Jump to content
gracz

gracz.pl

Recommended Posts

gracz.pl

e-mail.pl

 

Witam,

 

jestem właścicielem jednych z najlepszych polskich domen .

 

Chodzi o domeny :  gracz.pl oraz e-mail.pl

 

Proszę o opinie znawców wartosci domen ile domeny  gracz.pl oraz e-mail.pl są warte?

 

Pozdrawiam

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę, to domeny nie są jakieś wybitne i z pewnością Twoim zdaniem tylko są jednymi z najlepszych. Wątpię, aby ktokolwiek się z Tobą zgodził, ale może się mylę i faktycznie zarobisz na nich swoje miliony. Musiałby się prawdopodobnie znaleźć jakiś konkretny KK, bo ja nie widzę jakiegoś komercyjnego zastosowania, a tym bardziej pod SEO. Ja myślę frazami, więc pewnie wolałbym mieć domenę sugerującą gry jakieś tam, jak niegdyś ktoś sprzedał domenę za krocie grydladzieci.pl bodajże. Może sam powiedz nam, komu chciałbyś to sprzedać i dlaczego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie wiem czy gracz.pl to jedna z najlepszym polskich domen.

Tylko z tej samej dziedziny lepsze są: gry.pl gierki.pl games.pl game.pl

Sama domena moim zdaniem jest średnia-dobra(coś pomiędzy), ale do najlepszych to jej daleko....

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tej kwestii najlepiej zdać się na swoją intuicję i wiedzę. Przynajmniej będziesz zadowolony osiągając kwotę, którą sobie założyłeś. Inni mogą krytykować tą domenę, przynajmniej do czasu, aż spadnie i do trafi do nich. Mając ją w swoich rękach, nagle pojawi się ten dawno nie widziany błysk w oku i podniebne spojrzenie na to, co się ma.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

gracz.pl całkiem spoko

e-mail.pl wydaje się super, ale jedynie ma sens z email.pl w parze

Są to dobre domeny, ale z pewnością nie są topowe. Uważam, że realne ceny to 6-10k pln.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na wstępie wyprowadzę Cię z błędu. Nie jesteś ich właścicielem a jedynie abonentem.
Co do miana najlepszych domen...Niemal każdy abonent twierdzi, że jego są najlepsze. A to już świadczy o tym, że Twoje są jedynie średnie.

Jeśli miałeś już na nie oferty to może warto je było przemyśleć o ile nie były to oferty na skraju nędzy i rozpaczy.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie będę komentował czy są to dobre domeny czy nie bo ile osób tyle opinii... tylko się zastanawiam jaki jest sens pytać o to publicznie? Od jakiegoś czasu obserwuję to forum i zauważyłem, że ludzie chwalą się swoimi domenami publicznie i pytają ile są warte... (warte są tyle ile ktoś jest w stanie zapłacić - nie ma tutaj reguły i cennika). Prawda jest taka, że jak ktoś ma dobre domeny i jest przekonany co do ich wartości nie potrzebuje publicznej aprobaty i łaskotania własnej próźności...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gracz.pl mi się podoba. Jak wystawisz kiedyś na aukcje to daj znać, będę licytował :) Jeśli rozważasz sprzedaż D2D to również możesz wysłać mi PW ze swoją ofertą. Jeśli ma się kilkaset świetnych domen to można je trzymać, rachunek prawdopodobieństwa jest po naszej stronie, gorzej jeśli trzyma się kilka domen po kilkanaście lat, możemy wtedy się nigdy nie doczekać tej wspaniałej oferty...





 

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

e-mail.pl - ładna coś warta, ale ułamek ceny jaki chcesz za nią pod podanym adresem

gracz.pl - jakoś tego nie widzę, nie chciałbym jej nawet za darmo, bo to tylko generuje koszty co roku przedłużenia, ale niech ktoś inny się wypowie

Edited by nazwadomeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×