Jump to content
ThreeMonkeys

domena+projekt - jak szybko dotrzeć do jak największej liczby użytkowników

Recommended Posts

Dzień dobry,

 

z góry przepraszam, jeśli nie w odpowiednim dziale umieściłem post.

 

Szukam porady w jaki sposób, za pomocą jakich narzędzi mogę dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z nazwą domeny i projektu który pod nią się kryje i rozwija.

Ważna informacja chyba, to to, że zawartość strony pod domeną to informacja o projekcie -piszę o tym w kontekście pozycjonowania. Jakie działania można podjąć ,żeby dotrzeć do jak największej liczby użytkowników, którzy mają w pierwszym kroku otrzymać informacje o projekcie ( jak potem zdecydują to inna kwestia ) Budżet oczywiście skromny.

 

Na chwilę obecną reklama projektu jest na niektórych grupach facebook ( drogi interes grupy facebooka ) 

Reklama zamieszczona na wielu darmowych portalach ogłoszeniowych – jaki to przyniesie odzew nie wiemy.

Są jakieś kampanie typu facebook ads ( koszt 6 tyś ) i Google ads -tez pewnie nie taniej.

Cenowo nie osiągalne dla nas.

Czy ktoś mógłby doradzić, czy są jakieś działania tańsze, czy coś można z tym jeszcze wymyślić? 

Myśleliśmy o domenach z dużym ruchem i przekierować je 301 -ale skąd takie domeny zdobyć -powinny być raczej z .pl lub .com.pl – bo chyba inne nie maja sensu w tym konkretnym przypadku.

Proszę o radę i wskazówki.

Projekt kryje się pod domeną  przyjaznemiasto.pl  i właściwie chcemy ,żeby ten adres trafił do jak największej liczy użytkowników , może być sam adres nie musi być raczej żadnej treści ,bo potem odbiorca sam zdecyduje czy chce się zapoznać z treścią czy nie .

 

Są jakieś jeszcze inne metody bo coś słyszałem ,że w którymś kościele dzwoni :)  linki follow  i linki no follow -czy jakoś tak -ale o co chodzi to nie wiem :( 

 

Wdzięczny będę za wszystkie wskazówki i rady 

Dziękuję 

Przemek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam ,

 

po wielu przemyśleniach chyba jednak najrozsądniejszym w tym naszym konkretnym przypadku krokiem -będzie 

reklama na facebooku .Może ktoś ma inną opinię ? 

 

Pozdrawiam 

Przemek

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

blog, artykuły, unikalne treści z dobrze dobranymi słowami kluczowymi. Wydaje mi się, że to na początek żeby strona zaczęła generować jakikolwiek ruch chociaż i tu trochę czasu musi upłynąć. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

ok, też o tym myślałem i jak najbardziej się zgadzam , z tym ,że jak napisałeś efekty będą za jakiś czas dopiero -prawda -?

Tak na szybko chyba jedynym rozwiązaniem ( mieszczącym się w naszym skromnym budżecie ) to chyba jedynie ten facebook?

 

Na czym polega to wiem mniej więcej :) -ale ma może ktoś wiedzę, czy w biznesie dalej jest możliwa wymiana barterowa czy współpraca barterowa - czy raczej większość odeszła od tego modelu ? 

 

 

Pozdrawiam 

Przemek

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainwestuj w bota telefonicznego od Ukrainców (tego co wydzwania z fotowoltaiką) - z pewnością ludzie będą mówić. Dobrze, czy źle, ale będą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj ,

nie nie , to nie dla nas  - nie chcemy się od początku żle kojarzyć .Lepiej w ogóle niż żle

To nawet takie teraz są cuda - a wiesz może czy coś takiego jest co wysyła e-maile ? 

 

Pozdrawiam 

Przemek

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam ,

ok rozumiem , dziękuję za pokazanie kierunku .

Może ktoś ma jakieś konkretne propozycje -proszę o wskazówki:) 

 

Pozdrawiam 

Przemek

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×