Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

Nie chyba a na pewno...

;)

 

Co prawda nie znam szczegółów transakcji, ale jeżeli domena została kupiona, chociażby dla Klienta Sebastiana to czemu przepłacona? Klient zapewne wyznaczył widełki cenowe, a domena została kupiona na drodze licytacji, czyli znalazła się jakaś druga skłonna osoba zapłacić podobną kwotę. Co prawda ja bym nie kupił tej domeny za tę kwotę (do mnie nie przemawia), ale byłbym wstrzemięźliwy co do ocen - być może i również - inwestycji Sebastiana. Jak domeny się nie sprzedają to źle, a jak uzyskują w miarę rozsądne ceny to też źle...

 

 

Edited by szogun
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prawda nie znam szczegółów transakcji, ale jeżeli domena została kupiona, chociażby dla Klienta Sebastiana to czemu przepłacona? Klient zapewne wyznaczył widełki cenowe, a domena została kupiona na drodze licytacji, czyli znalazła się jakaś druga skłonna osoba zapłacić podobną kwotę. Co prawda ja bym nie kupił tej domeny za tę kwotę (do mnie nie przemawia), ale byłbym wstrzemięźliwy co do ocen - być może i również - inwestycji Sebastiana. Jak domeny się nie sprzedają to źle, a jak uzyskują w miarę rozsądne ceny to też źle...

 

 

Ja swój wniosek wyciągnąłem z tego co napisał..a jak ma klienta, który mu oferuje za nią o chociażby 1 zł więcej niż kupił to już jest do przodu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...to chyba przepłaciłeś... ;)

W tym rzecz że nie kupiłem. Napisałem że myślałem że za 2k kupię, co nie oznacza że kupiłem ją w ogóle :). Nie oznacza to nawet że brałem udział w licytacji :D

A tak na poważnie to klient wyznaczył górną granice którą osiągnąłem a i ona wydawała mi się za wysoka jak na tą domenę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A wracając do tematu...miałem ją również w obserwowanych i 2 tyś wczoraj byłem w stanie dać, ale jak widać cena wyższa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prawda nie znam szczegółów transakcji, ale jeżeli domena została kupiona, chociażby dla Klienta Sebastiana to czemu przepłacona? Klient zapewne wyznaczył widełki cenowe, a domena została kupiona na drodze licytacji, czyli znalazła się jakaś druga skłonna osoba zapłacić podobną kwotę. Co prawda ja bym nie kupił tej domeny za tę kwotę (do mnie nie przemawia), ale byłbym wstrzemięźliwy co do ocen - być może i również - inwestycji Sebastiana. Jak domeny się nie sprzedają to źle, a jak uzyskują w miarę rozsądne ceny to też źle...

 

 

 

Odniosłem się do zakupu d2d stąd MOJA opinia na ten temat.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem czy domena może być przepłacona, bo na jakiej podstawie można to stwierdzić ? tylko i wyłącznie wg własnego odczucia. To nie jest samochód, gdzie można wyciągnąć jakąś średnią cenę danego modelu. Skoro ktoś płaci za domenę daną kwotę to w ten sposób należy szacować jej wartość na dzień, w którym została kupiona. Rozumiem, że płacąc 10k za domenę asdasdf2342.pl można stwierdzić, że przepłacona, bo setki innych - podobnych leży wolnych, ale w przypadku sprzedaży klasyk.pl nie nazwał bym tej transakcji jako przepłacona, bo domena jutro może się sprzedać za 10k i nie będzie to złoty strzał.

To oczywiście moja opinia.

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

klasyk.pl 3301 zł netto

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2129037

 

Trochę zaskoczyła mnie ta cena, ..."

 

 

nie wiem czy domena może być przepłacona, ..." .

 

 

Dlatego uważałem do pewnego momentu zabaco ,że przepłacona.

Gdy kolega dodał później kilka słów..wszystko się wyjaśniło.

Tym bardziej , że jej nie kupił.

:)

Edited by jonatan

Share this post


Link to post
Share on other sites

To raczej by było z przyrostkiem 24 ;)

 

ku@$#a też człowiek i spać musi. Dobra bez OT już, już :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby nie użytkownik o wyrobionej marce...

Liczba nieopłaconych transakcji: 100.0 %

To by się skończyło na xxx :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×