Jump to content
ebook123

ide.pl

Recommended Posts

2 godziny temu, vul napisał:

Teraz wchodzi do gry "nowy algorytm" więc jesteśmy zgubieni.

 

Nie lękaj się @Vul albowiem moje algorytmy nie stanowią ani dla Ciebie ani reszty tej forumowej gawiedzi zagrożenia, gdyż wyszykują to czego inni znaleźć nie mogą a dzięki temu klienci uzyskują najwyższe ROI w najkrótszym czasie, zwłaszcza jeśli chodzi o domenki pod SEO w komiaczu. Więc zgubiony jesteś tylko jeśli nie masz wystarczająco keszu aby podbić aukcje w której uczestniczą Twoi koledzy i dotyczące domen, które nawet największy głupek może znaleźć w minutę korzystając z darmowych i ogólnie dostępnych narzędzi ;)

 

Gdyż nie sztuką jest znaleźć to, co potrafi znaleźć każda inna osoba. Sztuką jest znaleźć to, czego inni nie potrafią znaleźć i/lub zajmuje to ogrom czasu przez co np. nie mogą sprawdzić wszystkich domen ze 100 tysięcy spadających dziennie w komiaczu. A biorąc pod uwagę różne czynniki można przewidzieć, które będą sprawdzać a które nie - to jeden z przykładów za którym stoją wyszukane algorytmy. I dzięki temu możesz natychmiast regnąć dobrze rokującego komiacza za kilka baksów jak tylko spadnie zamiast przepychać się na aukcjach które znacząco zmniejszają opłacalność danej inwestycji oraz wymagają zasobnego portfela, którym zazwyczaj nie dysponują rozpoczynający swoją karierę.

 

A to właśnie takich domen sprzedaje się najwięcej na Sedo dzięki czemu rozpoczynający swoją domenową karierę mają coraz bardziej zasobny portwel zamiast przez dekady tkwić w jednym i tym samym miejscu robiąc dokładnie to samo co robi tysiące innych osób. I dlatego tacy prześmiewcy jak TY do końca życia muszą pracować na etacie. Zwłaszcza jeśli siedzą tylko na rynku PL na którym nie ma żadnych narzędzi przez które można zwiększyć efektywność inwestowanych w domenki funduszy. Przez co niemal wszyscy na tym forum robią dokładnie to samo co robili 10 lat wstecz, z tą różnicą iż znacząco zmalał zysk z tego pochodzący i znacząco zwiększyły się koszty życia a tendencja ta dalej się utrzymuje.

 

A jeśli chodzi o pieczarki, poukładaj na desce i walnij w nią głową ;) Bo jako jedyny w tym wątku, nie odniosłeś się ani do ide.pl ani 3L a jedynie go zaśmiecasz swoimi idiotycznymi komentarzami .

 

 

14 godzin temu, networker napisał:

proszę o przytoczenie moich słów, gdzie twierdze ... żeby ci ułatwić

 

Potrafisz Bartek rozróżnić pojęcia "sugestia" a "cytat" ? Chyba nie bardzo, więc przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź pod tym kątem a może dostrzeżesz iż nie zawiera ona żadnego cytatu a jedynie sugestię która jest zgodna z Twoim sposobem myślenia. Bo chyba nie powiesz teraz, że nagle te literki stały się dla Ciebie wartościowe ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, vul napisał:

lepiej pieczarki kroić na dwie czy może na cztery części?

 

co prawda nigdy nie dodawałem do spaghetti ale - jako, ze troche z gotowaniem miałem wspólnego ( moze nie tyle co Domeniacz )  - to podpowiem, ze idealną chrupkość uzyskamy krojąc na cienkie plasterki. potem bez tłuszczu dajemy je posolone na suchą patelnie . zacznie z nich wychodzić woda, którą odlewamy i dopiero wtedy dajemy masło

 

ps. przepraszam za off topic

Edited by networker
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wkońcu jest o czym pogadać...

Nie polecam masła, cholesterol od tego się straszny z czasem robi :( Jak spaghetti tylko sos pomidorowy i posypać lekko starty żółty ser, żadne pieczarki bo psują smak !

Co do ide.pl - bez idn-a nic nie warte.

 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Dekawo napisał:

ide.pl - bez idn-a nic nie warte

 

Dla firmy takiej jak IDE ELECTRIC (ide.es) domenka IDN ma zerową wartość. Podobnie jak dla IDE Technologies (ide-tech.com). A tylko kompletny głupiec może zrobić stronkę na domence IDN aby napędzić ruch tej non-idn. Więc w przypadku nabycia takiej domenki np. przez jedną z w/w firm - z automatu IDN ma zerową wartość. Podobnie jeśli ide.pl miałoby kojarzyć się np. z przestarzałym już interfejsem IDE. A nikt przez pomyłkę nie wpisze idn-a ale wiele osób może wpisać non-idn-a.

 

Kiedyś też podawałem tu przykład, jak jedna z firm przed IDN-a zmaściła kampanie reklamową, ponieważ serwer dns nie rozwiązywał poprawnie idn-owej nazwy a twórcy owej kampani byli aż tak głupi, że nawet nie sprawdzili przed jej rozpoczęciem czy wszystko poprawnie działa ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem tu tylko wrzucić trochę liczb to mi się oberwało. I w sumie po co jak co drugi zbiera te listy a nazwy łatwo policzyć.

 

 @Domeniacz Twoje domeny podważyłem jak Ty tą moją jednak te żarty z Twojej roboty były tam niepotrzebne.
Algorytmy masz pewnie dobre oraz wiedzę do spieniężenia zakupionych pl-ek czego Ci życzę.
Przemyślałem te moje com i jak nic z tego to trudno. Rejestracje testowe ;)

 

Proszę jednak mnie nie zapisywać do żadnych klubów gdyż tu nie bywałem i nie znam Waszych wojenek.
Mam tu swoje zainteresowania to sobie jakoś tam wyszukam już bez udzielania się. Pozdr.
 

Edited by tinplate

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 24.01.2023 o 03:46, tinplate napisał:

I w sumie po co jak co drugi zbiera te listy a nazwy łatwo policzyć.

 

Listy spadu w peelce mają tą wade iż wiele domen z nich jest odnawiana. W komiaczu jak domena otrzyma status pendingDelete (i znajdzie się na takiej liście) to żadna siła nie zmieni faktu iż zostanie skasowana. A jak podałeś tak szczegółowe dane, to znaczy sprawdzasz jeszcze whois, zgadza się ? A jak się bawisz z whois to możesz zrobić konkurencję AM i zarobić przy tym parę groszy na monitoringu WHOIS  - zerknij na cennik AM ;)

 

A jeśli chodzi np. o domenę sexexp.com - nie napisałem Ci tego złośliwie w wątku jej dotyczącej - ale po to, abyś zwracał uwagę w przyszłości na takie rzeczy. Bo przy bardzo popularnym słowie jakim jest "sex" - możliwość aby ta domena została niezauważona jest niemal zerowa. Dla porównania - @networker stara się opchnąć za 500 USD  takiego gniota jak eatpoland.pl którego kisi już od 14 lat, z czego większość poświęcił aby świat dowiedział się jak zrobić fasolkę po bretońsku - niestety plan legł w gruzach z dwoma odwiedzinami na miesiąc (AM) z których ja wygenerowałem 100 % ;)

 

A jeśli chodzi o trzyliterowe peelki - zarejestrowałem tylko 4 sztuki z blisko 400 regniętych w dobę. To może nie pójdę z torbami ;)

 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 26.01.2023 o 14:07, Dekawo napisał:

tym idn to był żart

 

3 literowe generyki IDN sprzedają się po 5 ZŁOTYCH na AfterMarketach a biorąc pod uwagę iż cena ich odnowień wzrosła o 1,100 % -  to dobiero mega żart ;)

 

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dnia 15.01.2023 o 15:39, Domeniacz napisał:

 

Zapomniałem dodać @DD że zgodnie z Twoim życzeniem polskie znaki IDN są równiez pomijane. A jest wiele osób na tym forum poza Tobą które w przeciwieństwie do mnie są Partnerami NASK, dzięki czemu szybko mogą sprawdzić aktualną dostępność domenek 3L w peelce za pomocą kąska kodu który wam napisałem i ją tu wstawić - jak choćby @pb @tmi @FlashT ale wygląda na to, iż każdy sobie rzepkę skrobie i chętnie bierze, ale sam dać nic nie potrafi. A nawet "dzięki" napisać nie potrafi ;)

 

 

 

Zobaczyłem teraz to w cytacie czyimś, bo mam Cię zablokowanego i powiem tak... nie mam bladego pojęcia do czego się odnosisz i że niby co ja biorę i nie mówię dziękuję. Już zupełnie odjechałeś z tym jadem. A ten kod to 12-letnie dziecko mojej siostry by lepiej napisało. Kolejny raz pokazałeś totalną ignorację i brak wiedzy choćby czym ja się zawodowo zajmuję. Żenada nawet jak na Ciebie.

Edited by FlashT
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 4.04.2023 o 22:47, FlashT napisał:

ten kod to 12-letnie dziecko mojej siostry by lepiej napisało

 

Co miałoby "lepiej" napisać ? Z siedmiu linii zrobić 700 i zwolnić 100x szykbość i 1,000 razy prostotę ? ;)

 

To kiedy premiera tego zacnego mega skryptu dziecka Twojej siostry, bo wszyscy czekają w napięciu na te kilka linii kodu już od kilku miesięcy :lol:


Bo z tego co widzę Twoje słowa nie mają żadnego pokrycia podobnie jak to było w przypadku "poradnika parkowania domen" @vul-a  którego napisanie miało zająć 2 godziny a mimo to dwa lata nie wystarczyło, podobnie też jak "poradnika zarabiania z pp" @networker-a , że już nie wspomnę o Twoim koledze @Czyzis-ie i jego mega platformie domenowej która miała bazować na Hexonecie a który to ma takie limity że nawet amatorów odstraszają a co dopiero mówiąc o usługach dla większej ilości osób ;)

 

A to hasło "ten kod to 12-letnie dziecko mojej siostry by lepiej napisało" można podsumować idealnie Twoją dalszą wypowiedzią:

 

Dnia 4.04.2023 o 22:47, FlashT napisał:

Już zupełnie odjechałeś z tym jadem.

 

Dnia 4.04.2023 o 22:47, FlashT napisał:

Kolejny raz pokazałeś totalną ignorację i brak wiedzy


Najwyraźniej masz coś z masochisty @FlashT, po prostu lubisz systematycznie być wypunktowany jak bilet w kasowniku za swoje idiotyczne wypowiedzi odnoszące się do kwestii o których nie masz bladego pojęcia. I dlatego nigdy nie zobaczymy tego "lepiej napisanego" skryptu ani przez Ciebie ani to rzekome dziecko którym się zasłaniasz. Rozumiem też askerujację słowami "mam cię zablokowanego", bo wiesz że premiery skryptu nigdy nie będzie a jedynie mieliśmy odsłone Twojego jadu i zazdrości iż dałem innym prosty przykład jak sobie wygenerować listę 3 literówek.

 

Tak samo asekuruje się @Kangur racząc Was tu bajeczkami o projekcie ustawy który nigdy nie istniał a który miałby z jego mega gniota zrobić wartościową domenę. Dlatego musiał odskoczyć podobnie jak jego kumpel @keyword, który ponoć nie miał mieć domen z kreską w jego tajemniczym portfolio, które okazało się pełne gniotów również tych z kreską. A już dawno temo pisałem, iż oszustom ze mną nie po drodze ;)

 

 

Edited by Domeniacz
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 25.01.2023 o 18:12, Domeniacz napisał:

@networker stara się opchnąć za 500 USD  takiego gniota jak eatpoland.com którego kisi już od 14 lat, z czego większość poświęcił aby świat dowiedział się jak zrobić fasolkę po bretońsku - niestety plan legł w gruzach z dwoma odwiedzinami na miesiąc (AM) z których ja wygenerowałem 100 % ;)

 

Widzę Bartek że  za sprawą wujka Domeniacza dotarło do Ciebie iż nic z PP na tej idiotycznej domenie nie będzie (podobnie jak z jej sprzedaży) i dlatego 10 dni wstecz poszła na szrot a dlatego że była idiotyczna nikogo nie powinno dziwić iż do dziś nikt się po nią nie schylił. ;)

 

Po prostu bardziej odpowiednim komiaczem w tym przypadku jest domenka EMD PolishFood.com, która to fraza jest często w Google wyszukiwana i dlatego zarejestrowana została już w 2003 roku a Ty jeszcze przez te 20 lat nie zrozumiałeś jaki potencjał jest w EMD bo zagraciłeś sobie głowę oponami  podobnie jak @Kangur i większość tej forumowej ferajny która na słowa "Opony", "Meble" itp - klęka z wrażenia ;)

 

 

 

Edited by Domeniacz
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×