Jump to content
doli

[pomysł] WebOferty.pl - cotygodniowy przegląd ofert sprzedaży stron internetowych.

Recommended Posts

Nie wiem czy to dobre miejsce, ale akurat mocno związane z tą kategorią na forum, więc mam nadzieję, że przyda się ludziom, którzy tutaj zaglądają.

 

Założyłem newslettera z cotygodniowym przeglądem ofert sprzedaży stron internetowych w polskim internecie.

 

Adres

https://weboferty.pl

 

Skąd pomysł?

Śledzę na Twitterze profil @TheWebsiteFlip i zainteresował mnie trochę temat kupowania/sprzedawania stron internetowych. Chciałem zerknąć co można kupić w polskim internecie, więc wszedłem na Allegro. W kategorii internet/serwisy internetowy jest ponad 3k ogłoszeń, z czego sensowne oferty sprzedaży stron można policzyć na palcach jednej ręki. Przebijanie się przez to jest tylko dla hardkorów :)

Nie znalazłem też nic takiego jak flippa.com, więc zacząłem przeglądać różne portale z ogłoszeniami biznesowymi, fora, frazy w googlu w stylu "ta strona jest na sprzedaż".

Pomyślałem, że skoro już robię sobie taką listę to może oszczędzę komuś czasu i zrobię z tego taki cotygodniowy przegląd.

 

Jak to działa?

Śledzę trochę portali z ogłoszeniami, Allegro, alerty w Googlu, kilka działów z ogłoszeniami na forach jak to. Jak pojawia się coś co wygląda na aktywny serwis z ruchem, wysyłam maila do właściciela z pytaniem o miesięczny ruch, przychód i koszty. Wrzucam listę tak znalezionych stron do newslettera (raz w tygodniu). Jak właściciel mi odpisze, to dodaję też tak zdobyte informacje i to w sumie tyle :)

 

W razie pytań zapraszam na priv na forum albo email: marcin@weboferty.pl

Edited by doli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×