Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)
W dniu 25.07.2024 o 00:56, beginner napisał(a):

Mam ponure wrażenie, że fajne spady nie wróżą nic dobrego.
Albo rola domen we współczesnym internecie spada, albo idzie wojna i nie będą przez jakiś czas potrzebne.
Korporacje wynoszą się z Polski, zwalniają ludzi. Jak panowie sądzą?

 

Ludzie roztropni masowo opuszczają Polskę i Unię Europejską na coraz większą skalę zanim otrzymają karty mobilizacyjne. Dlatego Tusk wraz z Nawrockim wysłali na granicę Żandarmerię Wojskową aby zatrzymać tych, którzy otrzymali już karty mobilizacyjne a następnie tych, którzy na masową skalę zaczną je otrzymywać w najbliższym czasie.

 

Gdyż jest perfidnym kłamstwem, jakoby Żandarmeria Wojskowa miała troszczyć się o ochronę granic. Albowiem jak mówi ustawa - zadaniem Żandarmerii Wojskowej jest  "zapewnianie przestrzegania dyscypliny wojskowej" (Art.4.1 ustęp 1) Dz.U.2001 Nr 123 poz. 1353.

 

 


A o jaką skalę powołań chodzi wyjaśnia wrocławski portal samorządowy, który pisze, iż błyskawicznym dostarczaniem kart mobilizacyjnych zajmą się pracownicy administracji, którzy zamienią się w kurierów:

 

W praktyce są to głównie urzędnicy do 60. roku życia (stanowią około 90 proc. wrocławskiej listy), choć w szeregi kurierów mogą zgłaszać się także mieszkańcy (...)
 

Ich zadaniem jest osobiste doręczenie decyzji o powołaniu do służby wojskowej. Na przykład do osób zakwalifikowanych do armii (...)

 

 


To właśnie dlatego Żandarmeria Wojskowa została wysłana na granice Polski. I zrobiono to w piątek, aby przez weekend jak najmniej osób zwróciło na to uwagę z oczywistych przyczyn. Więc to nie wrażenie, to pewność @beginner - wojna jest tuż za drzwiami a poprzedzi ją operacja fałszywej flagi przeciwko Rosji po której zacznie się masowe dostarczanie kart mobilizacyjnych z kwalifikacją na armatnie mięso.

 

I w tym momencie wyjazd z Polski będzie już niemożliwy o co zatroszczy się Żandarmeria Wojskowa która wtedy będzie już na wszystkich granicach. Dlatego jak wspomniałem na wstępie, ludzie roztropni masowo i na coraz większą skalę opuszczają Polskę i UE. Gdyż jak mówi Biblia - Roztropni będę mieć poznanie - a więc zrozumienie tego co się dzieje i czas na podjęcie stosownych decyzji i działań.

 

 

ZandaneriaNaGranicy.png.70807b7d8a1b096bb39c0c7149823d2e.png

Edited by Domeniacz
Posted
9 godzin temu, Domeniacz napisał(a):

I zrobiono to w piątek, aby przez weekend jak najmniej osób zwróciło na to uwagę z oczywistych przyczyn.

 

Bardzo szanuję wszelkiego rodzaju jasnowidzów i przepowiadaczy przyszłości, jeśli przepowiadają najbliższą przyszłość, tak aby natychmiast można się było przekonać, czy są "czym najwyższy, czylim tylko dumny". Mówienie, że za 2 pokolenia planeta spłonie nic nie znaczy, ale że po weekendzie będzie wojna - łatwo sprawdzić.

 

Do poniedziałku, panowie. Albo i nie :)

Posted

Drogi Liwiuszu. Przykro patrzeć na ludzi, którzy muszą wejść na minę aby przekonać się że to była mina. Tymczasem człowiek roztropny widząc saperów rozumie, że nie zakopują oni w ziemi baranich bobków od których włażący na nie ignoranci w najlepszym przypadku mają pourywane łapska. A gdy mówi im się że to miny - kwitują oni "to tylko teorie spiskowe". Dlatego Biblia mówi: "Mój lud ginie, bo brak mu POZNANIA"

 

Dokładnie to samo widzieliśmy w ostatnich latach, gdzie stado ignorantów pomimo ostrzeżeń przez ludzi roztropnych pobiegło po kowidowe trucizny, które w/g oficjalnych statystyk (które stanowią jakieś ~5 % rzeczywistej liczby) już w pierwszym roku po ich przyjęciu ukatrupiły ponad 50 tysięcy z nich a miliony zostało dożywotnio okaleczonych. A dzisiaj są przyczyną lawinowo rosnącej ilości zachorowań na turbo-raka o czym ostrzegał jeden z laureatów nagrody Nobla - którego oczywiście ukatrupiono.

 

To właśnie Ci zejszczani ze strachu ignoranci w swym szaleństwie i ogłupieniu nawet nie zauważyli, że ze statystyk znikła grypa którą przemianowano na kowyda. I ani na chwilę się nie zastanowili dlaczego nagle znikły z rynku specyfiki będące na nim od 50 lat (jak np. amantadyna) a po których w zaledwie 2-3 dni całkowicie znikały objawy grypy którą przemianowano na kowyd.

 

Następnie w zaledwie jeden dzień przeprogramowano myślenie tych samych choć już podwójnie zakeczupowanych ignorantów z kowyda na "wojnę na Ukrainie". Więc przestali się oni już bać strasznego choć nie istniejącego wirusa którego widzieli w swoich wielkich na całą ścianę telewizorniach 4K w postaci komputerowych grafik i oblepili swoje fejsbukowe profile niebiesko-żóltymi flagami. I podobnie jak wcześniej całkowicie nie dostrzegając oczywistych faktów. A fakt jest taki, iż gdyby zaistę Rosja prowadziła realną wojnę - to zajęła by całą Ukrainę w mniej niż 3 dni podobnie zresztą jak Polskę.

 

Tzw. "wojna na Ukrainie" rozpoczęła się od momentu, jak Bild.de pokazał video rzekomego ataku Rosji na jedno z miast na Ukrainie które okazało się być wybuchem w jednej z elektrowni w Chinach wiele lat wcześniej co można było natychmiast zweryfikować, podobnie też jak zobaczyć na żywo z kamer online rzekomo zaatakowane miasto które jak co dzień powoli budziło się rano do życia. 

 

Roztropna część Ukraińców widząc medialne zakłamanie nie czekała aż dostaną karty poborowe tylko szybciutko rozjechała się do innych krajów, podobnie zresztą jak część roztropnych Rosjan. Dziś jednych i drugich można spotkać razem pijących piwo np. w Tajlandii, gdzie w niektórych jej rejonach z tego powodu łatwiej się można dogadać po rosyjsku niż angielsku.

 

Pozostali Ukraińcy którzy nie wyjechali z kraju padają dzisiaj ofiarą łapanek ulicznych przez ukraiński odpowiednik Żandarmerii Wojskowej i wywożeni w rejony w których utworzono obozy koncentracyjne nazywane "wojną na Ukrainie" podczas gdy reszta kraju żyje życiem niczym nie odbiegającym od tego jakie jest w Polsce. 

 

To właśnie dzięki rejonom w których utworzono strefę "wojny na Ukrainie" Stany Zjednoczone mogą sprzedać przestarzały i rdzewiejący złom wojskowy za gigantyczne kwoty aby ludzie wzajemnie się zabijali, często siłą wciągnięci podczas ulicznych łapanek w to ludobójstwo. Gdyż jak mówił pewien człowieczek z USA: "najlepsze interesy robi się tam, gdzie ulice ściekają krwią" co absurdy np. wojny w Wietnamie dobitnie potwierdzają podobnie jak absurd nazywany przez medialne ścierwo "wojną na Ukrainie"

 

Podobne strefy ludobójstwa planuje się utworzyć zarówno w Polsce jak i innych krajach nadbałtyckich jak Łotwa czy Litwa, dlatego pojawiają się oficjalne ulotki o "ewakuacji przygranicznej części ludności" aby właśnie tam je utworzyć. Do tego celu świetnie posłuży operacja fałszywej flagi wsparta medialnymi kłamstwami jak ta z Bild.de o której wyżej wspomniałem. A następnie rozpoczną się identyczne łapanki jakie dzisiaj są na Ukrainie stąd właśnie obecność Żandarmerii Wojskowej na granicy.

 

 

Więc przejrzyj na oczy @Liwiusz i Ci którzy to czytacie, albowiem kompletnie nie rozumiecie co wokół Was się dzieje i kto jest rzeczywistym wrogiem. A rzeczywisty wróg NIE znajduje się nie na zewnątrz a wewnątrz każdego Państwa. I który to wróg niszczy w wyznaczonych do tego rejonach swoich obywateli w wyznaczony sposób.

 

To właśnie ten wróg jest zwolniony z powołań do wojska, ten wróg oponował ze przymusowym truciem Polaków ale sam nie chciał być otruty. Po prostu sprawdźcie, kto jest zwolniony ze służby wojskowej a szybko zrozumiecie, że to Ci sami ludzie których paskudne zakłamane mordy odgrywają swoje teatralne role pokazywane w TV a które wpychają zwykłych Polaków w rzekomą wojnę anty rosyjską propagandą - czyli kontrolowany konflikt w wyznaczonych do tego rejonach mający na celu ukatrupienie znacznej części ludności każdego kraju nie niszcząc przy tym jego infrastruktury czego Ukraina jest doskonałym przykładem.

 

Z drugiej jednak strony, czy nie sami sobie Polacy wybrali swoich oprawców, podobnie jak Ukraińcy, Rosjanie, Niemcy, Francuzi itd ? Biblia mówi, że wszelka władza pochodzi od Boga, a Bóg pozwala człowiekowi wybrać. Dlatego nawet jak zrozumiecie kto jest realnym wrogiem, który po zakończonym spektaklu przed kamerami w kuluarach drwi z Waszej naiwności i coraz bardziej jawnie pokazuje komu służy to ... 

 

"Nie mścijcie się sami, ale pozostawcie to gniewowi Bożemu, albowiem napisano:

 

Pomsta do mnie należy, Ja odpłacę, mówi Pan." - List do Rzymian 12:19

 

Amen.

  • Thanks 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.