Jump to content
amnezjusz

Czy domeny z literówkami nadal mają sens?

Recommended Posts

8 godzin temu, Domeniacz napisał:

 

Co wspomniany @networker udowodnił swoją głupkowatą rozkminką już w piewszej wypowiedzi w tym temacie i dlatego została ona przezmnie wyśmiana.

ano własnie: wyśmiana, nie obalona przy pomocy dowodu. tylko tyle potrafisz. sporo teorii zero dowodów. jak na osobę, która całą swoją obecnośc na forum oparła na obrażaniu, oskarżaniu o kłamstwa innych to jakby to delikatnie napisać zostałeś złapany - nie po raz pierwszy

 

linki przedstawione przez @tinplate tylko potwierdzają szacunki. ty mozesz oczywiście bajać dalej o jakiś swoich algorytmach, tajnych danych, zadowolonych klientach, serwisach etc. kłamczuch jesteś i tyle: nie masz dowodu na 50mln odwiedzin na canon.com podobnie jak zapewne nie masz algorytmów cudownych, zamożnych i zadowolonych klientów ani serwisów - że tak się zabawię w twoim stylu.  nikt normalny by Ci złotówki nie powierzył skoro nie umiesz sprawdzić jakie domeny wygasają w danym momencie - jak to było z trzylieterówkami z niechcianymi znakami. zatem kłamczuch jesteś i do momentu kiedy nie przedstawisz dowodu na 50mln wizyt miesięcznie na canon.com takim pozostaniesz

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, networker napisał:

oskarżaniu o kłamstwa

 

Kłamstwo @keyword-a zostało udowodnione i nie przypominam sobie abyś krzyczał że jest kłamcą choć doskonale wiedziałeś o tym kłamstwie podobnie jak @kangur i wiele innych tu osób. A jak już pisałem oszuści i ich poplecznicy zawsze mają ze mnę pod górkę. Więc zaiste masz rację - kłamca i bajkopisarz został złapany ale był nim @keyword a TY byłeś jego poplecznikiem w tych kłamstwach. Albowiem jak mówi powiedzenie: kto z oszustami przystaje ten sam oszustem się staje.

 

 

 

8 godzin temu, networker napisał:

skoro nie umiesz sprawdzić jakie domeny wygasają w danym momencie

 

Hahah, dobre :lol: Świetny argument którym może posłużyć się jedynie kompletny idiota. Dlatego nigdy by tego nie powiedział ani @pb ani @DD. I dlatego Ty w przeciwieństwie do mnie nigdy nie będziesz rejestratorem że już o łapaniu domen nie wspomnę.  A dzięki ogromnej bazie danych doskonale wiem jakie domeny i kiedy wygasły. I dlatego bez problemu potrafiłem udowodnić koledze @vul kłamstwo - jakoby jedną z nich zarejestrował z palca. Podobnie jak doskonale wiedziałem jakiego komiacza sprawdzał we whois @Domenatrix choć znałem wyłącznie dwie daty jego rejestracji. A w komiaczu zawistny i chory dzieciaku jest 160 MLN domen a nie 2.5 jak w peelce.


 

 

8 godzin temu, networker napisał:

linki przedstawione przez @tinplate tylko potwierdzają szacunki


Jeśli dla Ciebie błędy rzędu x100 są "dowodami" to zaiste rozumem możesz konkurować jedynie ze stonką obżerającą liście. Dlatego już druga strona do której odniósł się @tinplate podaje wynik 16 milionów. A taki "kalkulator" obarczony 10,000% błędem wiele osób umie spłodzić. Natomiast rzeczywiste statystyki i dowody posiada tylko Canon gdyż w tym temacie mówimy wyłącznie o estymacjach. Po prostu TY nic nie rozumiesz ale za to jak typowy polaczek z filmu "Dzień świra" w swojej zawiści i zazdrości pierwszy jesteś do rzucania oskarżeń nie mając ani jednego realnego dowodu czym jak każdy totalny głąb narobisz sobie w końcu kłopotów.

 

Tak samo jak bredziłeś że SimilarWeb może się mylić o max 20% - a tą głupkowatą teorię spłodziłeś w swoim baniaku nie mając absolutnie żadnych danych w tej kwestii. Nie ma więc żadnych wątpliwości iż jesteś poplecznikiem kłamców z doopy biorącymi liczby i zarzuty jak wspomniane wyżej 20% - albowiem udowodniłeś to samodzielnie. 

 

Natomiast jeśli koniecznie chcesz dalej udowodniać innym z kim tak naprawdę mają doczynienia - to śmiało możesz kontynuować, pomogę Ci w tym :)

Albowiem wygląda na to że to Twój dzień. "Dzień świra".

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Domeniacz napisał:

 

 

Hahah, dobre :lol: Świetny argument którym może posłużyć się jedynie kompletny idiota. Dlatego nigdy by tego nie powiedział ani @pb ani @DD. I dlatego Ty w przeciwieństwie do mnie nigdy nie będziesz rejestratorem że już o łapaniu domen nie wspomnę.  

 

 

no jak to. zapomniałeś kłamczuchu jak twierdziłeś, ze nie wygasa żadna trzyliterówka .pl z niepożadanym znakiem i zostało Ci udowodnione, że kłamiesz ? podobnie jak nie umiesz przedstawić dowodu na rzekome 50mln wizyt na canon.com o banalnej podstawowej ocenie z jakim typem literówki mamy do czynienia nie wspomnę

 

ps. byłem zarówno rejestratorem jak i łapałem domen /krótko bo krótko/ - ale skąd ty bajkopisarzu możesz o tym wiedzieć 

 

ps2. już zatem udowodniłem kim jesteś. w zwiazku z czym  zamiast przedstawić dowody brniesz w coraz bardziej absurdalne teorie i wystawiasz się na kolejne strzały. ale nie będe marnował kolejnego dnia na ciebie boś tego nie jesteś wart

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minut temu, networker napisał:

no jak to. zapomniałeś kłamczuchu jak twierdziłeś, ze nie wygasa żadna trzyliterówka .pl z niepożadanym znakiem

 

Jak powstał ów błąd zostało już wyjaśnione w wątku w którym debatowaliśmy. Natomiast jest różnica pomiędzy przypadkowym błędem a celowym wprowadzaniem ludzi w błąd co czyniłeś razem z @keyword-em i @kangur-rem a co gorsza nawet do tej pory do tego się nie przyznajesz podobnie jak @keyword który pośpiesznie uciekł ze wstydu z forum a za nim pobiegł pospiesznie @kangur. Nie przypominam sobie również abyś do jakiegokolwiek błędu się przyznał. Po prostu nie masz tej klasy co @trzyliterowe i z tego co widzę nie zanosi się na to abyś ją kiedykolwiek miał.

 

 

14 minut temu, networker napisał:

byłem zarówno rejestratorem jak i łapałem domen /krótko bo krótko/

 

Aha i liczysz na to że wszyscy uwierzą że w swojej szczodrości wolisz zapłacić na AM wieokrotnie więcej za złapanie domeny albowiem pragniesz szczęścia dla @noname ;) Zwłaszcza biorąc pod uwagę iż bycie Partnerem NASK nic nie kosztuje w przeciwieństwie do komiacza. @FlashT kiedyś też łapał domeny, ale to już przeszłość albowiem od czasu kiedy NASK wprowadził opłaty za nieudane komendy słanie ich na pałę przestało się opłacać i dlatego słabsi musieli odpaść. No i odpadłeś ;) Ale @FlashT w przeciwieństwie do Ciebie do dziś jest rejestratorem. I nie będę tego rozkminiał czy zaiste byłeś tym rejestratorem czy raczysz forumowiczów kolejną baśnią tak jak raczyłeś ich z @keyword-em. Albowiem nie ma to żadnego znaczenia co było 10 lat wstecz - albowiem liczy się TU i TERAZ. A w tej kwestii fakty nie pozostawiają żadnych złudzeń.

 

 

45 minut temu, networker napisał:

zamiast przedstawić dowody

 

Mówisz o tych wymyślonych przez Ciebie 20% rzekomo maksymalnej pomyłki SimilarWeb-a oraz innych głupkowatych wywodach w których licznie wypunktowałem Cię jak bilet w kasowniku i to w przeciągu zaledwie kilku ostatnich dni ? ;) Co mogę podsumować Twoimi słowami:

 

 

1 godzinę temu, networker napisał:

brniesz w coraz bardziej absurdalne teorie


i dlatego

 

1 godzinę temu, networker napisał:

wystawiasz się na kolejne strzały

 

;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×