Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Dawno nie korzystałem z usług AM w związku z tym mam problem ze zlokalizowaniem odnośnika do innych domen użytkownika na stronie aukcji. Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc będę wdzięczny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stronie aukcji w AM nie ma odnośnika do innych domen użytkownika.

Taki link jest tylko na stronach domen wystawionych na giełdzie i to tylko wtedy jeśli sprzedający ma ustawione "Pokazuj odnośnik do mojego porftolio".

Share this post


Link to post
Share on other sites
:huh: byłem przekonany że kiedyś był... cóż być może tylko mi się wydaje. Dziękuję za pomoc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak było kiedyś, ale ostatnio właśnie chciałem skonfigurować swoje konto tak, żeby na aukcji pokazywał się link do portfolio i uzyskałem od AM właśnie taką odpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laboratorium -> Listy domen -> Aby wyświetlić listę domen zaczynających się na inne litery niż A, musisz posiadać wykupiony abonament. Kliknij tutaj aby go wykupić -> The requested URL /lab_list_buy.php was not found on this server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istnieje możliwość dodania przycisku "przejdź bezpośrednio na stronę" w panelach przy rejestracji ?

Również do pełni szczęścia brakuje mi whois z możliwością otwarcia w nowej karcie.

 

Przy sprawdzaniu większej ilości pozycji robi się to cholernie męczące, gdy sesja wygasa.

 

/ Dodatkowo pod domenami przy kwocie salda jest ikonka "przejdź do domeny", która kieruje nas do finansów.

Edited by Mr.Tea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Laboratorium -> Listy domen -> Aby wyświetlić listę domen zaczynających się na inne litery niż A, musisz posiadać wykupiony abonament. Kliknij tutaj aby go wykupić -> The requested URL /lab_list_buy.php was not found on this server.

 

 

Link jest nieaktywny, gdyż w najbliższym czasie będziemy rezygnować z usługi list domen.

 

 

Istnieje możliwość dodania przycisku "przejdź bezpośrednio na stronę" w panelach przy rejestracji ?

Również do pełni szczęścia brakuje mi whois z możliwością otwarcia w nowej karcie.

 

Przy sprawdzaniu większej ilości pozycji robi się to cholernie męczące, gdy sesja wygasa.

 

/ Dodatkowo pod domenami przy kwocie salda jest ikonka "przejdź do domeny", która kieruje nas do finansów.

 

Dziękuję za zgłoszenie, przekazałam je do naszych techników do rozpatrzenia.

Proszę o przesłanie na adres kontakt@ticketserver.pl lub na PW na forum nazw domen dla których występuje błędne przekierowanie.

 

Pozdrawiam,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Link jest nieaktywny, gdyż w najbliższym czasie będziemy rezygnować z usługi list domen.

Szkoda.

 

Jeśli nikt (za mało osóB) nie chce płacić za dostęp, może warto byłby oferować to klientom VIP (albo z np. 1000+ domen) za darmo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sortuj przydałoby się umożliwić sortowanie po odsłonach, które są bardziej miarodajne niż "obserwujących" ;)

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mała prośba - poprawcie składanie ofert w licytacji.

Gdy na ekranie aukcji wpisuje kwotę i klikam "Złóż ofertę" wszystko przebiega błyskawicznie ale gdy na następnym ekranie mam wybrać "potwierdź ofertę" skrypt potrafi zamulić na długie minuty... czyli aż do momentu przekroczenia "okresu wykonywania skryptu" (nie moja wina bo to stały parametr serwera + nie wiadomo nawet czy oferta została złożona, zdarza się że nie) można przegrać aukcję w ten sposób. Dodatkowo mailing jest czasami niezsynchronizowany i tak 13 stycznia 2013 22:25 dostałem powiadomienie "Aukcja domeny xx kończy się za 2 godziny!" gdy koniec aukcji nastąpił tego samego dnia o 20:00... albo błyskawicznie otrzymuje mail "Twoja oferta w aukcji domeny xx.pl została przebita!" a w aukcji nie ma żadnego przebicia i dopiero po 30 sekundach nowa oferta faktycznie się pojawia.

Może żeby rozwiązać problem wystarczy rozbić wysyłanie maili na dodatkowe serwery?

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

licytacja się kończy wygraną a za chwile przychodzi powiadomienie że aukcja jest przedłużona i oferta przebita. co jest ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeoczyłem przechwycenie pewnej domeny, którą złapał Aftermarket.pl. We whois jest:

 

typ abonenta:

organizacja

serwery nazw:

ns2.dropped.pl.

ns1.dropped.pl.

 

ABONENT:

firma:

Domain Aftermarket, LLC

ulica:

16192 Coastal Highway

miasto:

19958 Lewes

lokalizacja:

US

telefon:

+1.3026457400

ostatnia modyfikacja:

2012.04.06

 

KONTAKT TECHNICZNY:

firma:

Michau Enterprises Limited

ulica:

Chytron 26, Office 21

miasto:

1075 Nicosia

lokalizacja:

CY

telefon:

+357.22761649

ostatnia modyfikacja:

2012.04.06

 

REJESTRATOR:

Michau Enterprises Ltd.

Chytron, 26 Street, Office 21, P.C. 1075 Nicosia, Cypr

tel.+357.22761649

fax:+357.22767543

e-mail:domains@dropped.pl

 

Czy to oznacza, że abonentem jest sama AM, czy mógł przechwycić ją jakiś użytkownik?

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostalem dzis maila "Podobne domeny wystawione"

 

plytki.info.pl – (podobna do: plotki.info)

 

Go home aftermarket, you're drunk ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

CzarnyElo, taka domena jest aktualnie własnością aftermarket. Może ten adres jest z przechwycenia? I jest aktualnie na aukcji? bądź jest jednym z adresów z tego portfolio http://www.aftermarket.pl/marketsearch.php?seller=64fb6fbdef7be40128718726dd2e415f ?

Jeżeli aukcja przechwytu nie została opłacona domena trafi na jedną z wyprzedaży - w takim wypadku warto sobie subskrybować tego użytkownika ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę prosić o odpowiedź czy AfterMrket.pl rozważa w ogóle w przyszłości wypłatę środków z groszami czy tylko pełne złotówki? W takiej sytuacji nigdy nie można opróżnić konta w całości, czyli nie można odebrać własnych pieniędzy. Przez kilka lat, co miesiąc pozostawiając na koncie 1gr-99gr może uzbierać się kwota na dobrą kolację lub odnowienie domeny.

 

Nie wspomnę, że odkąd jestem w AM przez te kilka lat kwota na koncie firmowym nigdy nie zgadza mi się z tą na fakturze ;/

 

Czy tylko ja mam takie problemy? Dla mnie byłoby to sporym ułatwieniem, gdyż przeprowadzając co miesiąc dziesiątki i setki transakcji rozliczenie AM zajmuje mi tyle ile wszystkie inne faktury zebrane razem z innych firm.

 

Uprzejmie dziękuję za odpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też miałem 0,98 bez możliwości wypłaty - wpłaciłem przy jakimś zakupie za 100 zł kwotę99,02 na rachunek indywidualny i się wyrównało. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też miałem 0,98 bez możliwości wypłaty - wpłaciłem przy jakimś zakupie za 100 zł kwotę99,02 na rachunek indywidualny i się wyrównało. ;-)

Po co to kombinowanie. A gdybym był sp. z o.o. lub s.a.?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja chciałem serdecznie podziękować AM, że po roku czasu, licznych monitach itp. usunął z listy transakcji Escrow domenę od sprzedaży której, w styczniu 2012 pobrał prowizję a domena nadal "wisiała" do opłacenia.

Dzisiaj wiem, że warto być cierpliwym, bo przecież kiedyś musi nastąpić taki dzień, że ticety zostaną rozpatrzone...:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zauważę, że dziś po raz pierwszy od miesięcy, lat (?) wpłata zasilająca tradycyjnym przelewem pojawiła się na koncie AM w dniu wykonania przelewu. Zawsze czekałem 2-3 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strona internetowa jest niedostępna

 

czy dziś u was tez pojawia się często ten komunikat czy to wina vektry

 

edit

pytam bo od ok 20 h tylko aftermarket co chwile nie wyświetla mi stron

inne strony niby działają

Edited by wieju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×