Jump to content
r4q88

drukujcie*pl

Recommended Posts

Pierwszy raz po mailingu mialem tyle odpowiedzi, praktycznie kazdy zapytal o cenę. Podalem srednie X.XXX zł do negocjacji. No i własciciel jednej drukarni zadzwonił i powiedział ze wezmie ją za tą cenę. Gratis dodałem pozycjonowanie. Mam wrazenie ze wlasciciel drukarni jest rowniez zadowolony z ceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczere gratulacje. Każdy powinien sobie zobaczyć, jak domena była wyceniana na forum i na ile wycenił ją rynek. Jestem ciekaw czy wysokie x.xxx byłoby realne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczere gratulacje. Każdy powinien sobie zobaczyć, jak domena była wyceniana na forum i na ile wycenił ją rynek. Jestem ciekaw czy wysokie x.xxx byłoby realne.

 

Dla domeniarzy ta domena nie przedstawiała wysokiej wartości, a jednak tyle osób było nią zainteresowanych. Nie sądze by wysokie x.xxx bylo realne ja jestem zaskoczony srednim x.xxx bylem przygotowany, ze bede musiał ostro zjechac z ceny. Dlatego pytałem w wycenie o cenę realną jaką mogę uzyskać u klienta koncowego. No i uzyskałem wynik 0-100 zł. Jednak ja sam widziałem w niej potencjał i rynek również widział w niej potencjał.

 

Morał z tego taki: Wycena domen na di.pl jest tylko zabawą, przekonałem się o tym kolejny raz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Gratis dodałem pozycjonowanie...

Tzn. pozycjonowanie w wersji "lajt" ;P (dodanie do katalogów?) ... Bo jak jest to pozycjonowanie "na poważnie" to ten "gratis" wart więcej jak ta domena :)

 

Tak czy siak : gratulacje:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Morał z tego taki: Wycena domen na di.pl jest tylko zabawą, przekonałem się o tym kolejny raz.

 

Oczywista oczywistość :)

 

Gratuluję sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak Wy sprzedajecie domeny za takie sumy? :) Kiedy ja napiszę ewentualnemu klientowi satysakcjonującą mnie kwotę, kontakt się urywa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem w lekkim szoku, spowodowanym wrażeniem :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×