Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

2 godziny temu, janusz_biznesu napisał:

Ja mam z kolei takie pytanie - czy w AM jest możliwość wpłaty przez Paypal lub inny podobny internetowy portfel?

 

To chyba wszystkie możliwości ;) Skrill jest eportfelem z którego korzystam i śmiało mogę polecić ;)

1222.png

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeej mistrze. Co jest? Dziś dostałem e-mail -- "Sprzedałeś domenę za 5zł." (skacz z radości)

27 czerwca domena została przedłużona za 61.95 a wcześniej była wystawiona na LM  (nie sprzedała się) w stanie wygasającym była wystawiona za 5 zika jednak  w między czasie została przedłużona i była zdjęta ze sprzedaży. Domena nie miała żadnego przekierowania i kierowałabezpośrednio na "Domena xxxx.pl została zarejestrowana w serwisie AfterMarket.pl, największej w Polsce giełdzie domen internetowych."  Bez możliwości kupna.

No Super :)  kuhhfa. 

Co Wy odpitalacie?

 

Gratuluję kupującemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Czy wyswietlaja sie Wam oferty sprzedazy własnych domen na AM? Bo mnie nie.. Nie mam statystyk, a prz wpisywaniu dowolne domeny mam komunikat o nieprawidłowych DNSach serwera

Share this post


Link to post
Share on other sites
47 minut temu, novitz napisał:

Witam,

 

Czy wyswietlaja sie Wam oferty sprzedazy własnych domen na AM? Bo mnie nie.. Nie mam statystyk, a prz wpisywaniu dowolne domeny mam komunikat o nieprawidłowych DNSach serwera

 

U mnie jest ok...wszystko gra i buczy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mnie wszystko tez w najlepszym porzadku, poza tym, ze czekam na odpowiedz na jednego ticketa, ktory zostal przekierowany do dzialu technicznego, juz od 3 dni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest jakiś problem z płatnościami DotPay? Mam do opłacenia odnowienia i wyskakuje info o braku możliwości skorzystania z tego kanału płatności

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, PiotrSz napisał:

Takie pyszności dostaliśmy w tym roku od AfterMarket :)

20171223_130337-2.jpg

AM to jedyna giełda chyba która tak robi przed Świętami. Aftermarket - dziękuję za przesyłkę i tak trzymać!

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy tylko u mnie maile o ofertach nie dochodzą albo dochodzą 1-2 dniowym opóźnieniem ??

 

mam nadzieje, że z kontrofertami nie ma takich problemów

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, networker napisał:

czy tylko u mnie maile o ofertach nie dochodzą albo dochodzą 1-2 dniowym opóźnieniem ??

 

mam nadzieje, że z kontrofertami nie ma takich problemów

Nie dochodzą tylko maile ? Czy po zalogowaniu do panelu oferty są widoczne ? Pytam bo mam podobną sytuację.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydałby się taki sam eksport domen jak w Premium.pl, gdzie można sobie wybrać pola do eksportu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trwają pracę nad unowoczesnieniem AM...A moze by tak zrobić coś aby ułatwić kontakt ze składajacymi oferty bez konieczności składania kontrofert? w formie PW?

Czasami warto wrócic do negocjacji a tak naprawdę nie ma jak zachęcić czy przekonać oferenta do zakupu tej albo innej domeny bez wysyłana mu naszej kolejnej kontroferty.

Pomyslcie o rozwiązaniu które ułatwiłoby nam nawiązanie kontaktu bez cyfr i liczb...

 

Edited by Bazyli
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Bazyli said:

Trwają pracę nad unowoczesnieniem AM...

 

 

Skąd to info? Może wreszcie czas aby zrobili swoją apkę bo strona mobilna na telefonie to lipa.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×