Jump to content
trzyliterowe

wykonawcy.pl

Recommended Posts

Na pewno nie wtopił znawco. 

Bardzo dobra domena. Może ciężko będzię powtórzyć poprzedni wynik, ale w średnie x.xxx bym spokojnie celował.

 

Edited by szmiko
  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, nazwadomeny napisał:

Sądzę, że wtopiłeś pieniądze na opcje, wykup też com.pl bo leży wolna i nikt jej nie chce za 5zł

Hej, dla odmiany powiem ze szanuje za to że wypowiedziałeś sie w temacie i oczywiście Twoją opinie szanuje ale w bardzo małym stopniu ponieważ dla mnie jak I z tego co widzę dla innych użytkowników tego forum nikt nie bierze tego za specjalnie pod uwagę. 

Dlaczego i tak ja sądzę? Bo żadnej swojej sprzedaży nie pokazałeś to raz a dwa to Twoje opinie są bardzo kontrowersyjne nie mające żadnych podstaw. 

Już otrzymałem od znajomego ofertę na 5000zl brutto a czy mi w to wierzysz czy nie to szczerze wisi mi to :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie 5-10k na spokojnie.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, trzyliterowe napisał:

...Już otrzymałem od znajomego ofertę na 5000zl brutto....

 

5 minut bym się nie zastanawiał tylko pchał ją dalej...

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Bazyli napisał:

 

5 minut bym się nie zastanawiał tylko pchał ją dalej...

Bardzo biore to pod uwagę ale chce się jeszvze chwilkę wstrzymać i pewnie będę żałował ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chwalić to się możesz sprzedażami, ja chcę dowodów.

Sprawdziłem jak jest oceniana domena przez algorytm https://pl.godaddy.com/domain-value-appraisal

i mniej niż 100dolarów, czyli ninja

 

Firma GoDaddy szacuje wartość każdej z domen, przyglądając się milionom transakcji sprzedaży nazw domen w przeszłości. Szacunkowa wartość może, ale nie musi być oparta na danych sprzedaży tej konkretnej domeny, ponieważ domena mogła nie być wcześniej sprzedawana. Sprzedawcy mogą przesłać prośbę, a Ty możesz zaakceptować cenę poniżej lub powyżej tej szacunkowej wartości.

Edited by nazwadomeny
  • Haha 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
34 minuty temu, nazwadomeny napisał:

Chwalić to się możesz sprzedażami, ja chcę dowodów.

Sprawdziłem jak jest oceniana domena przez algorytm https://pl.godaddy.com/domain-value-appraisal

i mniej niż 100dolarów, czyli ninja

 

Firma GoDaddy szacuje wartość każdej z domen, przyglądając się milionom transakcji sprzedaży nazw domen w przeszłości. Sza:huh:cunkowa wartość może, ale nie musi być oparta na danych sprzedaży tej konkretnej domeny, ponieważ domena mogła nie być wcześniej sprzedawana. Sprzedawcy mogą przesłać prośbę, a Ty możesz zaakceptować cenę poniżej lub powyżej tej szacunkowej wartości.

 

 

Ty tak na serio :mellow::o:D:lol:?????

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
38 minut temu, nazwadomeny napisał:

Chwalić to się możesz sprzedażami, ja chcę dowodów.

Sprawdziłem jak jest oceniana domena przez algorytm https://pl.godaddy.com/domain-value-appraisal

i mniej niż 100dolarów, czyli ninja

 

Firma GoDaddy szacuje wartość każdej z domen, przyglądając się milionom transakcji sprzedaży nazw domen w przeszłości. Szacunkowa wartość może, ale nie musi być oparta na danych sprzedaży tej konkretnej domeny, ponieważ domena mogła nie być wcześniej sprzedawana. Sprzedawcy mogą przesłać prośbę, a Ty możesz zaakceptować cenę poniżej lub powyżej tej szacunkowej wartości.

W dupe sobie wsadź te swoje narzędzie, podam Ci jedna sprzedaz bo sądzę że wystarczy  - MOJA.

https://rynekdomen.pl/2017/tn-pl-sprzedana-za-13-tys-zl/

No i oczywiście sprawdz domene tn.pl w tym swoim kalkulatorze. 

Edited by trzyliterowe
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minut temu, nazwadomeny napisał:

Chwalić to się możesz sprzedażami, ja chcę dowodów.

Sprawdziłem jak jest oceniana domena przez algorytm https://pl.godaddy.com/domain-value-appraisal

i mniej niż 100dolarów, czyli ninja

 

Przestańcie tutaj pisać takie bzdury, bo te wpisy się indeksują.  Więc dla tych, którzy to czytają dopiszę, że to narzędzie nie jest nic warte. Np. domena dom.pl też jest przez ten algorytm wyceniana na mniej niż $100 https://pl.godaddy.com/domain-value-appraisal/appraisal/?checkAvail=1&domainToCheck=dom.pl
Zakończcie więc proszę takie "dowody" prezentować na tym forum raz na zawsze.

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minut temu, Kangur napisał:

 

Przestańcie tutaj pisać takie bzdury, bo te wpisy się indeksują.  Więc dla tych, którzy to czytają dopiszę, że to narzędzie nie jest nic warte. Np. domena dom.pl też jest przez ten algorytm wyceniana na mniej niż $100 https://pl.godaddy.com/domain-value-appraisal/appraisal/?checkAvail=1&domainToCheck=dom.pl
Zakończcie więc proszę takie "dowody" prezentować na tym forum raz na zawsze.
 

 

Na sprzedaż jest też domena dom.info tu na forum, sprzedana na sedo sam zobacz za ile.... To jest jedno z lepszych narzędzi obecnie na rynku i za darmo.

Bierz wykonawcy.com.pl za 5zł, biznes życia

Edited by nazwadomeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, nazwadomeny napisał:

To jest jedno z lepszych narzędzi obecnie na rynku i za darmo.

Jeżeli jedno z najlepszych narzędzi na rynku wycenia domenę dom.pl na mniej niż 100 dolarów, to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że wszystkie te narzędzia są nic nie warte. Kompletnie NIC!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie bardzo ciężka domena do wyceny, z gatunku takich, gdzie oceny domainerów i klientów końcowych mogą się rozminąć. Z pewnością nie jest topowa, ani nawet bardzo dobra, ale na portal typu oferia czy useme nadawałaby się niemal idealnie + może mieć też inne, nieoczywiste zastosowanie, jak to często bywa. Raczej nie sprzedałbym za mniej niż 10k netto, ale też nastawiłbym się na długie czekanie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obudźcie się wykonawcy.info jest wolna i można kupić za 67zł. 10k... Ludzie obudźcie się, towarzystwo wzajemnej adoracji

Edited by nazwadomeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
53 minuty temu, nazwadomeny napisał:

Obudźcie się wykonawcy.info jest wolna i można kupić za 67zł. 10k... Ludzie obudźcie się, towarzystwo wzajemnej adoracji

Mało to domen z innymi rozszerzeniami jest wolnych, a ludzie i tak chcą .pl? Co Tobie tak przeszkadza, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie? Zakładasz czasami, że o Ty możesz się mylić? Sprawiasz wrażenie potencjalnego nabywcy, który boi się wyższej ceny ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena w porządku, osobiście widziałbym na niej serwis z ofertami specjalistów od różnej roboty, niekoniecznie internetowych. W zasadzie to Twoja nazwa nasunęła mi ciekawy pomysł :)
A jeżeli chodzi o wycenę tej domeny, to spokojnie 10k bym wołał, a domena wykonawcy.info jest bezwartościowa. Niestety nie wiem po co ludzie korzystają z tych dziadowskich rozszerzeń, może aby poczuć się lepiej, że mają generyka. Nie ważne w jakim rozszerzeniu. Takie rzeczy, to tylko w zagranicznych końcówkach, które są faktycznie sprzedawalne globalnie. Naprawdę w Polsce jedyną domeną, która ma jakąkolwiek wartość, będzie zawsze tylko .pl, reszta jest bezwartościowa. Ja osobiście niewiele domen polskich rejestruję, bo wolę sprzedać byle jaką domenę w .com za 1000 - 2000$, niż szukać dobrej w .pl i sprzedać ją z wielką łaską jakiemuś cebularzowi za 1000 zł. Realia są takie, że to globalny rynek się opłaca najbardziej i to, co jest aktualnie na topie, jak niedawno metaverse i kryptowaluty, gdzie można było rejestrować za grosze i sprzedawać 100x drożej. Czekam na nowy trend na tej płaszczyźnie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×