Jump to content
vul

Parkowanie w 2022 roku

Recommended Posts

Witam wszystkich parkingowiczów. Jakie emocje w parkowaniu domen w obecnych czasach? Idzie w górę, dół czy stoi?

Z chęcią podyskutuję na ten temat. Może wspólnie czegoś ciekawego się dowiemy. Zapraszam do dyskusji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umnie covidowe eldorado skonczylosie wiosna, krypto, edukacyjne, zdrowotne literowki zdehly na raz

 

Ale i tak jest x7 razy wiencej niz bylo 4 lata temu

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie nie było żadnego eldorado (nawet podczas pandemii) ale może wynika to z innych kategorii domen, które posiadam.

Jest bym napisał stabilnie ale wzrasta :D 

Co zauważyłem przez ostatnie kilka msc- można zarejestrować tanio domeny, które od pierwszego dnia generują bardzo zadowalające zarobki na parkingu. To oznacza dla mnie, że nie jest tak jak niektórzy na zagranicznych forach piszą, że bardzo ciężko jest znaleźć wolną zarabiającą domenę. Widać po tym też, że sporo domen umyka konkurencji więc rynek parkowania w 2022 nie jest przesycony. Wychodzi na to, że jest tam miejsce nawet dla zupełnie nowych graczy. A tort do podziału jest naprawdę ogromny biorąc pod uwagę ilość dziennych spadów.

 

@Pikachu na jakim obecnie parkingu jesteś? U mnie bez zmian od 8 lat (tylko PC). Trzymasz dalej na jednym, sprawdzonym czy robiłeś testy i przenosiłeś gdzie indziej? Jeżeli mogę też zapytać- zdecydowana większość domen, które parkujesz jakie ma rozszerzenie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jestem na bodis, testy nie robilem, ale widze ze 90 % konkurencji po kturej zbieram krohi , tez uzywa bodis, pozostali uzywaja parklogic czy above albo jakies swoje ns serwery,

 

 rozszerzenie wienkszosci com , a tak bez ruznicy byle byl ruh,

 

mysle ze najwzniejszy problem teraz jest jak wiedziec czy na domenie jest ruh , prawie nie zostalo sposobow zwlaszcza masowo sprawdzac to

 

mysle ze dzialasz inaczej niz ja

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od samego początku tylko ParkingCrew bo uważam, że mają fenomenalne podejście do klienta. Zwłaszcza zarabiającego u nich przez wiele lat. Mam po prostu dobre warunki i nie chcę ryzykować utraty zmieniając partnerów.

 

Parkowanie domen .com w mojej opinii jest bardzo ryzykowne. Przede wszystkim na cenę rejestracji. Problemem jest też ilość dziennych spadów bo wymaga to ogromu czasu aby coś z tego wyłuskać. Z tańszymi rozszerzeniami jest o tyle dobrze, że mamy % większe szanse znalezienia tej odpowiedniej przy znacznie mniejszym nakładzie czasu. Zdecydowanym plusem parkowania .com jest fakt, że taką domenę dużo łatwiej sprzedać gdy np nie spełnia naszych oczekiwań co do zarobku z parkingu.

 

Dla mnie obecnie najtrudniejszym zadaniem jest nie samo określenie czy domena będzie miała ruch (bo tutaj dość dobrze się poruszam nawet w skali masowej) ale to jakie stawki będą policzone za 1 klik. I tutaj jest temat rzeka bo wiele rzeczy, które wydawałyby się logiczne takie nie są. Obecnie jestem w dość gęstej rozmowie z "moim prowadzącym" z PC na ten temat bo jest to największa dla mnie tajemnica.

Gdybym w większym % wiedział, która domena jakie będzie miała stawki za poszczególny klik to znacznie ułatwiłoby to mój biznes plan w tym temacie.

 

Ja myślę, że każdy z nas pracuje w innym systemie na innych domenach ale pocieszające w tym rynku jest to, że każdemu się to opłaca. To też wiele pokazuje jak ten rynek parkowania działa w 2022 roku. Po prostu warto testować ;)

 

Ile obecnie domen parkujesz? Robisz to bardziej masowo czy nie masz dużo domen ale za to starannie wyselekcjonowane? Tylko rejestrujesz czy bierzesz udział aktywnie w aukcjach lub kupujesz z drugiej ręki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatni rok to był dobry. Ogólnie te czasy sprzyjają zarabianiu na parkingu. Niestety co chwilę znikają dobre narzędzia, ale powstają też nowe. Ostatecznie nic nie zastąpi doświadczenia i takiego manualnego spojrzenia.

 

Ja też od lat z PC, trochę Bodis. Zauważyłem, że od czerwca do sierpnia niektóre domeny na Tier2 praktycznie nie pokazywały żadnych statystyk. Teraz to się trochę poprawiło, niestety niektóre nie wróciły. Do tej pory potrafią być dziury po kilka dni. Próbujemy to wyjaśnić, ale jeszcze się nie udało. Tier2 jest z Zeropark.

 

Ciekaw jestem czy też coś takiego zaobserwowałeś. Szkoda tego o tyle, że zdarzało mi się specjalnie przesuwać domeny na Tier2. Miałem takie obserwacje, że jak domena miała spory ruch, a marne zarobki to przestawienie mogło zwielokrotnić przychody. Teraz trochę się na tym przejechałem.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslalem ze parkingcrew to dla tyh co na bodis maja bana ;)

 

Nie regam spadow, prubowalem, dla mnie zbyt nudne

 

.com drogi cena rejestr. ? Wszystko co zarabia zrobilem renew na 10 lat

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×