×