Jump to content
administrator

Forum motocyklowe gixxer.pl + domena gsxr.pl + grupa FB

Recommended Posts

Cześć,


W związku ze zmianą branży i absolutnym odcięciem się od aktualnych tematów wyprzedaje wszystko co posiadam z swojego internetowego portfolio.

 

Tematem tego "ogłoszenia" jest pakiet składającego się z:

- motocyklowe forum internetowe gixxer.pl (domena zarejestrowana od 11 lat)

- w pakiecie domena gsxr.pl z wieloletnią historią (domena zarejestrowana od 9 lat)

- serwer na którym hostowana jest cała baza i skrypt serwisu

- grupa FB na której jest przeszło 6 tys. użytkowników https://www.facebook.com/groups/130515160309993

 

Forum zarabia na reklamie sklepu motocyklowego (banner na górze forum). Bardzo zależało mi by mocno nie zaśmiecać forum bo traktowałem je zdecydowanie bardziej jako pasję niż biznes. Samo forum na pewno można sporo lepiej reklamowo poprowadzić. Przede wszystkim chodzi tu o mailing lub współpracę ze sklepami motocyklowymi reklamującymi się przez priv msg. jak np. na https://forum.motocyklistow.pl/.

 

Jeśli ktoś posiada sklep motocyklowy lub ma trochę wiedzy o programach partnerskich/marketingu internetowym, zapewne wyciśnie z dostępu do takiego grona osób niezły pieniądz.

 

Do końca roku chciałbym dopiąć temat więc rzucam na gorąco ogłoszenie. Nie mam ceny wywoławczej, wysłucham każdej propozycji. Dodam tylko że inwestycja w same koszty stałe (domeny + serwer) przez te ponad 11ście lat to ok 6000 zł. Nie rozpisuje się o samym czasie potrzebnym na rozpromowanie forum do takiej skali itd. bo każdy poważnie zainteresowany na pewno ma świadomość.

 

Wystawiam FV.

 

W razie zainteresowania proszę o kontakt na biuro(m-o-n-k-e-y)krcs.pl 

 

Pozdrowienia :)

 

Edited by administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

ddregistrar


 • Najnowsze posty na forum

  • Nie musisz otrzymać z NASK-u żadnego powiadomienia. Takowe otrzymujesz wraz zawiadomieniem o wszczęciu postępowania arbitrażowego. NASK blokuje domenę w momencie wystąpienia o Twoje dane, gdy wnioskodawca uzasadnia swój wniosek wszczęciem postępowania arbitrażowego. NASK powiadomi Cię jedynie, że wystąpiono o ujawnienie Twoich danych. Jeśli jesteś osobą fizyczną, nie prowadzącą działalności gospodarczej to nie masz przymusu zapisu na postępowanie arbitrażowe. Jeśli jednak prowadzisz takową ( niezarejestrowana działalność gospodarcza też jest taką ) to masz taki obowiązek. Możesz odmówić ale odmową tracisz domenę...  
  • prawocelne.pl   Zapraszam na aukcję od 1 zł bcm https://www.aftermarket.pl/aukcja/2556950/    
  • @pb Super, dzięki za obszerną merytoryczną odpowiedź 
  • Domena reklamowedlugopisy.pl na aukcji od 1 zł https://www.aftermarket.pl/aukcja/2556317/ Koniec aukcji 2022-08-11 21:00:00
  • 1. Strona nie jest zablokowana, domena jest nadal wydelegowana. zablokowane są zmiany na domenie (abonent, dnsy itp.). można ją nadal odnawiać 2. Dostaniesz pismo na pewno, o ile masz aktualny adres w danych abonenckich. 3. Każdy może złożyć wniosek o arbitraż w sprawie każdej domeny. czy go wygra, to jest osobna sprawa. https://www.piit.org.pl/sad-polubowny/arbitraz/o-arbitrazu   Taki arbitraż może się skończyć na wiele różnych sposobów. np. konkurencja próbowała przejąć domenę premium.pl, arbitraż przegrała. Mieliśmy też arbitraż w sprawie domeny wygasłej, założony przez byłego abonenta dzień po przechwyceniu - ostatecznie dogadał się z nowym abonentem i sprawę wycofał. Inny przykład to domena spotify.pl, którą kupiłem kiedyś tu na forum - poprzedni abonent nie pochwalił się, że firma chciała mu ją odebrać; chwilę potem dostałem powiadomienie o założonej sprawie. Skończyło się zwrotem kosztów, tj. zapłacili mi tyle, ile ja za nią zapłaciłem i sprawa zamknięta. Innym razem - sprawa dyskusyjna, ale domena niewiele warta, coś tam kręciła na parkingu - odpuściłem i przesłałem authinfo żeby sobie przenieśli. Generalnie nigdy nie przegrałem żadnego arbitrażu, tylko dwie wygrane i kilka rozwiązanych polubownie. Samo założenie sprawy niczego jeszcze nie przesądza. Oczywiście musisz sam się zastanowić, czy opłaca się walczyć i jakie masz szanse, a najlepiej skontaktuj się z rzecznikiem patentowym.   [edit] no i oczywiście czekaj na jakieś pismo, wtedy dowiesz się kto to i czego chce ;-)   [edit2] patrząc na nazwę domeny - abonentem jest osoba fizyczna, więc jeszcze przed arbitrażem powinieneś był dostać pismo z nask o przekazaniu danych osobowych wraz z informacją kto był wnioskodawcą; przynajmniej kiedyś takie pismo przychodziło, może coś się zmieniło, nie wiem.
  • W sumie mogę podać. Daję w formie obrazka, prośba o nie pisanie tekstem jej w tym wątku, by nie zaindeksowała się o niej dyskusja:   Po niderlandzku jest to "poniedziałek" - co też, wydaje mi się na tyle uniwersalnym słowem, a nie jakąś unikalną nazwą. 
  • Bez poznania nazwy domeny dyskusja jest trochę bezprzedmiotowa.
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   19,018
  • Most Online
   746

  Newest Member
  Nerio
  Joined
×