Jump to content
Sign in to follow this  
Cheveyo

Witajcie

Recommended Posts

Hej :-) 

To mój pierwszy post tutaj. Chciałem spróbować sił i pogłębić swoją wiedzę w zakresie handlu domenami i dlatego tu jestem. Jestem z Zakopanego, na co dzień pracuję jako informatyk. Na pewno na początku będę duzo czytał ale potem zacznę zadawać pytania. Będę wdzięczny za Waszą pomoc :-) Pozdrowionka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Najnowsze posty na forum

  • Dziś o 20.20 zakończenie aukcji.   Zapraszam do licytacji.
  • Nie jest wcale takie oczywiste, że mała lub nawet zerowa ilość informacji wpływa na ceny domen. To znaczy wpływała z pewnością kiedyś, na ceny tych domen, przerzucaniu na zasadzie gorącego kartofla. Ale ten rynek się skończył, bo takie domeny (nie zaspokajające żadnej potrzeby rynkowej, np. zbyt niszowe) przestały być komukolwiek potrzebne. Natomiast czy właściciel firmy, który ma realną potrzebę kupienia domeny rzeczywiście śledzi rynek domen i ma to przełożenie na jego wybór? Czy jeżeli jest w stanie zapłacić np. 100 czy 300 tys. zł to zrobi na nim wrażenie, że jakaś domena sprzedała się za 10 tys. czy nawet 30. A może wręcz obniży swoją ofertę. Chyba lepiej zrobić lustrację swojego portfolio (a najlepiej postrzegania świata) i zastanowić się czy ma się ofertę odpowiadającą potrzebom rynkowym, ale aktualnym, a nie tym sprzed 20 lat. 
  • Niczego nie wmawiam i  nie czynię osobistych wycieczek w każdym poście. Przesadzasz. Ja tylko próbuję zachęcić Cię, abyś dał wzór innym. To taka forma motywacji Najbardziej dotąd poważnym zainteresowanym publikacji takich danych był chyba Daniel jako organizator MD. Giełdy domen też mają w tym interes, ale również ograniczenia prawne. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że niewiele wskórasz. Ale próbować nie zaszkodzi.
  • Tym gorzej postrzegane są osobiste wycieczki które uprawiasz w każdym poście. Nikt nie każe Ci nic ujawniać a Ty mi cały czas wmawiasz co mam robić. Rozmawiajmy o rynku nie ad personum to może coś ciekawego z tego wyniknie.
  • Przeprowadzaj dużo ciekawych transakcji, rozkręcaj rynek i nie próbuj mówić innym, co powinni robić. To zazwyczaj jest źle postrzegane i nie gwarantuje żadnych pozytywnych efektów. Powodzenia.
  • Może i zrzucam - dla mnie jest to po prostu normalne że żeby rozkręcić rynek trzeba świeżych transakcji a nie jak zauważył smogwawelski szukać wykopalisk... Bitcoin właśnie zalicza duży spadek, kapitał może częściowo przywędrować do rynku domen... tylko warunkiem jest koniunktura, wysokie sprzedaże teraz, nie kilka lat temu.
  • To dobrze. Jak zapewne wiesz najtrudniejszy jest początek. Choć oprócz doświadczenia, zawsze przyda się także wyczucie, nisza oraz odrobina szczęścia i sporo wytrwałości. Zwłaszcza tej ostatniej cechy zazwyczaj brakuje osobom początkującym, które nierzadko zbiorą trochę rejestracji z palca i niecierpliwią się, gdy nikt się o nie nie dopytuje od razu. Wtedy to zdarza im się narzekać, zrzucając winę na słaby rynek lub na brak poparcia w ujawnianiu transakcji innych.
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18,891
  • Most Online
   491

  Newest Member
  tomasz120
  Joined
×