Jump to content
tomrooz

hdu.pl

Recommended Posts

hdu.pl

 

Dzień dobry, proszę o pomoc w oszacowaniu wartości.

 

Wydaje mi się, że domena jest bardzo uniwersalna (ubezpieczenia, handel, usługi).

Kupiłem dość tanio jakieś dwa lata temu. Rok temu prawie sprzedałem ją za trochę ponad 2 tys. zł., ale kupujący w ostatniej chwili poprosił o anulowanie transakcji. 

Dzisiaj uważam, że cena i tak była dość niska i już nie spieszy mi się ze sprzedażą.

 

Na aukcji dostałbym pewnie 300 do 500 zł, ale myślę, że jeżeli ktoś będzie miał konkretne plany to zapłaci dużo więcej. 

 

Z góry dziękuję za uwagi.

Edited by tomrooz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodałem  coś od siebie żeby nie wyjść na leniwca, który czeka na gotowe. 

Może ktoś ma inne zdanie. Pozdrawiam.

Edited by tomrooz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto miałby być kk? 3 literówki od ręki za 300-500zł sprzedawały się ale parę lat temu, teraz nawet100zł często trudno uzyskać.

Edited by mindryl

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to znaczy że rynek się poprawił. 300 do 500 zł netto , które podałem to minimum, za które można kupić sensowną trzyliterówkę. Chciałem uzbierac kilka takich ale  prawie od dwóch lat (od kiedy próbuję), nie ma szans poniżej tej kwoty wygrac żadnej licytacji.   A jak już trafi się konretna jak rod.pl itp to ceny idą w 5 tys. 

 

Jeżeli chodzi o hdu.pl  (HDU) to widzę tu jakiegoś pośrednika ubepieczeń,  moze jakaś działalność finanasowa, doradcza. Skrót można rozwinąć jako hurt-detal-usługi itd. Podobna do towarzystwa HDI.

 

Proszę nie myśleć, że próbuję wcisnąć komus ta domenę. Oczywiście wymienienie jej w tym dziale zwiekszy moze szansę na jakieś oferty, ale nie mam w głowie konkretnej kwoty za jaką chcę sprzedać. 

 

Jeżeli nie widzicie w takich domenach potencjału to też ważna informacja. Najłatwiej oszukiwać samego siebie.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×