Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

zgadza się, przeważnie też tak mam za pierwszym razem :) klikam wstecz i znowu potwierdzam i zawsze idzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podczas próby wystawienia transakcji Escrow dla domeny zarejestrowanej w Aftermarket: Podany adres nie jest zarejestrowany w naszym serwsie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiedzcie mi w jakim kraju rejestrowane są domeny w tej firmie bo z tego co widzę to firma działa oficjalnie na Cyprze.

 

Pytam bo potrzebuję pomocy, ktoś może ma domeny umieszczone na zagranicznym serwerze, zarejestrowane poza RP? Oto mi chodzi.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź! ;)

 

No ja mam, ale jakie jest Twoje pytanie?

Na początek poczytaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Domena_internetowa bo chyba mylisz pojęcia. Na dole spójrz w "Linki zewnętrzne".

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Shakal: we wpisach dotyczących domeny głównej pozostawiaj puste pola "Host", na liście będą potem oznaczone jako "@"

W razie wątpliwości co do poprawności wpisów napisz proszę do supportu.

Edited by AfterMarket.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Shakal: wpisy dotyczące domeny głównej - to są wszystkie wpisy dotyczące samej domeny (np. nazwadomeny.pl), nie subdomen (typu www.nazwadomeny.pl, tekst.nazwadomeny.pl).

Wpisy dla domeny głównej powinny mieć puste pole "Host", wpisy dla subdomen powinny mieć tylko nazwę subdomeny (to co jest przed .nazwadomeny.pl) - posługując się powyższymi przykładami: www, tekst

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy otrzymam odpowiedz na moją reklamacje dotyczącą WSZYSTKICH zarzutów a nie tylko tych wybranych przez was które wam pasowały?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie za chwilę wygasa mi domena. Zapomniałem o jej odnowieniu i teraz spojrzałem do maili i mam info, że wygasa za kilka minut.

Dropped.pl niestety nie działa :(

 

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.

 

EDIT:

I w pizdu poleciała :(

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 marca sprzedałem domenę na giełdzie w końcówce .eu

Do dzisiaj Aftermarket nie może sobie poradzić z zakończeniem transakcji (dziś o godzinie 23 mija termin dla transakcji).

Problem jest tego typu, że nie doszedł do mnie link potwierdzający transfer domeny, choć kod Authinfo przekazałem do AM. Już nie wspomnę, z jakim bólem otrzymałem go od nazwa.pl. Dostałem potwierdzenie o wytransferowaniu domeny od poprzedniego rejestratora.

Z tego co widzę problem leży po Stronie AM, gdyż nie ma możliwości dla domen .eu wysłania powtórnej wiadomości e-mail z linkiem potwierdzającym.

I tak pomoc techniczna milczy, Pan konsultant też. Dramat.

Ktoś miał z Was problem tego typu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie za chwilę wygasa mi domena. Zapomniałem o jej odnowieniu i teraz spojrzałem do maili i mam info, że wygasa za kilka minut.

Dropped.pl niestety nie działa :(

 

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.

 

EDIT:

I w pizdu poleciała :(

Tak to jest zostawiać wszystko na ostatnią minutę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

szmiko, wiem, ze to moze wydawac sie banalne, ale czy sprawdzales folder spam? moze masz jakies ukryte foldery w swojej skrzynce, gdzie wiadomosc mogla trafic? ostatnio sprzedalem tez na aftermarket domene .eu i caly proces przebiegl bez zastrzezen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

szmiko, wiem, ze to moze wydawac sie banalne, ale czy sprawdzales folder spam? moze masz jakies ukryte foldery w swojej skrzynce, gdzie wiadomosc mogla trafic? ostatnio sprzedalem tez na aftermarket domene .eu i caly proces przebiegl bez zastrzezen.

Przeglądałem na bieżąco, nic nie przyszło.

 

Uwielbiam jak moje sprawy analizuje "pracownik wyższego szczebla".

Edited by szmiko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, miałem na oku dwie domeny, były po zakończeniu okresu rozliczeniowego i czekałem aż będzie możliwość zarejestrowania. Czas sie skończył a domeny automatycznie ( tak sądzę ) przejął Aftermarket. A teraz można ją zdobyć wgry3ając aukcję której autorem jest sam AM.

 

Jak to jest że AM przejmuje od razu domeny , wystawia na licytację i zarabia na tym. Jak mogę przed AM zaklepać sobie domenę ?

 

Przychodzi mi do głowy opcja, a może są jakieś inne metody ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny zostały przechwycone najprawdopodobniej. Często kilka osób poluje na ciekawe nazwy i wtedy warto dodać domenę do przechwycenia.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny zostały przechwycone najprawdopodobniej. Często kilka osób poluje na ciekawe nazwy i wtedy warto dodać domenę do przechwycenia.

Ok dodam do przechwycenia i jeszcze parę innych osób. Domyślam się , że wtedy jest licytacja. Da radę zaklepać domenę tylko dla siebie tak aby była od razu moja ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, wystarczy założyć opcję na wybraną domenę zanim zacznie wygasać.

 

Ok dodam do przechwycenia i jeszcze parę innych osób. Domyślam się , że wtedy jest licytacja. Da radę zaklepać domenę tylko dla siebie tak aby była od razu moja ?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie można zmienić powiadomienia o kończących się aukcjach ? (ile czasu do końca)

Podajcie link :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

najlepiej chyba zrobisz, jesli napiszesz bezposrednio do supportu aftermarket z tym pytaniem - jesli problem nie jest skomplikowany technicznie (a tu raczej nie jest ;-P) to bardzo szybko powinienes dostac odpowiedz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugestia: jaki problem jest w tym aby wypłata z salda użytkownika na konto odbywała się w każdy dzień roboczy jak ma to miejsce np. w premium.pl? Czemu niekiedy trzeba czekać jeden dzień, czasami trzy a czasami 5? Czy ktoś z AM może napisać oficjalnie w jakie dni wychodzą przelewy i od jakich kwot? Zauważyłem, że drobne wypłaty wychodzą szybciej a większe trwają z reguły dłużej. Teraz to jest z tym czasem taki totolotek - będzie jutro czy nie będzie. Niekiedy to komplikuje ustalanie portfela i wydatków na życie ;)

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również przylaczam się do prośby. Skoro błyskawiczne wypłaty są wyłączone to zwykle powinny być realizowane codziennie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×