Jump to content
Sign in to follow this  
Igorex

Wchodzą Wam w topy arty z Al?

Recommended Posts

Indeksować to się indeksuje w większości, ale czy jest szansa na topy?

 

Późno się tym tematem zainteresowałem. Zlecałem teksty, umieszczałem je na strony stare i nowe. No i dopiero teraz je sprawdzam i wszystkie (kur) są pisane przez AI.

Mam też dwie nowe strony które mają 100 procent treści pisane przez AI.

 

Myślicie że ma to szanse powisieć czy kwestia czasu aż wyleci z google?

Edited by Igorex

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minut temu, Igorex napisał:

Myślicie że ma to szanse powisieć czy kwestia czasu aż wyleci z google?

 

Moim zdaniem kooperacja Google z chatGPT szybko wskaże im strony które korzystają z wartości intelektualnych innych a tym samym może to być dla google świetny wyznacznik nic nie wartych stron korzystających jedynie z cudzej treści bo z takowej chatGPT korzysta. Sugeruje więc nie testować tego rozwiązania na stronie która generuje dochód. A ja osobiście mam chatGPT głęboko w zadzie albowiem był czas iż w topach były mieszarki tekstu ale zgodnie z moim przewidywaniem nie zagościły tam na długo. A jak mówi powiedzenie: "Człowiek mądry uczy się na błędach innych, głupcy na swoich" ;)

 

 

 

Edited by Domeniacz
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tego się właśnie obawiam, mała zmiana algorytmu google i kopniak w tyłek.

Na stronach dochodowych ryzykował nie będę i pousuwam te arty.

 

A tak z ciekawości posprawdzałem stare artykuły sprzed 5 czy 10 lat na stronach moich i cudzych i https://www.zerogpt.com/ pokazuje często że są to treści w 50% pisanych przez AI.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minut temu, Igorex napisał:

Tego się właśnie obawiam, mała zmiana algorytmu google i kopniak w tyłek.

 

Kolejnym plusem dla Google będzie uwalenie wszelkich stronek łączących tych, którzy "piszą teksty dla SEO" z tymi, którzy je kupują. Albowiem podjarani chatGPT sami wskażą grzecznie Google które strony/zaplecza z takich tekstów korzystają.  To czego nie dały rady zrobić algorytmy google, zrobi dla nich chatGPT. Prawda że super rozwiązanie dla Google ? ;)

 

Dlatego nie daj się skusić @Igorex na czat GPT choćby jak rewelacyjnie się zapowiadał -  daj szansę innym, albowiem jak mówi powiedzenie: "Chytry 2x traci" - wiedzą to doskonale posiadacze generyków w peelce ;)

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Najnowsze posty na forum

  • NutriProfits to program partnerski działający od 2013 r. Znajdziecie tu najwyższej jakości suplementy diety oraz kosmetyki. Poszukujemy osób, które są gotowe promować nasze oferty w swoich witrynach, a także wykorzystując inne metody promocji np. Google Ads, Microsoft Advertising, Facebook Ads, reklamy natywne oraz push.   Jak wygląda współpraca? Udostępniasz link afiliacyjny na swojej stronie internetowej lub w social media. Kiedy klient dokona zakupu, otrzymasz prowizję. Realizacja procesu zamówienia oraz obsługa posprzedażowa pozostaje wyłącznie po naszej stronie.   Co oferujemy? Prowizje od 30% do 50% Dożywotnie pliki cookies Ponad 60 doskonale konwertujących produktów z 25 różnych kategorii Comiesięczne wypłaty Nowoczesny system śledzenia Bonusy finansowe i konkursy Globalny zasięg  Prowizje od powracających klientów Wsparcie dedykowanego Account Managera   Link do pełnej oferty: https://nutriprofits.com/pl/oferty.html     Jak zacząć zarabiać? 1. Zarejestruj się w programie partnerskim: https://nutriprofits.com/pl/ 2. Wybierz oferty, które chcesz promować i pobierz linki afiliacyjne. 3. Rozpocznij promocję - dodaj link afiliacyjny do konkretnej oferty np. na swojej stronie internetowej. 4. Otrzymuj prowizję za każdym razem, gdy ktoś dokona zakupu po kliknięciu w Twój link afiliacyjny.   W przypadku pytań, chętnie udzielimy odpowiedzi w tym wątku lub poprzez email: support@nutriprofits.com.
  • kawafunkcjonalna.pl   Niszowe, ale może coś z tego będzie. Co sądzicie?
  • electrobus.pl   Sprzedam domenę electrobus.pl   https://www.aftermarket.pl/domena/electrobus.pl/
  • centrumodziezy.pl   Zapraszam na aukcję:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2589374/  
  • Photo.com.pl   Zapraszamy do udziału w akcji domeny PHOTO.COM.PL Link do aukcji >>> https://aftermarket.pl/domena/photo.com.pl Zakonczenie: 23 września o godzinie 21:00 Aukcja BCM od 1 PLN.
  • kabaty.pl   Kabaty to jedna z najbardziej prestiżowych części Warszawy. Domena atrakcyjna dla branży nieruchomości (deweloper, agencja), świetnie nadaje się także na lokalny serwis internetowy.    Domena jest wartościowa z punktu widzenia SEO - wg Majestic posiada linki z ponad 180 domen, przy czym są to linki wysokiej jakości (Majestic Trust: 19). W przeszłości istniał pod tym adresem lokalny serwis internetowy (historia w Archive.org od 2001 roku).    Zapraszam na aukcję:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2589981/  
  • Koniec aukcji w czwartek 
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   19,124
  • Most Online
   746

  Newest Member
  NutriProfits
  Joined
×