Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

Spel.se (gra po szwedzku) została sprzedana 14 maja tego roku przez Sedo za kwotę 190 000 Euro.

 

Więc po co te wszystkie dyskusje Domain vs SEO ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Więc po co te wszystkie dyskusje Domain vs SEO ? ;)

Ja nie wiem.

 

Zamiast się zastanawiać czy domena ważniejsza czy SEO może właściwy równaniem byłoby:

 

domena + SEO = sukces murowany :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taki dobry rynek a i tak trudno cos sprzedac. Oddalem KlasykaGier.pl za grosze. A takich domenek jak RecenzjeGier.pl, Gra-Online.com, Graj-online.pl tez nikt nie chce kupic. Czasadmi jednowyrazowe skleiki eo, lnia, e wychodza na tym lepiej. Mysle, ze gralnia.pl wyceniona bylaby na forum na 0zl-XXX

Edited by mag

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mysle, ze gralnia.pl wyceniona bylaby na forum na 0zl-XXX

bo gralnia*pl to słaba domena, sto razy bardziej wolałbym np. sprzedaną wczoraj za 30 PLN na AM domenę szybkaforsa*pl lub taniepodlogi*pl - którą nikt nie raczył podbijać na AM, niż takiego dziwoląga. Ale nie upieram się, że mam rację :D

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taki dobry rynek a i tak trudno cos sprzedac. Oddalem KlasykaGier.pl za grosze. A takich domenek jak RecenzjeGier.pl, Gra-Online.com, Graj-online.pl tez nikt nie chce kupic. Czasadmi jednowyrazowe skleiki eo, lnia, e wychodza na tym lepiej. Mysle, ze gralnia.pl wyceniona bylaby na forum na 0zl-XXX

 

Taka branża. Mówi się - pada zakład, padają również jego zaopatrzeniowcy, jak widać czysta prawda. Producenci gier u nas kokosów przez masowe piractwo nie zbijają, nie ma więc kasy i na całą otoczkę, chociażby serwisy internatowe, za coś trzeba je przecież utrzymać.

Edited by slin

Share this post


Link to post
Share on other sites

A niby e nie popularne a tu eszkolenie.pl poszlo za 1190 zl

 

# iSzkolenia.pl

# SzkolenieOnline.pl

# SzkoleniaKadry.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bruk*pl jest niedostępna i na pewno nie spadnie a bruki*pl ma swoją wartość - to moje zdanie.

Wartość takich domen i tak wychodzi w praniu. Wyceny ostatecznej dokona branża brukarska, ktoś niezainteresowany może co najwyżej dokonać wyceny na podstawie fusów :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bruk*pl jest niedostępna i na pewno nie spadnie a bruki*pl ma swoją wartość - to moje zdanie.

 

A ja bym jej nawet nie zarejestrował. Nigdy nie spotkałem się z użyciem tego słowa w liczbie mnogiej. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja bym jej nawet nie zarejestrował. Nigdy nie spotkałem się z użyciem tego słowa w liczbie mnogiej. :ph34r:

 

Mam takie samo zdanie.

Mogę w podobnej cenie sprzedac tarcice.pl :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja bym jej nawet nie zarejestrował. Nigdy nie spotkałem się z użyciem tego słowa w liczbie mnogiej. :ph34r:

 

być może chodzi o literówkę od bruki'ew :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja jak zwykle, w naprawdę ważnym momencie "zaspałem" ;)

ten zakup to świetna inwestycja

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Sedo pojawiła się informacja o sprzedaży domen:

 

Bielizna.net - 1500 $US

Meble.net - 1750 $US

Hurtownia.com - 2400 EUR

 

Sedo.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na Sedo pojawiła się informacja o sprzedaży domen:

 

Bielizna.net - 1500 $US

Meble.net - 1750 $US

Hurtownia.com - 2400 EUR

 

Sedo.com

 

no fajne sprzedaze tylko ze nie maja zwiazku z watkiem, bo w nim maja byc umieszczane najdrozej sprzedane na dropped.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×