Jump to content
administrator

Forum motocyklowe gixxer.pl + domena gsxr.pl + grupa FB

Recommended Posts

Cześć,


W związku ze zmianą branży i absolutnym odcięciem się od aktualnych tematów wyprzedaje wszystko co posiadam z swojego internetowego portfolio.

 

Tematem tego "ogłoszenia" jest pakiet składającego się z:

- motocyklowe forum internetowe gixxer.pl (domena zarejestrowana od 11 lat)

- w pakiecie domena gsxr.pl z wieloletnią historią (domena zarejestrowana od 9 lat)

- serwer na którym hostowana jest cała baza i skrypt serwisu

- grupa FB na której jest przeszło 6 tys. użytkowników https://www.facebook.com/groups/130515160309993

 

Forum zarabia na reklamie sklepu motocyklowego (banner na górze forum). Bardzo zależało mi by mocno nie zaśmiecać forum bo traktowałem je zdecydowanie bardziej jako pasję niż biznes. Samo forum na pewno można sporo lepiej reklamowo poprowadzić. Przede wszystkim chodzi tu o mailing lub współpracę ze sklepami motocyklowymi reklamującymi się przez priv msg. jak np. na https://forum.motocyklistow.pl/.

 

Jeśli ktoś posiada sklep motocyklowy lub ma trochę wiedzy o programach partnerskich/marketingu internetowym, zapewne wyciśnie z dostępu do takiego grona osób niezły pieniądz.

 

Do końca roku chciałbym dopiąć temat więc rzucam na gorąco ogłoszenie. Nie mam ceny wywoławczej, wysłucham każdej propozycji. Dodam tylko że inwestycja w same koszty stałe (domeny + serwer) przez te ponad 11ście lat to ok 6000 zł. Nie rozpisuje się o samym czasie potrzebnym na rozpromowanie forum do takiej skali itd. bo każdy poważnie zainteresowany na pewno ma świadomość.

 

Wystawiam FV.

 

W razie zainteresowania proszę o kontakt na biuro(m-o-n-k-e-y)krcs.pl 

 

Pozdrowienia :)

 

Edited by administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

ddregistrar


 • Najnowsze posty na forum

  • Podbijam:   kaftanik.pl pluszaczki.pl
  • Nie ma obowiązku zapisywania się ba arbitraż, a co za tym idzie - ponoszenia jakichkolwiek kosztów arbitrażu. Niezależnie od tego, czy sprawę załatwisz bezpośrednio, czy całkiem zignorujesz temat.     Nie wydaje mi się aby był taki obowiązek, ale też nigdy nie występowałem jako powód, więc pewności nie mam. Mediacja jest jedną z dostępnych usług na stronie SA PIIT i z tego co wiem, proponują ją przed rozpoczęciem postępowania.  
  • Grzechy młodości. Kupiłem ze względu na staty na parkingu, nie sprawdzając dokładnie co to jest, że jest zastrzeżone itd. Nie było tego jeszcze wtedy w Polsce.
  • gierki.pl   Odsprzedam domenę gierki.pl. Rozsądne oferty proszę kierować na priv. Pozdrawiam!
  • Kolejny raz potwierdziłeś, że wyciągasz błędne wnioski na podstawie złych lub niepełnych informacji. to tylko potwierdza, że nie masz bladego pojęcia o tym o czym piszesz i proszę nie ośmieszaj sie kolejny raz piszą/oceniając kto gdzie kiedy stoi, na jakim etapie jest, czym się zajmuje etc.dlatego twoje opinie typu 'jesteś tam gdzie 10 lat temu" albo "pracujesz na etacie" albo inne podobne są mówiąc delikatnie mało warte   sam natomiast nie potrafisz odpowiedzieć na 2 proste pytania.zamiast tego piszesz teksty  typu:         co biorąc pod uwagę czas przyszły oraz gdybanie, którego nadużywasz odpowiedź na Twoje pytanie     jest prosta. CBDU
  • Z czystej ciekawości (myślę że autorowi tego tematu też przyda się ta informacja), w przypadku jak arbitraż przegrywasz to logicznym że koszty spoczywają na tym co przegrał (nie koniecznie na pozwanym - w zależności od finału) ale co w przypadku gdy zrzekasz się praw do domeny na samym wstępie, wtedy postępowanie arbitrażowe nie jest przeprowadzane? (co za tym idzie koszty nie występują). Czy przypadkiem nie jest tak że pozywający musi udowodnić że wykorzystał wszelkie możliwe sposoby polubownego załatwienia sprawy zanim wprowadził arbitraż? (W tym przypadku kontakt z bieżącym abonentem domeny). Dzięki za informacje :-) 
  • I Ty Przemek kupujesz zastrzeżony brand z końcówką PL którego los jest przesądzony już w momencie jego nabycia ?  I tak miałeś niezłego farta iż nie poszedłeś z torbami z tą "inwestycją" a potraktowano Cię po ludzku A to kolejny przykład "byznesu" w PL -  jak domainer wpuszcza na minę domainera, doskonale wiedząc co robi. Obraz nędzy i rozpaczy.  
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   19,018
  • Most Online
   746

  Newest Member
  Nerio
  Joined
×