Jump to content
domenator

zabawne komentarze do "ofert"

Recommended Posts

Klient chciał wiedzieć ile kosztuje pewna domena. Odpisałem że to nie supermarket i domeny nie mają przypiętych metek z ceną.

 

Odpowiedź:

 

"Ziemniaki na rynku też nie mają metek ale ich cena nie jest tajemnicą"

 

 

Brawo,tylko pogratulowac biznesowego podejscia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Brawo,tylko pogratulowac biznesowego podejscia.

Myślę, że ten klient i tak miał szczęście, że go necik na huki nie wziął, tak jak kiedyś osobę, która założyła opcję na jego domenę. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że ten klient i tak miał szczęście, że go necik na huki nie wziął, tak jak kiedyś osobę, która założyła opcję na jego domenę. :)

I teraz historię 3 lata będziecie powtarzali na forum. Już kiedyś pisałem że opcja była mi potrzebna do zmiany daty rejestracji (domena chwilowo wyleciała z google za parking, myślałem że takie rozwiązanie pomoże w szybkim powrocie). Jednak później okazało się że wystarczyło wgrać stronę główną + kilka podstron i domena starsza o rok powróciła na pierwsze miejsce ;)

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites
MOGE DAC CI 500 ZL I WOLALBYM SIE NIE POWTARZAC

I ciąg dalszy korespondencji:

 

chyba bede musial sie spotkac z toba osobiscie !!!!!!!!!

 

:) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj!

 

Otrzymałeś właśnie ofertę kupna domeny johnniewalker.pl w serwisie Dropped.pl.

 

Cena oferowana za domenę: 10000 PLN

 

Adres email kupującego: biuro@*******.com

 

Wiadomość od kupującego:

Witam,

 

 

Jestem zainteresowany kupnem domeny *********.pl

 

Moja propozycja to 950 zł netto.

 

Odpisałem, że chyba chodziło o 95000 zł netto :) niestety żadnej barwnej odpowiedzi nie dostałem. Dodam, że klient z "prtalu" z dobrami "luksusowymi".

 

Innych nie przytaczam bo jest to żenujące momentami ...

Edited by Saint

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj dostałem na kontakt [at] dropped.pl:

 

Witam...mam umowę o dzieło od października 2008 do czerwca 2009 r.

Czy pracodawca miał obowiązek do końca lutego wystawić mi pit i czy miał odprowadzić podatek do U.S czy może to zrobić na końcu umowy o dzieło?

liczę na szybka odpowiedź :unsure: ???? ???

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj dostałem na kontakt [at] dropped.pl:

 

mnie się najbardziej podobają zwroty (ogólnie, w jakiejkolwiek korespondencji)

liczę na szybką odpowiedź

 

najczęsciej otrzymuję takie zwroty od studentów (nie dotyczy to domen), bo akurat sobie przypomnieli, ze na wczoraj potrzebuja jakies info na pracę na zaliczenie, a namiastki informacji znaleźli na mojej stronie. I to żądanie, bo tak to niestety brzmi "liczę" zamiast "będę wdzięczy za jakąkolwiek odpowiedź".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę długawe ale...

 

witam, we wtorek podczas audycji Era Wodnika w radiu Parada wysłałam do Pani sms z zapytaniem na który odpowiedziała tarociska że postawi mi karty, czy Pani te sytuacje naciąganych klientów są znane? bo tak właśnie zaniża się ważnośc astrologii porównując ją do wróżenia z fusów i naciąga się klientów, którzy oszukani nabieraja złych przekanań. Dostałam nawet sms o tym kim byłam w poprzednim wcieleniu - mało tego że nie jest to zgodne z prawdą to jest znów próbą naciągania klienta! Informowałam o zaistniałej przykrej sytuacji szczegółowo radio Parada jednak oni uważają że sa w porządku. Ja tak nie uważam i albo dostanę wyczerpującą odpowiedx na moje pytanie na antenie bądź w rozmowie relefonicznej ewent mailowo albo zażądam zwrotu pieniędzy bo nie będę za każde wymienione debilne zdanie płacić 6zł - wtedy taka sesja może urosnąć do 400zł lub jeszcze innej niebotycznej kwoty dla operatora i radia parada - nie koniecznie dla pani liczę na pani interwencję pozdrawiam serdecznie

 

:unsure: Okazało się, że Pani zrobiła literówkę, zupełnie nieświadomie w dodatku, po czym jak jej napisałam, że się pomyliła odpowiedziała mi, że nie ma czasu szukać właściwej strony a ja mam nie czytać maili które nie są do mnie :P;)

 

 

Witam.Mam do sprzedania ok.20ton wikliny nadającej się na kosze lub płoty czekam na oferte sprzedaży.

 

:P

 

Portfolio - domeny na sprzedaż internetEstate.pl

Edited by Zuzanka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domain: kubawojewudzki.pl

Name: krzysztof

E-mail:

Phone:

IP:

Comment: Jestem pewien ze twa matka rodzila cie na stojaco, i spadles na glowe. Twoja inteligencja doruwnuje meduzie. A twe Ferrari ktorym wozisz podstazalom dupe niezmieni opinji wielu ludzi o tobie. Nawet ciezko nazwac cie guwnem bo na guwnie cos wyrosnie . I mysle ze gdyby twa matka wiedziala ze urodzi takie cos jak ty wyrwala by sobie macice . Bo ty swoim zachowaniem kalasz godnosc kobiety i czlowieczenstwa. Wrd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe apze czy to bylo o Tobie czy o kim innym :)

 

to raczej chodziło o Ku*bę Wojew*ódzkiego co widać po nazwie domeny :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja nie wiem czy apze nie jezdzi ferrari dlatego pytam :mad:

 

wydaje mi się, że Kuba Wojewódzki uwielbia Porsche

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie czytasz opiniotwórczych portali: http://www.pudelek.pl/artykul/16141/czerwo...zkiego_zdjecia/ :mad:

ach, to przepraszam, rzeczywiście, jak zatem widać nie jestem na bieżąco, jeśli chodzi o czytanie "opinioTFUrczych" portali takich jak Plotek, Pudelek czy inny "Kornik". :) No cóż, w BILD.DE nie piszą niestety o Wojewódzkim. :D

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początku marca napisał:

MOGE DAC CI 500 ZL I WOLALBYM SIE NIE POWTARZAC

 

A dzisiaj odezwał się ponownie:

 

Oferta EUR 500000000000000000000000000000

Nazwisko Artur

Uwagi: juz niedlugo sie spotkamy

 

:mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oferta EUR 500000000000000000000000000000

Nazwisko Artur

Uwagi: juz niedlugo sie spotkamy

Pewnie ktoś z forum obserwuje i wysyła coraz to ciekawsze "oferty". :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena dimensionbmx.pl

Oferta EUR 20

Nazwisko ***** ******

E-mail: *********@onet.eu

Telefon: **********

IP: ***********

Uwagi: Cześć, mam pytanie odnośnie pedałów do BMX. Chodzi mi o

plastikowe pedały Animala albo Primo ( ewentualnie innych marek ) w kolorze

Turkusowym. Czy jest u was możliwosc kupienia takich? Jeśli tak, czy móglbym

prosić o zdjęcie w odpowiedzi, i cene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może nie dosłownie bo skasowałem wiadomość ale dostałem niedawno od kogoś z forum ofertę sprzedaży domeny ( bez mojego zapytania o nią ):

 

Mam domenę xxxxxx.pl

Proponuję cenę xxx pln

Od dawna się tym zajmujesz, to pewnie cię stać na tyle

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może nie dosłownie bo skasowałem wiadomość ale dostałem niedawno od kogoś z forum ofertę sprzedaży domeny ( bez mojego zapytania o nią ):

 

Mam domenę xxxxxx.pl

Proponuję cenę xxx pln

Od dawna się tym zajmujesz, to pewnie cię stać na tyle

;)

 

ta młodzież (neo) dziś taka niewychowana. Czego ich uczą w tych szkołach, jak oni się nawet zwracać do ludzi nie potrafią. W ogóle ludzie nie potrafią się zwracać z zapytaniem ofertowym tylko "sie ma", "Ty" i w ogóle najlepiej od razu z grubej rury "Tej, stary, po ile ta domena?" itp.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam domenę xxxxxx.pl

Proponuję cenę xxx pln

Od dawna się tym zajmujesz, to pewnie cię stać na tyle

;)

 

po prostu jasno postawił sprawę, to się chwali ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może to akurat nie będzie śmieszne, ale mam domenę testament zycia i dostaje pytania o wzór takiego testamentu. Widać ludzie interesują się sporządzeniem takiego dokumentu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×