Jump to content
WebLion

WebLion - nowy na Forum

Recommended Posts

Witam wszystkich i każdego z osobna.

 

Zastanawiam się, dlaczego dopiero teraz zdecydowałem się na rejestrację, ale lepiej późno niż wcale. Dotąd tylko czytałem di.pl, jednak stwierdziłem, że poruszacie sporo ciekawych wątków i chciałbym czasem dodać swoje trzy grosze.

 

Jeżeli ktoś ma ochotę poczytać coś więcej na mój temat to zapraszam na weblion.pl - jest tam tyle, ile upublicznić się zdecydowałem.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Artur [WebLion] Woyciechowsky

Edited by WebLion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam na forum.

 

Jednocześnie zapraszamy kolejne czytające osoby, które twierdzą, że pojawiają się tutaj ciekawe wątki i chciałyby dodać do nich coś wartościowego od siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam na forum.

 

Jednocześnie zapraszamy kolejne czytające osoby, które twierdzą, że pojawiają się tutaj ciekawe wątki i chciałyby dodać do nich coś wartościowego od siebie.

 

Krzyżak :)

 

Witam witam, życzę mile spędzonego czasu na DI

Share this post


Link to post
Share on other sites
Krzyżak

Mowa, choć przyjezdny. Moja żona za to rdzenna torunianka :)

 

P.S.

Cytowane określenie znaczyć może, iż w nowym sezonie, spotkamy się na stadionie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytowane określenie znaczyć może, iż w nowym sezonie, spotkamy się na stadionie?

 

Teraz to juz chyba na nowym stadionie :)

Witamy, pozdrowienia i powodzenia!

Ps. Gratulacje z mistrzostwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję "przedpiszcom" za przywitanie :)

 

P.S. @rok1978

Mam nadzieję, że nie chyba, a na pewno na nowym. Coś już nawet zbudowali, a efekt końcowy ma być taki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mowa, choć przyjezdny. Moja żona za to rdzenna torunianka ;)

 

P.S.

Cytowane określenie znaczyć może, iż w nowym sezonie, spotkamy się na stadionie?

 

Choć mieszkam niedaleko od stadiony nie jestem fanem tego sportu :)

A do Torunia osobiście nic nie mam, taki mały joke :P

 

 

 

ps. no jak Wam taki stadion zrobią to moje gratulacje ;)

Edited by F.Z.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toruniowi gratuluję tegorocznego tytułu DMP i nowego stadionu !

 

Na starym bywałem w odległej przeszłości wiele razy ale od czasu jak mnie przed nim obrzucano kamieniami z podkładów pobliskiej linii tramwajowej i pobito tylko za to, że jestem z Leszna, nie wspominam go zbyt gościnnie ...

 

Tak czy owak to stare czasy a na tym forum liczę na znalezienie wspólnych tematów :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miło Artur, że tu też trafileś :)

Tak się "tropimy" po Sieci ;)

 

Jeszcze raz dziękuję "przedpiszcom" za powitanie. Mam nadzieję, że czegoś - w myśl: człowiek uczy się całe życie - się nauczę, a kto wie, może i ja będę mógł służyć pomocą ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W Toruniu tylko Elana :-)

Prowokacja! Prowokacja! Wszyscy wiedzą, że kibice Apatora i Elany nienawidzą się, jak starzy Kargula i Pawlaka :lol:

Mnie to już jednak nie dotyczy. Na mecze z latoroślą od kilku lat chodzę :lol:

 

Ponadto, jako "nabyty torunianin", nigdy nie rozumiałem tych lokalnych wojen. Gdyby to jeszcze chociaż jedna dyscyplina sportu była, ale jak ma się żużel do piłki nożnej? :lol:

 

Pozdrawiam serdecznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ponadto, jako "nabyty torunianin", nigdy nie rozumiałem tych lokalnych wojen. Gdyby to jeszcze chociaż jedna dyscyplina sportu była, ale jak ma się żużel do piłki nożnej? :lol:

Pewnie tak samo jak ma się sport do bijatyk przed i na stadionie między "kibicami" :lol:

 

Witaj na Forum!

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×