Jump to content
Kangur

Jak zarabiacie

Recommended Posts

Widzę dzisiaj na AM wysyp ofert kupna domen w wyjątkowo niskich cenach, np. taka domena w cenie KT 15 zł, wygasająca 2022-08-13. Oprócz zakupu w KT można złożyć jeszcze niższą propozycję, z czego ktoś skwapliwie skorzystał i rozpoczął "negocjacje" ;) I tak się zastanawiam jak to się niektórym opłaca? Po co bawić się w taką grę? Już pomijam fakt, że być może jeden z drugim chciałby żeby nazywać go inwestorem. A może ja czegoś nie wiem i to świetny biznes? Podpowiecie mi jak się na tym zarabia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od mojego poprzedniego wpisu cena KT tej domeny spadła z 15 zł do 10 zł. Ale jeszcze można negocjować niższą B) Ludzie to potrafią robić na giełdzie interesy życia...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Kangur napisał:

Od mojego poprzedniego wpisu cena KT tej domeny spadła z 15 zł do 10 zł. Ale jeszcze można negocjować niższą B) Ludzie to potrafią robić na giełdzie interesy życia...

 

Wiem, że to forum - ale chyba byłoby mi szkoda czasu na rozkminianie tego ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, Sodeko napisał:

 

Wiem, że to forum - ale chyba byłoby mi szkoda czasu na rozkminianie tego ;-)

Liczyłem na cenne rady :) Ew. na poprawę humoru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że ktoś chce się zapisać anty-rekordem zawartych transakcji :)
Zostały złożone dzisiaj trzy oferty na subdomeny, które mają cenę kup teraz w wys. 2 zł (słownie:dwa złote ). Pojawia się trzymające w napięciu pytanie - czy sprzedający zaakceptuje kwoty niższe aż o połowę, czyli w kwocie 1 zł? :)

Edited by Kangur
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ojciec Internetu nie wyłączył?

Pan/i Gamster ma szczęście. Trzy oferty w jeden dzień!

Edited by szmiko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gość ma ponad 800 domen w cenach 2-5 zł. O co chodzi ? Nie wiem. Jak na tym chce zarobić ? Nie wiem. No, ale każdy ma swoją strategie.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, michuw napisał:

Gość ma ponad 800 domen w cenach 2-5 zł. O co chodzi ? Nie wiem. Jak na tym chce zarobić ? Nie wiem. No, ale każdy ma swoją strategie.

I są to ceny wyjściowe, do dalszej negocjacji ;) Gdybym miał obstawiać to powiedziałbym, że na tych subdomenach przeprowadza swego rodzaju trening silnej woli. Może ma słabe doświadczenie negocjacyjne, a to pozwala mu nabrać nawyków, aby nigdy nie obniżać ceny więcej niż o 50% ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu jest wysyp na AM "oryginalnych ofert" ;) Ale przy tej okazji zastanawia mnie jak to jest możliwe, że cena Kup Teraz wynosi 1 zł, a nadal jest możliwość złożenia niższej ceny? Można oferować kwoty niższe niż 1 zł ?

 

Edit: Jednak nie można. Przy próbie wpisania niższej kwoty pojawia się komunikat: Minimalna wartość to 1.
Jaka więc oferta została złożona jeśli KT wynosi 1 zł, a domena nie została sprzedana? Wyższa niż 1 zł w KT?

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×