Jump to content
Kangur

Nieobecność

Recommended Posts

Postanowiłem odpocząć trochę od di.pl. Nie wiem na jak długo, ale dla pewności proszę lepiej nie pisać do mnie na priv, bo mogę nie odpisać szybko. Jeżeli ktoś miałby do mnie jakąś pilną sprawę, to proszę o kontakt mailowy, ew. przez FB albo AM. 

 

Życzę wszystkim wspaniałego 2023 roku, w jak najlepszym zdrowiu i towarzystwie :)
 

Edited by Kangur
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pięknie domeniacz pozwijał delikwenta, szapoba B)

Ale to tylko na plus, może i inni przejrzą na oczy, żeby zawijać się i przestać topić majątek na przedłużenia pl-ek.

 

  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
30 minut temu, Dekawo napisał:

Ale to tylko na plus, może i inni przejrzą na oczy, żeby zawijać się i przestać topić majątek na przedłużenia pl-ek.

 

Proszę nie wyciągać za mnie mylnych wniosków. Obracanie się w towarzystwie takich osobników jak Domeniacz, faktycznie ma dla mnie bardzo wątpliwą wartość. Natomiast fakt, iż będę odpoczywał od forum nie oznacza wcale, że rezygnuje z domen. Niektóre z nich mam już przecież przedłużone na 3, 5 lub nawet 10 lat. Będę po prostu mniej dzielił się swym doświadczeniem a ci, którzy go potrzebują, skorzystają z pomocy innych lub utwierdzą się w przekonaniu, że rynek dogorywa, bo coraz mniej informacji do nich dociera. Ale to jest ich zmartwienie.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

On 1/2/2023 at 7:12 PM, Dekawo said:

Pięknie domeniacz pozwijał delikwenta, szapoba B)

Ale to tylko na plus, może i inni przejrzą na oczy, żeby zawijać się i przestać topić majątek na przedłużenia pl-ek.

 

 

To, że część ludzi opuściła to forum przez jednego prostackiego trolla to żaden sukces. 
 

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, przemowild napisał:

To, że część ludzi opuściła to forum

 

Widzę że wielki biznesmen z jukej przerwał milczenie i zabrał głos, ten dla którego największym sukcesem w życiu było kupienie sobie kompa w promce za 2 tysiące PLN ;)

Ty lepiej @Przemowild słuchaj uważnie komunikatów serwowanych w TV abyście z @Kangurem nie przegapili kolejnego wlewu szczepionkowego ;)

 

 

Dnia 2.01.2023 o 21:12, Dekawo napisał:

może i inni przejrzą na oczy, żeby zawijać się i przestać topić majątek na przedłużenia pl-ek

 

Wielu ma oczy ale niewielu przez nie cokolwiek widzi. Ci którzy widzieli olali peelkę i poszli z tego forum dużo wcześniej niż ja się tu pojawiłem. A nieudacznicy zawsze obwiniają innych za wszelkie niepowodzenia w ich nędznym życiu. I zawsze rzucają kamieniami w tych, od których wiele mogli by się nauczyć. Kiedyś i forum PiO tętniło życiem i byli na nim ludzie którzy mieli pojęcie o SEO. Dziś pozostali tam tylko Ci, którzy podobnie jak tutaj rzucali kamieniami w tych od których mogli się wiele nauczyć. I którym wydawało się że cokolwiek wiedzą a których realna wiedza nie pozwala dzisiaj zagwarantować wbicia do topu nawet najbardziej gófnianej frazy. Co nie @networker ? ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, przemowild napisał:

 

 

To, że część ludzi opuściła to forum przez jednego prostackiego trolla to żaden sukces. 
 

 

Pozwolisz, że się nie zgodzę z Twoim zdaniem w tej kwestii?
Ton wypowiedzi Domeniacza nie zawsze przypada mi do gustu ale szanuję gościa za jego wiedzę i znajomość tematu jakiej nie ma większość użytkowników tego forum.
Domenaicza nie było a ludzie i tak forum opuszczali. Czyli wniosek z tego płynie taki, że opuszczają bo sami chcą a nie przez Niego...

Edited by Bazyli
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×