Jump to content

Recommended Posts

Witam forumowiczów.

Dzisiaj znalazłem i nie omieszkałem sie zarejestrować. Póki co jestem jeszcze zielony ale postaram sie szybko nadgonić. W związku z tym mam kilka pytań :

-1. na active24 przy probie zakupu domeny pojawiają się komunikaty: niedostępna i zajęta, jaka jest różnica?

2. mogłbym kupić domenę zawierająca w nazwie imie i nazwisko jakiejs znanej persony i wystawic taki adres na aukcje lub sprzedac jej bezposrednio? nikt by mi nie dał po tyłku?

3. skoro nie mam żadnej firmy, jestem takim sobie studentem :) , jak wygląda sprawa z kupnem sprzedaza domen? musze spoządzać jakies umowy, faktury dla kupującego a potem biegiem do skarbowki i składać danine czy olewka ?

4. Są tacy co z domainingu pozapłacają wszystkie rachunki, kupią auto dom i potrafią utrzymać piękne blondynki ?

 

Jutro ruszam. Na forum bede zagladac tak mi dopomórz bog :)

Dzięki za odpowiedzi jesli jakies beda

 

pozdro 666

Share this post


Link to post
Share on other sites
-1. na active24 przy probie zakupu domeny pojawiają się komunikaty: niedostępna i zajęta, jaka jest różnica?

jest zajęta, zamów opcję - ten komunikat pokazuje się dla zajętych (już zarejestrowanych) domen polskich (np. .pl), dla których jest możliwość założenia opcji.

 

Komunikat niedostępna pojawia się dla pozostałych zajętych domen (inne TLD niż .pl lub .pl, na które jest już założona opcja i wtedy opcji nie można już założyć na taką domenę).

 

Na pozostałe pytania znajdziesz odpowiedź na forum :)

 

P.S Witaj! :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam również.

Tak jak pisali porzednicy. Przeczytasz uważnie forum to znajdziesz odpowiedź na wszystkie swoje pytania. Na pytania dotyczące rejestracji w Active24 Daniel już odpowiedział :)

Uważne przestudiowanie zawartości forum pozwoli Ci również na zapoznanie się z problemamy i zagadnieniami, o których teraz pewnie nie masz pojęcia i nie zapytaleś :) Czytaj od deski do deski :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauwazylem kilka sprzecznosci w twoim poscie. Na poczatku uzywasz słow alleluja, i tak mi dopomoz Bog a na pozegnanie 3x6...sorry stary ale cos tu jest nie tak. Jestes studentem, wiec osoba w odpowiednim wieku, aby myslec co sie mowi....

 

Nie jestem ksiedzem, nie mam rowniez znajomych ksiezy ani nikt z mojej rodziny ksiedzem czy zakonnica nie jest. To nie jest portal religijny, sam nie jestem swietoszkiem, ale jestem osoba wierzaca i takie rzeczy wywoluja u mnie poczucie co najmniej niesmaku.

 

Nie mam zamiaru prowadzic tu dysput religijnych, ale to powitanie wywolalo u mnie najgorsze uczucia, stad ten post.

 

Przepraszam wszystkich za off-topa. Powiedzialem co chcialem...dla mnie temat zamkniety.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zauwazylem kilka sprzecznosci w twoim poscie. Na poczatku uzywasz słow alleluja, i tak mi dopomoz Bog a na pozegnanie 3x6...sorry stary ale cos tu jest nie tak. Jestes studentem, wiec osoba w odpowiednim wieku, aby myslec co sie mowi....

 

Nie jestem ksiedzem, nie mam rowniez znajomych ksiezy ani nikt z mojej rodziny ksiedzem czy zakonnica nie jest. To nie jest portal religijny, sam nie jestem swietoszkiem, ale jestem osoba wierzaca i takie rzeczy wywoluja u mnie poczucie co najmniej niesmaku.

 

Nie mam zamiaru prowadzic tu dysput religijnych, ale to powitanie wywolalo u mnie najgorsze uczucia, stad ten post.

 

Przepraszam wszystkich za off-topa. Powiedzialem co chcialem...dla mnie temat zamkniety.

 

Witaj,

 

ano, moderatorzy nie zajmują się takimi sprzecznościami, ale np. dla przedmówcy i mnie jest różnica między powitaniem kolegów z forum, a głoszeniem dobrej nowiny.

Jeśli nie wiesz co pisać to nie pisz, na prawdę nic się nie stanie, uwierz mi :)

 

Tomek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biję się w pierś Panowie. Zapomniałem że za zgrabnie wyglądającą liczbą kryję się ZŁO w najczystszej postaci (aż ciary po plecach przebiegaja). Dla mnie naiwniaka była to liczba po prostu.

EE tam. Smieszny brak dystansu.

 

Pozdro 665+1 ( juz widze te zaciśnięte piąstki )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×