Jump to content
OroN

Sprzedajmy.to

Recommended Posts

Sprzedajmy.to

 

Witam Państwa,

Na ile wycenilibyście domenę Sprzedajmy.to ?

Myślę, że była by idealna dla komisów samochodowych, sprzedaży nieruchomości,kantorów, lombardów itp.

Gdzie mógłbym ewentualnie ją sprzedać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że jeżeli wyszukiwarka na domeny.tv nie klamie i sprzedamy.to jest dostepna do rejetracji za 299, to nie spodziewalbym się kokosów

20210423_115114.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak w sumie te słowa oznaczają coś innego. Sprzedamy.to - jak by serwis, gdzie się daje komuś coś, aby to sprzedał w naszym imieniu. Sprzedajmy.to - bardziej jak jakieś olx czy inne cudo. Ale domeny .to generalnie są drogie w utrzymaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypuszczam, że domena mogłaby więcej zdziałać jako niszowy serwis z ofertami sprzedaży. Nawet nie OLX, ale tylko sprzedaż. Żadnych wymian, barterów czy oddawania za darmo. 
Oczywiście pytanie, czy masz chęć i hajs aby zainwestować w stworzenie takiego modelu biznesowego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, MOSCHINO napisał:

Przypuszczam, że domena mogłaby więcej zdziałać jako niszowy serwis z ofertami sprzedaży. Nawet nie OLX, ale tylko sprzedaż. Żadnych wymian, barterów czy oddawania za darmo. 
Oczywiście pytanie, czy masz chęć i hajs aby zainwestować w stworzenie takiego modelu biznesowego ;)

Cześć!

Dziękuje za odpowiedź. Może nawet chęci by były lecz brak czasu z mojej strony (zwykle praca 15-22, lub całki 10-22, potem motocykle), po drugie nie znam się na pisaniu stron. Chętnie bym ją sprzedał za rozsądne pieniądze właśnie osobie z podobnym pomysłem.

Jeżeli miał byś zainteresowanego klienta mógłbyś się do mnie odezwać (dogadali byśmy się). ;)

Dzięki.

Edited by OroN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 23.04.2021 o 11:53, networker napisał:

Myślę, że jeżeli wyszukiwarka na domeny.tv nie klamie i sprzedamy.to jest dostepna do rejetracji za 299, to nie spodziewalbym się kokosów

20210423_115114.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 25.04.2021 o 17:11, OroN napisał:

Cześć!

Dziękuje za odpowiedź. Może nawet chęci by były lecz brak czasu z mojej strony (zwykle praca 15-22, lub całki 10-22, potem motocykle), po drugie nie znam się na pisaniu stron. Chętnie bym ją sprzedał za rozsądne pieniądze właśnie osobie z podobnym pomysłem.

Jeżeli miał byś zainteresowanego klienta mógłbyś się do mnie odezwać (dogadali byśmy się). ;)

Dzięki.

Cholernie ciężki temat do przebitki, ale mając ją już w ręku, zleciłbym np. na freelancerze postawienie jakiegoś serwisu. Może się zwróci. Jako kupiec, nie pchałbym się w temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×