Jump to content
Sign in to follow this  
Harry`

Harry wita domainerów

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Jestem @Harry` i interesuje się zarabianiem przez internet. Swego czasu mocno domainingiem. Zarejestrowałem się, bo chce wrócić do tego sposobu, a przy okazji wyciągnąć z forum jakieś wartości. Pierwszą styczność z zarabianiem przez neta miałem gdzieś w 2000 roku - czasy instalowania reklam na pulpicie i klikania w nie :D Kilka lat później z niewiedzy zaczynałem na buxach (nie polecam). Sprawdziłem też rynek forex i opcje binarne ze średnią skutecznością - wyszedłem w sumie na zero ;) Obecnie zarabiam na zleceniach tworzenia stron internetowych ich optymalizacji i zabezpieczenia. Do tego należy dodać również różne programy partnerskie, no i teraz domaining ;) Rejestracja na forum ma na celu wymianę doświadczeń oraz bycie na bieżąco z domainingiem.

Także witam i pozdrawiam serdecznie

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć @Harry`

W 2000 roku powiadasz. Jesteś więc ineternetowym dinozaurem. Widzę forex, opcje, strony.
Nie wspomniałeś nic o krypto.

Robisz nas w balona, że rejestrujesz się z co najmniej 10-letnim poślizgiem na umierającym forum? <_<

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj @korneliusz.com :)

 

Cześć @entersite,

Nie robię nikogo w balona. Nie uważam, żeby forum umierało ale zapewne swoje najlepsze lata ma już za sobą. Nie tylko to forum jest "umierające". Chyba większość dużych się wykruszyło i w dużej mierze przyczyniły się do tego social media (głównie fb). Mam 'coś' w kryptowalutach ale na zasadzie kupić i zapomnieć, kiedyś shortowałem ;) Rejestracja tutaj jest planem długoterminowym.

Pozdrawiam

Edited by Harry`

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×