Jump to content
Kisialala

Zgodna na przesłanie informacji handlowej

Recommended Posts

Cześć!
Udało mi się dorwać atrakcyjną domenę, która ma nazwę skonstruowaną na zasadzie zawodmiasto.pl.
Postanowiłem że najlepiej będzie ją sprzedać kiedy odezwę się do firmy reprezentujących ten konkretny zawód w tym konkretnym mieście za pośrednictwem wiadomości na Facebooku oraz ewentualnie na maila.

Pytanie brzmi jak to zrobić zgodnie z prawem?
Czy może to w uproszczeniu brzmieć tak:
Dzień dobry,
posiadam na sprzedaż atrakcyjną domenę zawodmiasto.pl. Czy wyrażają Państwo zgodę na przesłanie oferty handlowej?

Pytanie czy to jest wystarczające, czy może coś jeszcze trzeba dopisać, czy sam początek już nie jest ofertą handlową skoro informuję co mam na sprzedaż?

A przy okazji pytanko, czy Wy też w taki sposób pozyskujecie klientów i czy to jest skuteczny sposób?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie kontroluję bieżących zmian prawnych, ale warto rozpocząć rozmyślania od treści dostępnych na tym forum, np.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Kisialala napisał:

No tylko, że te wątki mają 12-13 lat więc uznałem, że to wymaga odświeżenia.


Nawet jeśli wątek ma tyle lat, to nie musi to oznaczać dezaktualizacji norm prawnych. A w każdym razie mogą one pomóc w naprowadzeniu na rozwiązanie problemu. Warto je brać pod uwagę zwłaszcza, że obecnie mało kto z poważnych osób na forum poświęca swój czas na podobne analizy dla innych.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×