Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

Bogaty kupiec, ale... za takie pieniądze można było kupić chyba lepszą domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda że nie należę do rekiniej rodziny, bo wiedziałbym czemu ktoś wydaje tyle pieniędzy na coś takiego(dla mniej uważnych - nie użyłem terminu"domena"). Być może było to 4,5 promila we krwi lub zbliżający się do ziemi meteoryt wielkości księżyca, ale kupujący zasługuje na wielki szacun, nie z powodu kupna, ale tego jak dużo ma zbędnych pieniędzy.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda że nie należę do rekiniej rodziny, bo wiedziałbym czemu ktoś wydaje tyle pieniędzy na coś takiego(dla mniej uważnych - nie użyłem terminu"domena"). Być może było to 4,5 promila we krwi lub zbliżający się do ziemi meteoryt wielkości księżyca, ale kupujący zasługuje na wielki szacun, nie z powodu kupna, ale tego jak dużo ma zbędnych pieniędzy.

 

Gdybyś miał jeden z większych serwisów w Polsce też byś miał za dużo zbędnych pieniędzy. Moim zdaniem nabywca przeinwestował, ale jak to już raz pisałem, kto bogatemu / bogatym zabroni. ;) Dla amatorów takich jak my zostają tylko domeny z niskiej półki i / lub z palca. ;) Sam bym nawet mając 4,5 promila we krwi i spadek po dziadku nie zakupił takiej domeny, z jednego prostego względu - po prostu mi się nie podoba i nazwa wydaje się fatalna, nawet jeśli to pod własny projekt. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale gdyby nie było tego spadu, to jestem ciekawy co by można było kupić zamiast tej domeny i za ile, i wtedy pewnie zaczęłyby się schody, a przy tym, co najistotniejsze, trzeba byłoby stracić sporo czasu, wystarczy spojrzeć w tematy Kupię, i na koniec okazałoby się, że to była okazja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zeby cena osiagnela taki poziom potrzebnych jest przynajmniej 2 zainteresowanych

 

fakt, do tanga trzeba dwojga....a tutaj widać dwóch tancerzy obeznanych z krokami tańca było. Zatem to nie po promilach....

 

a może jakiś zakład zrobili między sobą ?

 

M

 

aaalbo jestem ślepy, albo ta domena nie była nigdy zaindeksowana w googlu ?? Myślałem, że ta wartość wzięła się z serwisu jaki tam kiedyś stał.

Edited by mario1973

Share this post


Link to post
Share on other sites
Będzie o czym pisać za tydzień ;)

 

i jeszcze, moim skromnym zdaniem, temat nieraz wróci:-)

 

ciekawe czy nowy właściciel to także właściciel znaku towarowego, który zastrzegł sobie prawo m.in. do gier komputerowych.

 

bo jeśli nie, to temat może być ciekawy.

 

i tu prawdopodobnie nie chodzi o gry lecz o automaty o niskich wygranych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
no tak, hazard i wszystko jasne.

 

M

 

Tak by było jakby kupił to ten InvestMagik.

 

A nie kupił. Zwycięzca aukcji uprawia więc też hazard, ale innego typu. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda że nie należę do rekiniej rodziny, bo wiedziałbym czemu ktoś wydaje tyle pieniędzy na coś takiego

 

Kiedyś w moim mieście była taka kafejka internetowa (moze spad po niej ..?) - gdzie poinstalowane byly wszystkie popularne sieciowe gry i siedzieli tam maniacy 24/h ;)

 

Obstawiam, ze domena pojdze na serwis o grach różnego rodzaju.. czyli kupiona pod projekt lub pod konkretnego klienta końcowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh ten domaining. No i jaki może być lepszy biznes...po prostu nie ma. Mamy szczęście, że nie żyjemy w średniowieczu, gdzie trzeba było mięciutkie poduszeczki pod zbroje podkładać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale gdyby nie było tego spadu, to jestem ciekawy co by można było kupić zamiast tej domeny i za ile, i wtedy pewnie zaczęłyby się schody, a przy tym, co najistotniejsze, trzeba byłoby stracić sporo czasu, wystarczy spojrzeć w tematy Kupię, i na koniec okazałoby się, że to była okazja :D

 

Podzielam Twoje zdanie .

Jeśli nowy właściciel ma zamiar wykorzystac domenę do budowy projektu, uważam że nadaje się ona do tego o wiele bardziej niż gamezilla.pl, którą od niedawna promuje Axel Springer .

W takim też wypadku, cenę za jaką została sprzedana gralnia*pl można potraktowac jako okazyjną .

Przykład z innej beczki . Przed około miesiącem otrzymałem ofertę w wysokości 270k € za pakiet 3 "gamingowych" domen generycznych . Ofertę odrzuciłem ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przed około miesiącem otrzymałem ofertę w wysokości 270k € za pakiet 3 "gamingowych" domen generycznych . Ofertę odrzuciłem :D .

dot pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podzielam Twoje zdanie .

Jeśli nowy właściciel ma zamiar wykorzystac domenę do budowy projektu, uważam że nadaje się ona do tego o wiele bardziej niż gamezilla.pl, którą od niedawna promuje Axel Springer .

W takim też wypadku, cenę za jaką została sprzedana gralnia*pl można potraktowac jako okazyjną .

Przykład z innej beczki . Przed około miesiącem otrzymałem ofertę w wysokości 270k € za pakiet 3 "gamingowych" domen generycznych . Ofertę odrzuciłem :D .

 

 

liczmy nawet euro po 4 zł...... to grubo ponad banka, naprawde nie warto bylo sprzedac ????

Share this post


Link to post
Share on other sites
liczmy nawet euro po 4 zł...... to grubo ponad banka, naprawde nie warto bylo sprzedac ????

 

Okazało się, że nie .

Firma ta zaoferowała mi w międzyczasie bardzo atrakcyjną formę współpracy (doceniając pośrednio potencjał moich domen gamingowych, generujących około 300k uq w skali miesiąca :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Okazało się, że nie .

Firma ta zaoferowała mi w międzyczasie bardzo atrakcyjną formę współpracy (doceniając pośrednio potencjał moich domen gamingowych, generujących około 300k uq w skali miesiąca :D )

 

tajemnica są nazwy tych domen ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przed około miesiącem otrzymałem ofertę w wysokości 270k € za pakiet 3 "gamingowych" domen generycznych . Ofertę odrzuciłem :D

Działasz keyword bardziej depresyjnie niż Ryszard ;) ja tyle nie zarobię przez całe moje(warte niskie xxx) życie ;-) Zastanawiam się, kiedy pęknie ta granica miliona złotych za domenę .pl ( i co to będzie za domena)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Działasz keyword bardziej depresyjnie niż Ryszard ;) ja tyle nie zarobię przez całe moje(warte niskie xxx) życie ;-) Zastanawiam się, kiedy pęknie ta granica miliona złotych za domenę .pl ( i co to będzie za domena)

 

na pewno bedzie to jakis dobry keyword .pl ;-) ;-)

 

ja chetnie poznam te duzo zer warte domeny gamingowe :D

Edited by przemeq

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przykład z innej beczki . Przed około miesiącem otrzymałem ofertę w wysokości 270k € za pakiet 3 "gamingowych" domen generycznych . Ofertę odrzuciłem ;) .

Spel.se (gra po szwedzku) została sprzedana 14 maja tego roku przez Sedo za kwotę 190 000 Euro. Kupiona oczywiście przez odbiorcę końcowego.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×