Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Nie mogę zarejestrować dwóch domen z testów. Jest ogólny problem?

 

"Błędna wartość parametru: defdns" ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Błędna wartość parametru: defdns" ??

 

Operacja została dodana do listy zadań, które są uruchamiane w tle. Jeśli zadanie zostanie zakończone otrzymasz potwierdzenie na email.

 

Pieniędzy z konta nie pobiera a w liście zadań żadnych zmian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę uwaga... WPŁACIĆ PIENIĘDZY!

 

Podczas przetwarzania twojej płatności wystąpił błąd. Twoje konto nie zostało zasilone.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Drogi użytkowniku,

Czy znasz już nasz newsletter "Polecane domeny do przechwycenia"? Jeśli tak, wiesz już że codziennie przesyłamy w nim kilkanaście najciekawszych domen, które wygasną w ciągu nadchodzących trzech dni i które warto przechwycić.

Jednak każdego dnia wygasa nawet kilkaset razy więcej domen, a wśród nich jest także wiele nazw godnych uwagi. Dlatego treść tego codziennego newslettera stworzyliśmy od podstaw, aby uwzględnić także i te mniej wyróżniające się domeny, a jednocześnie nie rozpraszać uwagi osób poszukujących tylko najlepszych domen.

Przykład nowego newslettera można znaleźć tutaj:

http://www.aftermarket.pl/newsletter_20120921.html

Jak widać, newsletter podzielony jest na pięć częś! ci. Każda część zawiera mniej interesujące domeny od poprzedniej - jeśli więc ktoś poszukuje tylko najlepszych domen, wystarczy że przeczyta początek newslettera. I tak, po kolei części zawierają:

* Część I - domeny Premium, czyli najciekawsze domeny z opcją AfterMarket.pl gwarantującą ich przechwycenie po wygaśnięciu (około 10 domen).

* Część II - najciekawsze domeny słownikowe, czyli słowa i frazy w języku polskim, wybrane ze względu na duże zainteresowanie użytkowników (około 20 domen).

* Część III - pozostałe domeny słownikowe, czyli mniej popularne słowa i frazy (około 50 domen).

* Część IV - domeny niesłownikowe, które mogą również zainteresować naszych użytkowników (około 80 domen).

* Część V - domeny globalne i .eu, które zawierają polskie słowa i frazy (około 50 domen).

Dzięki takiej konstrukcji newslettera, każdy może szybko znaleźć w nim domeny, które go interesuj! ą.

Jeśli chcesz otrzymywać codziennie nasz newslette! r, wysta rczy że przejdziesz na poniższą stronę i zaznaczysz "Najciekawsze domeny do przechwycenia":

http://www.aftermarket.pl/newsletter.php

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chce zaakceptowac nowego regulaminu, przez co nie bede korzystal z serwisu dropped.pl, ale do tego czasu MUSZE jakos dostac sie do swoich domen, wiec jak do uja Pana mam to zrobic?! NIE, NIE GODZE SIE NA NOWY REGULAMIN i co? I nic... Regulamin trzeba zaakceptowac i juz... BEZSENS, BEZPRAWIE i AMATORSZCZYZNA!

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę uwaga... WPŁACIĆ PIENIĘDZY!

 

Podczas przetwarzania twojej płatności wystąpił błąd. Twoje konto nie zostało zasilone.

 

Czasem się tak dzieje. Ile razy próbowałeś?

 

Ja tak miałem kilka razy, ale zawsze za drugim razem poszło.

 

nie sądzę, że to powód, by robić dym, chyba, że w ogóle nie możesz wpłacić.

 

Gorzej jest jak już wpłacisz, a tu jakiś błąd, bo kasy nie ma na pre-paidzie i nie mozesz odnowić, zarejestrować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

@umberto @kulas

To samo było u mnie kilka razy jednak przy drugiej próbie zawsze wszystko szło poprawnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy support Dropped / Aftermarket jeszcze działa?

 

Czekam na odpowiedź już prawie ponad tydzień...

Edited by K_r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę drogie te raty na AM ;) 300zł na 3 lata :D

 

 

 

I Ty możesz zostać sponsorem polskiego długu ;-)

 

 

Odsetki od długu państwa wynoszą rocznie... 43 510 975 557

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę drogie te raty na AM ;) 300zł na 3 lata :D

 

Ta różnica to braki w budżecie AM. Jak już kupujesz coś na raty to możesz i budżet AM możesz podratować ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites
Error #23800: Brak przepływu środków

 

Dostałem ofertę na pewną domenę, klikam "sprzedaj" i otrzymuję komunikat...

Z kolei próba wysłania kontroferty również kończy się niepowodzeniem.

Brak słów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i jeszcze śmieszny komunikat związany z domenami .eu

 

Nie można wykonać operacji (Data management policy violation [2308] operation not available because of too many hit points)

 

jako odpowiedź od supportu :

 

Wskazany komunikat wynika z ograniczeń na liczbę połączeń z rejestrem EURid, które każdy partner tego rejestru (czyli my) ma do dyspozycji. Proszę odczekać do 24 godzin na odblokowanie i spróbować ponownie zarejestrować domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem ofertę na pewną domenę, klikam "sprzedaj" i otrzymuję komunikat...

Z kolei próba wysłania kontroferty również kończy się niepowodzeniem.

Brak słów.

 

mialem podobnie, czyli mam debet na koncie (dopuszczalny)

klikam zatwierdz oferte klienta....i kołko sie kreci i kreci

 

pisze to supportu, to mi odpisuja, ze nie moge zatwierdzic oferty bo mam debet ;))))))))))) normalnie jaja, to jak mam wyjsc z debetu;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mialem podobnie, czyli mam debet na koncie (dopuszczalny)

klikam zatwierdz oferte klienta....i kołko sie kreci i kreci

 

pisze to supportu, to mi odpisuja, ze nie moge zatwierdzic oferty bo mam debet ;))))))))))) normalnie jaja, to jak mam wyjsc z debetu;)

All your domains belong to us ;)

Zostaniesz zlicytowany ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i jeszcze śmieszny komunikat związany z domenami .eu

 

Nie można wykonać operacji (Data management policy violation [2308] operation not available because of too many hit points)

Tak jest często od kilka lat - nawet dns-y nie można wtedy zmienić.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Tak jest często od kilka lat - nawet dns-y nie można wtedy zmienić.

tamten komunikat już nieaktualny, ale to nie znaczy żeby już dało się rejestrować .eu :)

 

tym razem :

 

Nie można wykonać operacji (Chwilowy problem połączenia z systemem EURid, spróbuj ponownie. [9998] )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Błędy, błędy, błędy - wielbłąd.

 

Zmienię troszkę temat...

 

Czy ktoś z Was pisał w ostatnich trzech dniach ticketa i uzyskał jakąś odpowiedź od supportu? 10.09 zleciłem wypłatę, minął już dokładnie miesiąc i dalej szaro, a support od 3 dni nie raczy nawet odpowiedzieć na mojego ticketa... Podwyżki praktycznie na każdej płaszczyźnie w Aftermarket. Od przechwytywania, przez odnowienia i rejestracje kończąc na wprowadzeniu prowizji od wpłat. Przy okazji podwyżek obiecanka, że zejdą do 5 dni roboczych z wykonywaniem wypłat i co? Szkoda gadać... Proszę o informacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak apropo nowego regulaminu aftermarket.pl

 

http://www.aftermarket.pl/rules_payments.htm

 

Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do zablokowania możliwości wytransferowania domen użytkownika na inne konto lub do innego rejestratora, ich sprzedaży bądź funkcjonowania stron internetowych umieszczonych pod danymi domenami, jeśli zaległości użytkownika z tytułu opłat za usługi wykonane w serwisie przekraczają 25 EUR.

 

A tutaj ze strony NASK

Możesz przenieść obsługę nazwy domeny od Partnera X do Partnera Y.

Na żądanie Abonenta Partner obsługujący nazwę domeny zobowiązany jest niezwłocznie wydać kod authinfo, który umożliwi przeniesienie obsługi. Partner nie może uzależniać wydania kodu od uprzedniego spełnienia dodatkowych warunków.

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gaudzinski, niby nikt nie może uzależniać dostępu do domen od dodatkowych warunków ale wszyscy i tak to robią... argumentując to tym że dostęp do panelu przeznaczony jest dla rzetelnych użytkowników (co jest zapewne logiczne ze strony operatora serwisu), szkoda że AM z punktu widzenia "rzetelności" względem swoich klientów (czyt. utrudnianie im życia) w moim prywatnym rankingu znajduje się nawet przed domeny.pl i home...

AM stworzyło rynek wtórny domen w Polsce a teraz robi wszystko by zniechęcić do siebie klientów - kompletnie tego nie rozumiem, ale wiem że jest to działanie celowe i trochę mnie to przeraża...

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gaudzinski, niby nikt nie może uzależniać dostępu do domen od dodatkowych warunków ale wszyscy i tak to robią... argumentując to tym że dostęp do panelu przeznaczony jest dla rzetelnych użytkowników (co jest zapewne logiczne ze strony operatora serwisu), szkoda że AM z punktu widzenia "rzetelności" względem swoich klientów (czyt. utrudnianie im życia) w moim prywatnym rankingu znajduje się nawet przed domeny.pl i home...

 

No tak. Ale w obecnym stanie po nieopłaceniu 1 aukcji na śmieszną kwotę 25 EUR AM może zablokować Ci dostęp do wszystkich domen. Mało tego, potencjalny kupujący chcąc złożyć ofertę na domenę("kup teraz") zobaczy kota i informację o błędzie bo przy okazji zablokowali Ci możliwość sprzedaży :)

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym zapisie najśmieszniejsze jest to że te 25 Euro wcale nie muszą być realną stratą AM a mogą np. wynikać z ich podwyższonej prowizji, bądź wprowadzenia opłaty za jakąś śmieszną płatną funkcjonalność którymi ten serwis jest naszpikowany.

Oby nie wyrósł z tego jakiś pobieraczek-bis z porąbanym regulaminem bo ludzie na zapowiedziane przez AM spotkania "w realu" przyjdą uzbrojeni w ostrzejsze argumenty. Szanuję oportunistyczną postawę przedsiębiorców ale po co niszczyć swoje dziedzictwo Panie Michale?

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Wam też wszystkie domeny zostały skierowane na parking?

 

No kurde co jest?

 

EDIT: Na szczęście nie wszystkie tylko te ostatnie, ale i tak nigdzie nie klikałem. Nawet ostatnio nie zgodziłem się na zakładanie konta w ND i SEDO!

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×