Jump to content
Liwiusz

Problem z transferem domen

Recommended Posts

Chciałem przetransferować kilka domen z OVH do gnum.

Kilka domen przetransferowałem.

Jednej od miesiąca nie mogę.

Podaję na stronie nowego rejestratora nazwę domeny i kod authinfo, ale nie dostaję żadnego maila z linkiem do akceptacji transferu, tak jak to było w przypadku pozostałych domen. Próbowałem już kilkanaście razy w ostatnim miesiącu.

Gnum na wysłane zapytanie odpisuje, aby się upewnić u OVH, jaki mail mam przypisany do domeny, albo aby sprawdzić spam. W spamie tego nie ma, a mail jest taki sam jak w przypadku pozostałych domen.

OVH z kolei pisze, aby także sprawdzić spam, a w razie czego kontaktować się z operatorem docelowym. W dalszej korespondencji piszą, że maila z linkiem do aktywacji transferu nie wysyłają oni, tylko "automat@dns.pl", i aby kontaktować się z nowym rejestratorem.

Już nie wiem, co dalej robić, bo widzę tu tylko takie odbijanie piłeczki od jednego do drugiego...

Prześlij mi w wiadomości prywatnej domenę i AuthInfo, to sprawdzę i powiem Ci jaki adres jest przypięty do domeny :)

DD

• Like 1

No ale po co ci to, skoro maile rozpoczynające transfer nie przychodzą, więc sobie tylko poklikasz bez sensu :)

27 minut temu, Liwiusz napisał:

No ale po co ci to, skoro maile rozpoczynające transfer nie przychodzą, więc sobie tylko poklikasz bez sensu :)

Przepraszam, chciałem tylko pomóc :P Chciałem sprawdzić adres e-mail, bo może faktycznie OVH przypiął inny adres niż myślisz. Druga ewentualność to brak inicjacji transferu przez GNUM. Generalnie ta ostatnia firma powinna Ci pomóc, bo ma ku temu wszelkie narzędzia a Ty do niej chcesz przenieść domenę.

Powodzenia z transferem w takim razie :)

DD

• Like 1