Jump to content
Tele-gumis

domywusa.com

Recommended Posts

domywusa.com

ogloszenia sprzedazy domw w usa.

 

Calkiem niedawno, może ze 2 tygodnie temu udało sie zarejestrowac domene domywusa.com. Teraz stoi na niej strona z ogłoszeniami.
Jak myslicie, ile taki projekcik moze byc warty?
Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardzo prosze o pomoc, dostalem ciekawa oferte od pewnej polskiej firmy w usa, na polskie to jakies 3x xxx. poki co projekt sie rozwija, dostaje pelno maili , telefonow... nie chce sprzedac a pozniej sobie pluc w brode... :(
PS: mieszkam w USA, jesli to w jakis sposob mialoby pomoc

Edited by Tele-gumis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedaj. Pluć sobie w brodę będziesz jak już nigdy nie zobaczysz takiej oferty. Sam projekt jest raczej łatwy do odtworzenia skoro posiadasz w nim dopiero 7 ofert.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Tele-gumis napisał:

...dostalem ciekawa oferte od pewnej polskiej firmy w usa, na polskie to jakies 3x xxx. poki co projekt sie rozwija, dostaje pelno maili , telefonow...

 

I wtedy się obudziłeś i poszedłeś na 8.00 do roboty...
A oprócz takich snów masz jeszcze jakieś inne?
Bardziej realne?
:) 
 

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Bazyli said:

 

I wtedy się obudziłeś i poszedłeś na 8.00 do roboty...
A oprócz takich snów masz jeszcze jakieś inne?
Bardziej realne?
:) 
 

Bazyli, przyjacielu drogi..
nie zakladalem tutaj konta zeby trolowac. Taka sytuacja serio ma miejsce.
Domena wydaje sie byc naprawde dobra, bo szukajac domow w usa co mozna wpisac? Domy w usa!
wiec jesli mozesz to odpowiedz co ty bys zrobil na moim miejscu.
Troche w seo, rozpowszechnic, wprowadzic platne ogloszenia, reklamy od firm?
Mozna byloby wyciagnac rocznie wiecej niz te 8k...

13 hours ago, smogwawelski said:

Sprzedaj. Pluć sobie w brodę będziesz jak już nigdy nie zobaczysz takiej oferty. Sam projekt jest raczej łatwy do odtworzenia skoro posiadasz w nim dopiero 7 ofert.

Troche w seo, rozpowszechnic, wprowadzic platne ogloszenia, reklamy od firm?
Sam robie strony internetowe, seo, znam rynek w usa...
Majac do wyboru wedke albo rybe...?
 

8k $ to nie jest duzo jesli mieszkasz tutaj.... to takie 2 wyplaty ;/

 

A po malej analizie rynku stwierdzilem ze nie ma stron z polskimi ogloszeniami nieruchomosci.
Dogadac sie z realtorami, otworzyc pod tym szyldem firme i sprzedawac w usa, posredniczyc w sprzedazy mieszkan usa - polska..
Logo wyszlo fajnie, kolorystycznie bardzo "oficjanie"...

Naprawde mam zagwostke Panowie i Panie... ;/

Edited by Tele-gumis

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, Tele-gumis napisał:

Bazyli, przyjacielu drogi..
nie zakladalem tutaj konta zeby trolowac. Taka sytuacja serio ma miejsce.
Domena wydaje sie byc naprawde dobra, bo szukajac domow w usa co mozna wpisac? Domy w usa!
wiec jesli mozesz to odpowiedz co ty bys zrobil na moim miejscu.
Troche w seo, rozpowszechnic, wprowadzic platne ogloszenia, reklamy od firm?
Mozna byloby wyciagnac rocznie wiecej niz te 8k...

Troche w seo, rozpowszechnic, wprowadzic platne ogloszenia, reklamy od firm?
Sam robie strony internetowe, seo, znam rynek w usa...
Majac do wyboru wedke albo rybe...?
 

8k $ to nie jest duzo jesli mieszkasz tutaj.... to takie 2 wyplaty ;/

 

A po malej analizie rynku stwierdzilem ze nie ma stron z polskimi ogloszeniami nieruchomosci.
Dogadac sie z realtorami, otworzyc pod tym szyldem firme i sprzedawac w usa, posredniczyc w sprzedazy mieszkan usa - polska..
Logo wyszlo fajnie, kolorystycznie bardzo "oficjanie"...

Naprawde mam zagwostke Panowie i Panie... ;/

 

Sprzedaj ją za 8k a pod dowolną inną domeną związaną z tematem zrób "trochę w seo, rozpowszechnij, wprowadź płatne ogłoszenia, reklamy od firm" będziesz miał i rybę i wędkę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opierając się wyłącznie na tym, co mówisz, czyli że masz pomysł na taki projekt i jesteś w stanie go  zorganizować, a nawet już to robisz, to ja nie sprzedałbym za takie pieniądze. Domena jest bardzo dobra na takie zastosowanie, ciężko będzie o lepszą samemu dużo nie płacąc, a pieniądze chyba nie są zniewalające w zestawieniu z kosztami życia w USA. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, smogwawelski napisał:

 

Sprzedaj ją za 8k a pod dowolną inną domeną związaną z tematem zrób "trochę w seo, rozpowszechnij, wprowadź płatne ogłoszenia, reklamy od firm" będziesz miał i rybę i wędkę.

 

Żeby zrealizować to o czym piszesz trzeba mieć jeszcze parę milionów $ wolnej gotówki żeby choć trochę zaistnieć. Wtedy być może coś by z tego wyszło...Sama domena tej pracy nie zrobi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
44 minuty temu, Bazyli napisał:

 

Żeby zrealizować to o czym piszesz trzeba mieć jeszcze parę milionów $ wolnej gotówki żeby choć trochę zaistnieć. Wtedy być może coś by z tego wyszło...Sama domena tej pracy nie zrobi.

 

Bazyli to nie ja o tym piszę. Chodzi mi o to, że z takim podejściem każdą domene można wynieść wysoko. Z milionami $ trochę przesadziłeś bo wątpię, że z tym słabo wyglądającym projektem kolega liczy na podbój całych stanów. Myślę, że działając na mniejszą skale (ograniczając się do mniejszego regionu usa) byłby w stanie coś odkroić z tortu. Kolega z tematu raczej nie liczy na porady bo te neguje od razu a raczej podbicie ceny domeny ewentualnie na utwierdzenie się w tym, że nie chce jej sprzedać. Dla mnie obecny projekt wygląda jak zrobiony na kolanie (paskudne logo które nie pasuje do reszty strony, strona postawiona na szablonie wordpress Real Estate Salient Pro) i jest do odtworzenia w kilka godzin. 8k $ w tej sytuacji to czysty zysk i jeżeli to prawda to nawet chwili bym się nie zastanawiał.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minuty temu, smogwawelski napisał:

 

.... Myślę, że działając na mniejszą skale (ograniczając się do mniejszego regionu usa) byłby w stanie coś odkroić z tortu...

 

Szczególnie z domeną w języku polskim...No szanse faktycznie zarąbiste...
:)
W każdym stanie kilka tysięcy licencjonowanych agencji nieruchomości. Gdzie tu miejsce na coś takiego? Bez budżetu to nawet na okruszek się nie załapie a co dopiero na kawałek...

Poza tym gdybyś nie zauważył to rynek nieruchomości w stanach bardzo się zmienił po kryzysie gospodarczym 2007-2009. W kocu jakby nie patrzeć od nieruchomości się zaczęło a na domenach skończyło... :) 

Jedyna szansa na jakikolwiek rozwój to klient w Polsce. Ale i tutaj bez nakładów nie da się przebić. A z kopiowanych ogłoszeń też się wyżyć nie da.

Poziom strony to osobny temat. Szkoda nawet czasu na jakiekolwiek dyskusje skoro widzisz to co ja.

Mnóstwo maili i telefonów...no cóż...Dobrze że za marzenia nikt nie karze...

:) 

 

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/27/2021 at 3:38 AM, Bazyli said:

 

Szczególnie z domeną w języku polskim...No szanse faktycznie zarąbiste...
:)
W każdym stanie kilka tysięcy licencjonowanych agencji nieruchomości. Gdzie tu miejsce na coś takiego? Bez budżetu to nawet na okruszek się nie załapie a co dopiero na kawałek...

Poza tym gdybyś nie zauważył to rynek nieruchomości w stanach bardzo się zmienił po kryzysie gospodarczym 2007-2009. W kocu jakby nie patrzeć od nieruchomości się zaczęło a na domenach skończyło... :) 

Jedyna szansa na jakikolwiek rozwój to klient w Polsce. Ale i tutaj bez nakładów nie da się przebić. A z kopiowanych ogłoszeń też się wyżyć nie da.

Poziom strony to osobny temat. Szkoda nawet czasu na jakiekolwiek dyskusje skoro widzisz to co ja.

Mnóstwo maili i telefonów...no cóż...Dobrze że za marzenia nikt nie karze...

:) 

 

oj Bazyli, niedowiarku... Jak widzisz coraz wiecej agentó sie zgłasza, coraz wiecej wystwionych ofert iec powoli sie rozkręca.
Dzięki wszystkim za opinie, Te o logo tez, pomysle nad tym.
Zachowam domene i sprobuje cos tam stworzyc.!
Dziekuje i czesc!

Edit: Dorzucam Facebooka, jaby ktos chcial kliknąc lubie to, lub kiedys kupic jakis domek w usa, mozna pisac do mnie ;)
https://www.facebook.com/domywusacom/

Edited by Tele-gumis

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Tele-gumis napisał:

oj Bazyli, niedowiarku...


Rozkręcasz się szybciej niż Facebook i Google razem wzięte...Ja na twoim miejscu już bym szukał miejsca w Krzemowej Dolinie na jakąś mega serwerownie, bo ten taniutki i mało wydajny hosting już jutro może nie wytrzymać obciążenia...
:)

Zejdź chłopie na ziemie...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×