Jump to content
Sign in to follow this  
Pioterek

Problem z acc balance 0 na parkingcrew

Recommended Posts

Witam drodzy forumowicze, mam następujący problem otóż przez caly kwiecień do account balance nie dodawało mi pieniążków chociaż regularnie codziennie generowalo mi przychód. Jestem nowym użytkownikiem i to moj drugi miesiąc rozliczeniowy natomiast w marcu nie mialem z tym problemu i do account balance normalnie dodawalo mi pieniążki. Teraz juz jest 3 maja a w balance history nie ma kompletnie zadnej informacji o nadchodzącej wypłacie mimo ze wygenerowałem przychód i wydaje mi sie ze to przez okrągłe 0 na account balance. Nie bardzo rozumiem co sie dzieje i byłbym nie ziemię wdzięczny za pomoc w tej sprawie. Pozdrawiam 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tam zawsze jest parę dni, od momentu kiedy dodadzą saldo z poprzedniego miesiąca do account balance, wypłaty są po 10 dniu miesiąca i tak... 0 Ci się wyświetla bo jest nowy miesiąc. Nie ma czym się martwić:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Pioterek napisał:

Czy ktokolwiek jest w stanie podpowiedzieć mi co powinienem zrobić? 

 

Powinieneś napisać do supportu PC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie. Zawsze pojawiało się na koniec miesiąca teraz jeszcze w tej zakładce jest pusto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minut temu, apze napisał:

Faktycznie. Zawsze pojawiało się na koniec miesiąca teraz jeszcze w tej zakładce jest pusto.

W takim razie nie tylko ja tak mam co nie bede kłamać trochę mnie uspokoiło. 

A co z twoim account balance? Tez przez cały miesiąc miałeś 0?

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, apze napisał:

Faktycznie. Zawsze pojawiało się na koniec miesiąca teraz jeszcze w tej zakładce jest pusto.

 

U mnie zawsze kwota w account balance pojawiała się między 5 a 8 każdego miesiąca. Tak jest i teraz. Kwota już widnieje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×