Jump to content
White and blue

Kreatywnipolacy.pl

Recommended Posts

Zrobiłem parę domen i wystawiłem je na aukcję ale nie mogę ich zaprezentować na tym forum w dziale Domeny Polskie 

Kreatywnipolacy.pl to jedna z ofert zaczynających się od 49.99 zł

Podczas ładowania postu wyskakuje komunikat ''Niepoprawna nazwa domeny: kreatywnipolacy.pl''

Muszę pomijać jakieś niedociągnięcie skoro nie ładuje postu, ktoś wie jakie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sciągnąłem tą domenę z aukcji. Zacząłem czuć się kreatywnie i powstały dwie nowe.

Jesteście Narodem? Czujecie się inteligentni? Zapraszam do zostawiania ofert.
Na sprzedaż : 
- Narodowainteligencja.pl
- Kancelariarozwoju.pl

Może powstanie Facebook gdzie zrzeszę kreatywnych Polaków z całego globu a to fajny kościół pod dropa lub amazon prime, te kreatywne filmy globalnie na fejsie mają powyżej 20 milionów odsłon na film więc są bardzo popularne. Tutaj jest mowa tylko o polskiej kreatywności ale bez rozdrobnień typu kreatywni z niemiec lub kreatywni z holandii itp. wydaje mi się że na początek potrzeba dobrze zorganizowanej grupy żeby pociągnąć taki kościółek implementując kreatywne filmy pod możliwości chińskich magików i na odwrót.

Nieważne, oferta ściągnięta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam się za kreatywnego, dałbym 500 zł ale wiem że to dużo za mało, życzę sprzedaży za wysokie XXXX pomysł do zmonetyzowania już jest! potencjał wydaje się ogromny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie kupiłbyś ją za 49.99 zł :) Już jest Facebook, Twitter i Intstagram. Nie wiem czy będzie na sprzedaż. Nurtuje mnie marketing ale organiczny. Przy dobrym prowadzeniu kanału lub grupy można zaoszczędzić bardzo dobre pieniądze na reklamę. Ja jestem w tych tematach świerzy dopiero co rozpoczynam drogę, a i taka działalność nie jest na jedną osobę. Trzeba przygotowywać kreatywne filmy które zrzeszą widzów gdzie pod banderolą zajebistości można rozkładać skrzydła do podniebnych lotów.

Może spodoba ci się Fantastycznyserwis.pl?

 

Edited by White and blue

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×