Jump to content
administrator

Forum motocyklowe gixxer.pl + domena gsxr.pl + grupa FB

Recommended Posts

Cześć,


W związku ze zmianą branży i absolutnym odcięciem się od aktualnych tematów wyprzedaje wszystko co posiadam z swojego internetowego portfolio.

 

Tematem tego "ogłoszenia" jest pakiet składającego się z:

- motocyklowe forum internetowe gixxer.pl (domena zarejestrowana od 11 lat)

- w pakiecie domena gsxr.pl z wieloletnią historią (domena zarejestrowana od 9 lat)

- serwer na którym hostowana jest cała baza i skrypt serwisu

- grupa FB na której jest przeszło 6 tys. użytkowników https://www.facebook.com/groups/130515160309993

 

Forum zarabia na reklamie sklepu motocyklowego (banner na górze forum). Bardzo zależało mi by mocno nie zaśmiecać forum bo traktowałem je zdecydowanie bardziej jako pasję niż biznes. Samo forum na pewno można sporo lepiej reklamowo poprowadzić. Przede wszystkim chodzi tu o mailing lub współpracę ze sklepami motocyklowymi reklamującymi się przez priv msg. jak np. na https://forum.motocyklistow.pl/.

 

Jeśli ktoś posiada sklep motocyklowy lub ma trochę wiedzy o programach partnerskich/marketingu internetowym, zapewne wyciśnie z dostępu do takiego grona osób niezły pieniądz.

 

Do końca roku chciałbym dopiąć temat więc rzucam na gorąco ogłoszenie. Nie mam ceny wywoławczej, wysłucham każdej propozycji. Dodam tylko że inwestycja w same koszty stałe (domeny + serwer) przez te ponad 11ście lat to ok 6000 zł. Nie rozpisuje się o samym czasie potrzebnym na rozpromowanie forum do takiej skali itd. bo każdy poważnie zainteresowany na pewno ma świadomość.

 

Wystawiam FV.

 

W razie zainteresowania proszę o kontakt na biuro(m-o-n-k-e-y)krcs.pl 

 

Pozdrowienia :)

 

Edited by administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prośbę podpiąłem GA, dodaje do wglądu gdyż mimo kilku zainteresowanych, narazie brak deklaracji:

 

 

 

ruch.png

Edited by administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×