Jump to content
piranha

flet.pl

Recommended Posts

10 minut temu, piranha napisał:

flet.pl poszła za 386

 

Generyk poszedł za trzy stówki ? Wow, cóż za fantastyczna perspektywa na przyszłość dla posiadaczy generyków w peelce ;)

 

Kiszona od 2008 roku, czyli same odnowienia przekroczyły o 50 %  jej wartość :lol:

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, Domeniacz napisał:

 

Generyk poszedł za trzy stówki ? Wow, cóż za fantastyczna perspektywa na przyszłość dla posiadaczy generyków w peelce ;)

 

 

 

kupiłem ja za jakieś 120 z dwa lata temu i bez żadnych zapytań więc bez szału i wtedy i teraz 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minut temu, piranha napisał:

kupiłem ja za jakieś 120

 

Co o tym myślisz @networker ? Opcje drożeją, odnowienia drożeją a generyki w peelce tanieją ;)

 

@przemowild też spuszcza swoje opcje, bo nawet w jukej nie daje już rady zarobić na ich odnowienia ;)


A tymczasem byle gófna z parametrami SEO idą za 10 kafli ;)

 

 

PS. To teraz już wiesz @networker jak wycenić cera.pl - trzy stówki to max ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minut temu, Domeniacz napisał:

 

Opcje drożeją, odnowienia drożeją

 

 

to mozę być problem dla byle Grzesia z Kupiszek

 

a sama domena.... jakby gdzieś tam miała v,xalbo y to poszłaby za więcej

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minuty temu, networker napisał:

a sama domena.... jakby gdzieś tam miała v,xalbo y

 

Najwyraźniej od lat nie możesz zakumać @networker że

 

 

55 minut temu, Domeniacz napisał:

byle gófna z parametrami SEO idą za 10 kafli

 


I dlatego od lat siedzę w domenach pod SEO kupując je za kilka baksów a nie tysięcy i które można bardzo szybko sprzedać. I po to właśnie tworzę coraz bardziej wymyślne algorytmy aby te domeny znaleźć.  I dlatego mam głęboko w zadzie generyki i opcje którymi się jarasz a które są warte trzy stówki na które trzeba czekać latami ;)

 

 

23 minuty temu, networker napisał:

to mozę być problem

 

I jest dla @przemowilda który nawet w jukej nie daje rady zarobić na odnowienia opcji więc zaczął je spuszczać. A wkrótce Ty do niego dołączysz ;)

 

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, Domeniacz napisał:

 

 

I dlatego od lat siedzę w domenach pod SEO kupując je za kilka baksów a nie tysięcy i które można bardzo szybko sprzedać.

 

i dlatego Grzesiu  wbiłeś tutaj na forum jakiś czas temu próbując nas zainteresować SEO domenami jak

 

fajnenazwy.pl, figlara.pl, fajnedupy.pl czy dzianamama.pl

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy są na sali admini?

Może byście stworzyli osobny temat do wymiany myśli w pojedynku na racje Domeniacz kontra Networker plus reszta Świata???

I niech sobie tam Panowie "dyskutują" do woli...

:P


 

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, networker napisał:

próbując nas zainteresować SEO domenami jak fajnenazwy.pl, figlara.pl, fajnedupy.pl czy dzianamama.pl


To nie są domenki SEO matołku i stanowiły ułamek wszystkich domen. Dlatego celowo wybrałeś najgorsze i ominąłeś najlepsze domenki EMD które złapałem jak np. BlogSEO.pl a które bardzo szybko się sprzedały. A złapanie/zarejestrowanie wszystkich nietrafionych kosztowało mniej niż Ty utopiłeś w odnowienia takiego gniota jak realtimebid.pl a kisisz się w peelce już 15 lat odnawiając tego typu gófna latami ;)

 

 

Wybacz @Bazyli ale @networker nie może się pogodzić z faktami ;)

A zapytałem chłopa jedynie co myśli o generyku sprzedanym za trzy stówki w stosunku do ceny odnowień domenek i opcji ;)

 

 

A Theo jak się dowie ile są warte teraz generyki w peelce to pewnie będzie biegał po wiosce i krzycząc włosy z głowy sobie wyrywał ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minut temu, Bazyli napisał:

Czy są na sali admini?

Może byście stworzyli osobny temat do wymiany myśli w pojedynku na racje Domeniacz kontra Networker plus reszta Świata???

I niech sobie tam Panowie "dyskutują" do woli...

:P


 

wybacz Bazyli ale jeżeli w co drugim temacie ( czasem odgrzewanym po miesiacu ) ktoś cię oznacza i pisze idiotyzmy to pomimo szczerej chęcie cieżko wytrzymać. ale masz racje pójdę w ślady innych, których grześ co chwila oznacza próbując wywołać do tablicy

 

wedle mądrej rady: nie ma sensu komentować byle czego pisanego przez byle kogo

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Domeniacz napisał:


To nie są domenki SEO matołku i stanowiły ułamek wszystkich domen. Dlatego celowo wybrałeś najgorsze i ominąłeś najlepsze domenki EMD które złapałem jak np. BlogSEO.pl a które bardzo szybko się sprzedały. A złapanie/zarejestrowanie wszystkich nietrafionych kosztowało mniej niż Ty utopiłeś w odnowienia takiego gniota jak realtimebid.pl a kisisz się w peelce już 15 lat odnawiając tego typu gófna latami ;)

 

 

Wybacz @Bazyli ale @networker nie może się pogodzić z faktami ;)

A zapytałem chłopa jedynie co myśli o generyku sprzedanym za trzy stówki w stosunku do ceny odnowień domenek i opcji ;)

 

 

A Theo jak się dowie ile są warte teraz generyki w peelce to pewnie będzie biegał po wiosce i krzycząc włosy z głowy sobie wyrywał ;)

 

 

 

Sprawdź maila, odpisałem Ci tydzień temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, networker napisał:

próbując nas zainteresować SEO EMD domenami


I po co @networker robisz z siebie durnia,

starając się opchnąć StanWojenny.pl którą wyceniłeś wyżej (13,850 PLN) niż pozostałe swoje 480 domen a którą ja regnąłem z palca za 9,90 ?

 

To jedna z tych,  którą błyskawicznie znalazłem używając narzędzia do wyszukiwania wolnych EMD, które Twoim zdaniem nie istniało. ;)

Pozostałe również bardzo chętnie zostały przytulone przez wiele osób z tego forum, np:

 

ModneKuchnie.pl
ZestawyObiadowe.pl
BluzyDamskie.pl
MorzeMartwe.pl
NowoczesnySalon.pl

ParkingZakopane.pl

TuningAuto.pl
TelefonyDotykowe.pl
NajnowszeTelefony.pl

 

I tym sposobem zrobiłeś z siebie durnia po raz enty. A gdybyś wiedział jakie narzędzia są na rynku a których TY w życiu na oczy nie widziałeś - to od rana do nocy chodziłbyś zamroczony obijając się o futryny.  A zwłaszcza gdybyś wiedział, iż ja jestem ich autorem. ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 23.01.2023 o 16:12, Domeniacz napisał:

ominąłeś najlepsze domenki EMD które złapałem jak np. BlogSEO.pl a które bardzo szybko się sprzedały

 

Bez urazy, ale nie masz pojęcia o czym piszesz.

 

BlogSEO.pl

- spam w anchorach

- linkujące domeny kiepskiej jakości

- adres podstrony blogseo.pl/2010/08/21/jak-to-jest-z-internetowymi-kasynami-2/ sugeruje, że prawdopodobnie promowano tu m.in. kasyna

 

Wstydziłbym się podlinkować tym zaplecze, a co dopiero stronę Klienta.

 

Tej domeny nie kupiłby nawet początkujący w temacie SEO, chyba, że za symboliczne 1 PLN do testów typu: "czy zaspamowana domena będzie rankować na jakiekolwiek frazy w pierwszej pięćdziesiątce wyników".

 

W domenach typowo pod SEO liczy się historia i głównie profil linków. Każdy może wykupić publikacje w serwisach z bazy whitepress/linkhouse, ale mało realne jest pozyskanie odnośnika ze stron rządowych, miast, gmin, fundacji, wydawnictw, niszowych witryn branżowych, itp. im bardziej unikalny profil linków tym wyższa cena końcowa domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, DomainCloud napisał:

nie masz pojęcia o czym piszesz

 

Widzisz aby w cytacie który przytoczyłeś było napisane iż jest to domena SEO czy może jak byk jest napisane iż jest to domena EMD ? ;)

 

 

 

Dnia 23.01.2023 o 17:12, Domeniacz napisał:

ominąłeś najlepsze domenki EMD które złapałem jak np. BlogSEO.pl a które bardzo szybko się sprzedały. 

 

Czy teraz już wyostrzył CI się wzrok ? ;)

 

 

 

11 godzin temu, DomainCloud napisał:

adres podstrony blogseo.pl/2010/08/21/

 

Serio myślisz, że Google bierze pod uwagę linki sprzed 13 lat w rankingu i to jeszcze z zupełnie innych anchorem ?  ;) Obserwowałem tą domenę po kupieniu i nie różniła się znacznie pozycją od innych podstron linkowanych stricte pod "blog SEO" a nawet przy dużo bardziej konkurencyjnej frazie niż np. "gazetki promocyjne" była na podobnej pozycji co domena EMD sprzedana przez @pb. A to z kolei potwierdza iż Twoja teoria jest do bani, po prostu nie wszystko jeszcze rozumiesz.

 

 

 

12 godzin temu, DomainCloud napisał:

Wstydziłbym się podlinkować tym zaplecze, a co dopiero stronę Klienta.

 

Gdybyś naprawdę miał pojęcie o SEO, to nie linkowałbyś stron klientów tylko swoje - zgadza się ? ;)

 

 

 

11 godzin temu, DomainCloud napisał:

W domenach typowo pod SEO liczy się historia i głównie profil linków (...) mało realne jest pozyskanie odnośnika ze stron rządowych, miast, gmin, fundacji, wydawnictw, niszowych witryn branżowych, itp.

 

To co się liczy, to jest Anchor Page Rank.  A ten aktualnie głównie zależy od tego czy dana podstrona jest linkowana z tzw. stron hostów. A że nie wszystkie strony rządowe, miast, gmin czy fundacji do nich się zaliczają, nawet dobrze wyglądający profil linków może mieć niewielką wartość pod kątem SEO. Gdyż aby Google zaliczyło stronę do stron hostów musi ona spełniać szereg warunków. A niewiele je spełnia z tych które wymieniłeś. I właśnie dlatego ludziki mówią że "SEO jest drogie" - bo kupują na pałę wszystko co wygląda na "dobry" profil linków a nim w rzeczywistości nie jest.

 

Więc sztuką jest znaleźć najpierw strony które się zaliczają do tych hostów w danej kategorii a następnie wygasające domeny które mają linki z tychże hostów. A czym mniej znana wśród nabywców domena którą Google traktuje jako host - tym SEO jest tańsze. Więc najpierw trzeba wyszukać takie hosty a mając nazwy hostów (czyli domeny do nich się zaliczające) i dostęp do odpowiedniego oprogramowania - w kilka sekund możesz znaleźć wygasające domeny które mają linki z ów hostów. Dzięki temu zamiast tracić godziny na szczegółowe analizy wszystkich domen - w kilka minut masz te, które mają największą moc w danej kategorii.

 

Z tego samego powodu jedni potrzebują 10 linków aby być w topie a innym nawet tysiąc nie wystarcza aby zrobić to samo. A zwłaszcza jak jeszcze zagracają sobie głowę takimi bzdurami jak Domain Rating czy Authority których Google nigdy nie używało i nie używa. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×