Jump to content
Kangur

Registry Lock tanieje

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Najnowsze posty na forum

• Tak jak się spodziewałem, nie widzę byś zaprzeczył, że te konta były Twoje. Kończę, bo naprawdę szkoda mi czasu na pisanie z Tobą. Mimo pojedynczych rozsądnych wpisów z Twojej strony na tym forum, nie zachowuję o Tobie najlepszej pamięci. Niemniej życzę zdrowia i udanych interesów. Nawet tych jedno-złotówkowych.
    • Płacz dalej dzieciaku i snuj swoje domysły.  Czujesz się obrażony? No popatrz, nie bywałe. Jednak nie zapominaj, że to ty pierwszy mnie obraziłeś a teraz płaczesz i się żalisz. Czyli co? Kangurkowi wolno a mi już nie wolno niczego napisać? Oczywiście nie mam doświadczenia i nic nie wiem. Za to Ty sądząc po cenach KUP TERAZ swoich domen masz genialne wręcz zmysł wyceny wartości... Poza tym, bo może nie zauważyłeś, wątek wycen jest w innym miejscu. zatem przenieś ten swój lament tam gdzie jego miejsce. Najlepiej na śmietnik. A i nie zapomnij napisać, że jak byłem mały to robiłem w pieluchy...Bo w tym kierunku najwyraźniej zmierza twój Kangurkowy bełkot...    
    • Możesz sobie obrażać do woli skoro inaczej nie potrafisz, a ja tylko wrzucę jeszcze jeden zrzut pokazujący jak ( zapewne zupełnie przypadkowo ) każda jedna wycena z tych kont następowała krótko po sobie, czyli było to tyle czasu żeby się przelogować na inne konto i dodać kwotę wyceny.  Oczywiście przypadek, bo Ty przecież jesteś wyjątkowo honorowy i nie masz z tym kompletnie nic wspólnego, prawda? A może powinienem napisać wprost - zostawmy bajki dla dzieci?   Oczywiście to co napisałeś, że tylko jedno z tych kont jest Twoje, może być zgodne z prawdą. Ale moim zdaniem głównie dlatego, że potrafię odróżnić czym jest czas teraźniejszy od przeszłego.
    • Kangurek...dzieciaku, rozpłacz się jeszcze... Masz chłopie pecha bo tylko jedno z tych kont jest moje.  Poza tym na AM jest jeszcze konto Bazyli i również uznasz, że to ja. Bo kiedyś widziałeś wyceny z takiego konta? Strzelasz na oślep a nuż w coś trafisz. Tym postem dowiodłeś, że nie dorosłeś do Kangura a bardziej do Kandgurka który jeszcze nie wylazł z torby. A co do wycen: Patrząc po wycenach innych, mimo że była to nasza i tylko nasza subiektywna wycena, niewiele się pomyliliśmy...Ale najwyraźniej wychodzi na to, że ją przeceniliśmy. Zatem wszyscy ci którzy wycenili wbrew twoim oczekiwaniom są pseudo i nie mają prawa do własnego zdania w tej kwestii.  To było 6 x-ów po przecinku? No to faktycznie. Przepraszam, że zepsułem ci interes.          
    • Jesli chodzi o firmy, które pozwlają na bezpieczne zarządzanie bazami danych za pomocą ich chmury to u nas w firmie się świetnie sprawdziła ta firma: https://www.arubacloud.pl/database-as-a-service-ceny-i-konfiguracja.aspx  Nie ma też już żadnych problemów z tym, aby korzystać z aplikacji biznesowych, wszystko działa bez większych problemów! 
    • Co prawda dodałem Ciebie Bazyli do ignorowanych, ale system pokazał mi część Twojego wpisu. I pomyślałem sobie, że skoro sprowadzasz rozmowę do dziecinady, to może jest to odpowiedni moment na chwilę szczerości z mojej strony.   Wrzucanie do działu odrzuconych ofert nawet tych na kilkaset złotych, przypomina mi właśnie zachowanie dziecka, a nie prawnika, którym rzekomo jesteś. Bo to dziecko z każdym pierdołkiem przybiega do rodziców, aby się tym pochwalić. Niczym Ty na tym forum.   A skoro już piszesz o dziecięcym zachowaniu i o honorze, to zastanów się 3 razy, czy powinieneś wyceniać domeny innych w AM? Bo tam też trzeba mieć honor i nie zachowywać się jak dziecko, które chce dostać w nagrodę złotówkę.   A to Ty byłeś jednym z tych, którzy zniszczyli mi transakcję zapowiadaną na niskie 6 iksów. Wyceniłeś wtedy moją domenę na 100 zł, nie zastanawiając się zapewne nawet nad jej prawdziwym potencjałem. Co prawda nie miałem wtedy pretensji do Ciebie, tylko do AM, że dopuszcza takich pseudo ekspertów do wyceny. I przede wszystkim, że dopuszczał wycenianie czyichś domen. Wpuścili takich jak Ty do "piaskownicy" i jeszcze zapłacili za to 1 zł, to skorzystałeś. Twoje prawo. Ale na to, że możesz swoim zachowaniem zniszczyć czyjś biznes, raczej już nie wpadłeś. Bo 1 zł lub dobra zabawa były chyba dla Ciebie ważniejsze.   I Ty próbujesz kreować się na poważnego człowieka honoru...?   edit: Jeszcze dodam zrzut z tamtej wyceny, ale tylko jego fragment wierząc, że to nie Ty zachowałeś się wtedy jak potrójne dziecko, walczące o 3 zł, dodając 3 wyceny z kont o podobnych nazwach. Pewnie ktoś się pod Ciebie podszywał, prawda?  
    • I tak oto Kangurek podwinąwszy ogonek, wziął swoje zabawki i poszedł się bawić z dziećmi do innej piaskownicy...   1 godzinę temu, Hau hau napisał: Tu nie chodzi o forum... Chodzi o honor / podstawowe wartości które mówią mniej więcej to, że jak kogoś niesłusznie oczernilem to go przepraszam albo... no właśnie brnę w dziwne akcje typu spacer i chęć iścia w zaparte...   Tylko do tego trzeba mieć jaja a nie wydmuszki...      
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18869
    • Most Online
      459

Newest Member
    eliza90