Jump to content
Sign in to follow this  
edios

[Sprzedam] Skrypt ogłoszeń NIERUCHOMOŚCI jak otodom + aplikacja mobilna (PL, ENG, DE, UA)

Recommended Posts

Na sprzedaż licencja pod jedną domenę na wielojęzyczny Skrypt Ogłoszeń Nieruchomości na wzór OTODOM dostosowany do PHP 8.1 z aplikacja mobilną, pozwalający na szybkie stworzenie własnego serwisu internetowego. Skrypt możemy w dowolny sposób dostosować do Twoich potrzeb zmieniając jego wygląd, przeznaczenie lub dodając nowe funkcje.

 

skrypt-nieruchomosci.webp

 

 

Skrypt ogłoszeń Nieruchomości - podstawowe informacje

 

Oferujemy jedyny tak rozbudowany, wielojęzyczny i gotowy skrypt Nieruchomości pod portal na wzór otodom czy też nieruchomosci-online. Jego największą zaletą jest możliwość szerokiego zastosowania, dzięki personalizacji i posiadanym funkcją. Skrypt może być użyty jako gotowa strona dla biura lub agencji nieruchomości. 

 

Panel administratora pozwala na dowolny podział regionów na: kraje, województwa, powiaty, gminy, miasta, dzielnice - to sprawia, że skrypt możesz wykorzystać pod portal zagraniczny, krajowy, regionalny, miejski lub branżowy.

 

Możliwa jest personalizacja strony głównej, poprzez ustawianie kolejności modułów i ich widoczności osobno dla desktop i mobile. Dodatkowo opcje dostosowania kolorystyki i wielkości czcionek. 

 

Skrypt jest wielojęzyczny i posiada moduł językowy pozwalający dodawać kolejne tłumaczenia, zmieniać język główny, decydować o indeksacji języków.

 

Wdrożone zostały 7 systemów płatności: paypal, dotpay, transferuj.pl, payU, przelewy24, hotpay oraz hotpay SMS + przelew tradycyjny.

 

Tworzenie kategorii z ikonkami i dowolną ilością pól dodatkowych/filtrów w wyszukiwarce idealnie sprawdzi się dla kategorii typu domy, mieszkania, działki, garaże. 

 

Punktacja od google na poziomie 90 na 100 punktów, przyjazne linki, struktura nagłówków, wewnętrzne linkowanie i dynamiczne metatagi - pozwolą na skuteczne pozycjonowanie i wyprzedzenie konkurencyjnych serwisów opieranych na starych i słabo zoptymalizowanych skryptach konkurencji.

 

 

 

Najważniejsze funkcje skryptu

 • aplikacja mobilna PWA
 • bardzo wysoka ocena google powyżej 90 punktów
 • czas ładowania strony poniżej 1 sekundy
 • importer szybkiego dodawania ogłoszeń, który po podaniu linku kopiuje dane z innych serwisów: otodom, nieruchomosci-online, gratka, olx, sprzedajemy.pl
 • wielojęzyczność z modułem językowym pozwalającym dodawać kolejne tłumaczenia i edytować języki;
 • stan konta użytkownika, z możliwością doładowania np. kwotą 100zł w jednej płatności, którą następnie można wydawać na usługi serwisu np. dodanie ogłoszenia, promowanie itd.
 • funkcja "odśwież" ogłoszenie, która sprawia że trafia ono ponownie na górę listy ogłoszeń, tak jak by zostało na nowo dodane - funkcja ta jest podpięta do płatności i generuje dla podobnych serwisów ogłoszeniowych jak np. olx czy gratka, największe zyski.
 • funkcja dodawania ogłoszenia do "Cała Polska" czyli możliwość pobierania opłaty za wyświetlanie ogłoszenia w całym serwisie czyli wszystkich miastach.
 • funkcja "PILNE", czyli dodatkowo płatne oznaczenie ogłoszenia jako pilne, cena ustawiana w PA;
 • moduł faktur VAT, wystawiający je automatycznie z możliwością pobierania raportów zbiorczych;
 • moduł kodów rabatowych, pozwalający ustawić % rabatu na całość zamówienia usług serwisu przy jego użyciu;
 • skrzynka pocztowa do komunikacji wewnętrznej między użytkownikami portalu z możliwością dodawania załączników;
 • skrypt przystosowany do RODO, bezpłatnie otrzymuje Pan gotowy regulamin i politykę prywatności opracowaną przez naszą firmę i prawnika;
 • nowoczesny szablon graficzny i dedykowana wersja RWD, która została zaprojektowana zgodnie z standardami UI & UX
 • personalizację strony głównej, która pozwala włączać/wyłączać widoczność modułów i ustawiać ich kolejność;
 • zmiany pod SEO na wzór największego gracza olx.pl, które generują dynamicznie przyjazne adresy do miast, miast + kategorii, wyszukiwanych fraz, wyszukiwanych fraz i miast (zmiana ta sprawia, że skrypt będzie się bardzo dobrze pozycjonował na dużą ilość fraz)
 • powiadomienia e-mail, PUSH jak w aplikacjach internetowych i SMS;
 
personalize-2.jpg

 

Dlaczego warto zakupić nasze oprogramowanie ?

 1. Bezpłatne aktualizacje oprogramowania;
 2. Wystawiamy FVAT23%;
 3. Bezpłatna instalacja;
 4. Pozytywne referencje i opinie naszej firmy (więcej na edios.pl);
 5. W sieci działa kilka dużych i dobrze zarabiających serwisów opartych na naszych skryptach;
 6. Niema żadnych dodatkowych opłat, płacisz tylko raz, ponieważ licencja użytkowania jest dożywotnia;
 7. Otrzymujesz gotowy sprawdzony portal z intuicyjnym panelem administratora;

 

Pełna specyfikacja funkcjonalności skryptu:

https://www.edios.pl/skrypt/ogloszenia-nieruchomosci/

 

Demo skryptu:

https://nieruchomosci.edios.pl

 

Panel administratora: https://nieruchomosci.edios.pl/admin/

 • login: admin
 • hasło: admin

Konto użytkownika: https://www.nieruchomosci.edios.pl/users/login.html

 • login: test
 • hasło: test

 

Jesteś programista lub koderem?  Zmodyfikuj nasz skrypt.

Modyfikacje kodu możesz wykonać we własnym zakresie i stworzyć w oparciu o nasz skrypt serwis dla własnego klienta. Skrypt naszego autorstwa napisany jest w całości od podstaw w języku programowania PHP, z użyciem elementów jquery i javascript. Skrypt łączy się z baza mySQL. Grafika skryptu oddzielona jest od funkcji i opiera się na bootstrap co pozwali na szybką zmianę wyglądu serwisu. W plikach znajduje się bardzo wiele przydatnych komentarzy programisty, które opisują za co odpowiedzialny jest dany fragment kodu i jak można go zmienić.

 

 

Skontaktuj się z nami :
Strona internetowa : https://www.edios.pl
Adres email: kontakt@edios.pl
Telefon: 697-293-173

Edited by edios

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Najnowsze posty na forum

  • ruch od kilkudziesięciu do kilku tysięcy:   adventcalendar.pl agitator.pl appbuilder.pl autentyfikacja.pl automatpocztowy.pl autonomizacja.pl censura.pl co-founder.pl codereviews.pl creatorsclub.pl cyberak.pl cyberaki.pl cyberhaki.pl edgecomputing.pl hardering.pl incidents.pl karwiny.pl koboty.pl kodziak.pl kodziaki.pl kulturatechniczna.pl legacycode.pl mikrokontrakt.pl multicast.pl nieobecnosc.pl openstack.pl patenty.com.pl protekcjonizm.pl psyop.pl refaktoryzacja.pl socjotechnik.pl spacecast.pl spintronika.pl szyfromat.pl tatusiek.pl warmate.pl websearch.pl weddingplaner.pl wycenaprojektu.pl     https://premium.pl/adventcalendar.pl https://premium.pl/agitator.pl https://premium.pl/appbuilder.pl https://premium.pl/autentyfikacja.pl https://premium.pl/automatpocztowy.pl https://premium.pl/autonomizacja.pl https://premium.pl/censura.pl https://premium.pl/co-founder.pl https://premium.pl/codereviews.pl https://premium.pl/creatorsclub.pl https://premium.pl/cyberak.pl https://premium.pl/cyberaki.pl https://premium.pl/cyberhaki.pl https://premium.pl/edgecomputing.pl https://premium.pl/hardering.pl https://premium.pl/incidents.pl https://premium.pl/karwiny.pl https://premium.pl/koboty.pl https://premium.pl/kodziak.pl https://premium.pl/kodziaki.pl https://premium.pl/kulturatechniczna.pl https://premium.pl/legacycode.pl https://premium.pl/mikrokontrakt.pl https://premium.pl/multicast.pl https://premium.pl/nieobecnosc.pl https://premium.pl/openstack.pl https://premium.pl/patenty.com.pl https://premium.pl/protekcjonizm.pl https://premium.pl/psyop.pl https://premium.pl/refaktoryzacja.pl https://premium.pl/socjotechnik.pl https://premium.pl/spacecast.pl https://premium.pl/spintronika.pl https://premium.pl/szyfromat.pl https://premium.pl/tatusiek.pl https://premium.pl/warmate.pl https://premium.pl/websearch.pl https://premium.pl/weddingplaner.pl https://premium.pl/wycenaprojektu.pl https://premium.pl/wycenaprojektu.pl  
  • Zapraszam na aukcję domeny foodmarket.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/9145/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl. Wcześniej zarejestrowana była w Consulting Service Sp. z o.o. od 2011 roku.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-02-28 21:49:35) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-03-05 19:00:00   DD
  • parking-24.pl swiatspinek.pl   parking spinki   aukcje BCM
  • bsksiezpol.pl   Domena po banku spółdzielczym. Może dobra pod SEO dla kogoś, trzeba by sprawdzić parametry   Jak coś to priv.
  • hiszpanski nieaktualne - sprzedane   Francuskidladzieci.pl  - OKAZYJNA CENA KT :   https://www.aftermarket.pl/domena/francuskidladzieci.pl/?utm_source=market_redirect&_track=f630ac17c2b25c83a9ce330fc03c18a8
  • 60 kilometrów z Cloudfest do Strasburga  
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   19,159
  • Most Online
   756

  Newest Member
  kisiel2oo4
  Joined
×