Jump to content
heden.pl

jednostka.pl - zastosowanie :)

zastosowanie dla domeny:  

30 members have voted

  1. 1. Jakie widzicie zastosowanie?

    • konkurencja - koledzy z wojska ;)
      14
    • fizyka
      5
    • socjologia
      3
    • inne - jakie?
      8


Recommended Posts

Domena jak w temacie:

 

jednostka.pl

 

Zastanawiam się ile może być warta i pod jakie zastosowanie najbardziej się nadaje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwazam, że domena pasuje pod serwis o matematyce/fizyce. Wyceny się nie podejmę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

może na kalkulator przeliczający jednostki fizyczno matematyczne? m --> ft kg ---> lb itd itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jest zła, moim zdaniem zastosowanie spore wiec klientów też nie powinno braknąć ;-)

 

#jednostkacentralna.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jest zła, moim zdaniem zastosowanie spore

no i wlasnie wg mnie to nie jest korzystne

 

np. upadlosc.pl tez ma spore zastosowanie tak jak ta domena, ale jednostka.pl moze jej co najwyzej buty czyscic ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
no i wlasnie wg mnie to nie jest korzystne

 

np. upadlosc.pl tez ma spore zastosowanie tak jak ta domena, ale jednostka.pl moze jej co najwyzej buty czyscic ;)

 

Czy ja wiem ;-) Wszystko zależy od tego kto będzie zainteresowany domeną.

Dobry generyk był i będzie zawsze wysoko ceniony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] np. upadlosc.pl tez ma spore zastosowanie tak jak ta domena, ale jednostka.pl moze jej co najwyzej buty czyscic :P

 

Upadlosc.pl jest bardziej komercyjną domeną tak samo jak i niewyplacalnosc.pl czy bankructwo.pl. Raczej dla kogoś z branży prawniczej specjalizującego się w czymś takim.

Jednostka.pl już niestety takiej wartości komercyjnej nie posiada. Ale sama w sobie wydała mi się ciekawa. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze skojarzenie jednostka jako indywidualnosc. Kojarzy mi się z jakimś serwisem społecznym poświęconym własnie dla oryginalnych i niepowtarzalnych ludzi, moze artystów ;)

Takie sobie skojarzenie, aczkolwiek podoba mi sie pomysł z przelicznikami wszelakich jednostek :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Upadlosc.pl jest bardziej komercyjną domeną tak samo jak i niewyplacalnosc.pl czy bankructwo.pl. Raczej dla kogoś z branży prawniczej specjalizującego się w czymś takim.

chyba nie doceniasz swojej domeny ;) upadlosc to temat znacznie szerszy, komornicy, syndycy itd to wielkie pieniadze, sprowadzanie tego tylko do kwestii prawa to spory blad

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba nie doceniasz swojej domeny :P upadlosc to temat znacznie szerszy, komornicy, syndycy itd to wielkie pieniadze, sprowadzanie tego tylko do kwestii prawa to spory blad

 

Zdaję sobie z tego sprawę. Komornicy to bogaci ludzie ;)

Ja nastawiam się głownie na upadłość z racji mojego głównego biznesu i obietnicy wprowadzenia instytucji upadłości konsumenckiej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdaję sobie z tego sprawę. Komornicy to bogaci ludzie ;)

Ja nastawiam się głownie na upadłość z racji mojego głównego biznesu i obietnicy wprowadzenia instytucji upadłości konsumenckiej :P

Dalej sobie nie zdajesz sprawę z wartości domeny :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dalej sobie nie zdajesz sprawę z wartości domeny ;)

 

 

Kurde to może mnie w końcu ktoś oświeci?

 

EDIT:

@Maryuse: już wiem. Trochę poszperałem na di :P

@Yarowa: I człowiek całe życie się uczy albo przypomina sobie :P

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno , nigdy w życiu, nie dotyczy socjologii. Socjologia to nauka o grupach społecznych. Od "jednostek" masz psychologię :P.

 

Zastosowanie: "inne - jakie?" ;).

 

Pozdrawiam.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie nazwa fjna . Natomiast malo komercyjna. ciezko wymyslic zastosowanie. Moje pierwsze skojarzenie to jednostka wojskowa. Moze jakis serwis spolecznosciowy - wojskowy. No z innymi sprawami mi sie nie kojarzy

Share this post


Link to post
Share on other sites

heden.pl,

juz raz Ciebie ktoś prosił (powtarzam prośbę) abyś nie odpowiadał poprzez edycję postów wyżej - można się pogubić, dlatego optowałem za brakiem modyfikacji postów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Portal wojskowy. Tylko czy teraz w czasach gdy już nie ma obowiązku (przepraszam za wyrażenie) odbycia służby wojskowej taki portal się przyjmie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Portal wojskowy. Tylko czy teraz w czasach gdy już nie ma obowiązku (przepraszam za wyrażenie) odbycia służby wojskowej taki portal się przyjmie?

 

A czy kazdy jest lekarzem/prawnikiem/mechanikiem itd? Tak samo zolnierz staje sie zawodem, jak kazdy inny i strona moze posluzyc nie tyle jako portal pudelkowato naszo klasowy, ale byc bardziej ambitna strona do aktywnych zolnierzy, a nie tych, co juz do cywila przeszli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje pierwsze skojarzenie - wojskowe :) Jak na portal społecznościowy dla byłych/obecnych wojskowych jak najbardziej się nadaje moim zdaniem. W każdym razie lepsze na pewno jak nasza-jednostka.pl :)

Edited by ijon

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pierwsze skojarzenie to tematyka wojskowa, jednak zdecydowanie lepszą do tego celu, byłaby domena wp.pl(WojskoPolskie).

 

hehehe trafna uwaga :) az sie prosi by armia wystosowala wobec TP wniosek do arbitrazu o zawladniecie domeny :) jak UCB mozna, to czemu by nie wp? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi się wydaje że serwis typu o żołnierzach jaki był z interii koledzy z wojska, ale nie wypaliło, pomysłodawcy nk stąd wzięli pomysł na nk i im się udało :wacko:

 

więc nie ma sensu szukać kolegów z wojska bo połowa to trepy a takich na pewno by do znajomych nie przyjęli hehe

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×