Jump to content
tomekpl

Programy partnerskie

Recommended Posts

" Czy da się zarobić praktycznie nic nie robiąc ?"

 

jeżli nic niepewidzainego się nie wydarzy na poczatku roku udostępnimy wszystkim chętnym narządzie, o któym wspominałem na MD2009, które bezie pozwalało wykorzystywać niezliczoną liczbę domen na ministrony bez praktycznie żadnego wysiłku i wiedzy

 

w pakiecie będzie hosting ( 40 różnych IP, tak zeby jeden klient mógl mieć nawet 40 serwisów z tej samej branży na różnych IP )

panel zarządzania wieloma domenami z poziomu jednego admina

panel zarządzanie reklami na swoich domenach

wiele szablonów graficznych do wyboru w zalezności od tematyki i wersji serwisu

możliwość tworzenia serwisów newsowych, ogłoszeniowych i katalogów oraz dowolnej konfiguracji wszystkcih 3 modułów pod jedną domeną

 

całość dobrze przygotowana i opracowana pod kątem SEO

 

dla serwisów newsowch będzie też prawdopodobnie za dodatkową opłątą ( kilku pln za tekst ) wykupowania pakietów newsów dla danej tematyki. w wersji newsowej pdostawowej o teksty trzeba bedzie dbać samemu - ale tutaj z oświadczenia można wrzucić jednorazowo kilka tesktów lub 1-2 krókie tekty tygodniowo też wystarczą

 

projet multicms bedzie też stale rozbudowaywany o mozliwości np zarabiania na płatnych wpisach do katalogów czy ogłsozeniahc, na sprzedaży linków - oprócz oczywiscie klasycznej reklamy adsense czy z różnyc tematycznie dobranych i proponwanych PP

 

koszty beda stosunkowo niewielkie - mam andzieję, że nie przekroczą 100 pln netto rocznie za domenę

 

także wsystkich chetnych prosze o uzbrjenie się w cierpliwość i czekanie na informacje :rolleyes:

w wersji beta mam około 30 domen, któe nieźle sobie radzą i kwota 100 pln zwraca się szybko

na początek wrzucimy swoich kilkaset domen, potem będziemy udostepniać narzedzie wszystki chętnym

 

01.02 to taka wstępna data, kiedy będzie mozna ruszyć pełną parą

 

pozdrawiam

DomDomen.pl

MultiCMS.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

100 pln netto rocznie za domenę ( w tym hosting, szablon graficzny, multicms ). w zasadzie trzeba mieć tylko domenę i co jakiś czas tekst, lub w wersji katologowo,ogłoszeniowej praktycznie nic. zadnej wiedzy seo, o tworzeniu stron, o bazach etc

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

o już mi się zaczyna podobać :rolleyes:

 

czekam :D i mam nadzieję że początek roku wypali :

pzdr Szymon

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeśli się mogę podpiąć pod ten temat reklamowy networkera :rolleyes:

 

prawie jak "CMS samo aktualizujący", czyli wyglądająca jak serwis informacyjny strona, którą można postawić na domenie i subdomenach w cenie 97 zł brutto niezależnie od ilości kopii (do której można podpiąć dowolne programy partnerskie). Po przerobieniu może wyglądać nawet tak - serwis jaki wykonaliśmy dla jednego z użytkowników di)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po przerobieniu może wyglądać nawet tak

Wygląda to bardzo profesjonalnie... :)

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

stoje przed wborem programu partnerskiego dot. zakupu biletow lotniczych.

macie moze jakies doswiadczenia w tym temacie?

 

interesuje mnie oferta z wyszukiwarka biletow i mozliwoscia rezerwacji dla wielu przwoznikow..

 

Dzieki za Pomoc

K.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Terminal A w Tradedoubler chyba, że chcesz coś bardziej skomplikowanego.

 

 

esky z zanox płaci kilka groszy więcej

ewentualnie przy odrobinie pracy esky bezposrednio od esky.

 

alouette: weź tlyko pdo uwagę, ze ten rynek ejst już dość mocno eksploatowany

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam kilka pomyslow i chcialabym chociaz jeden zrealizowac w postaci serwisu, na razie niewiele zainwestowalam, wiec, jak strace, to trudno, moze nie moja dzialka, ale kto nie pyta, wielbladzi ;)

 

1.slubwstylu.pl portal dla planujacych slub. nie wiem skad wziasc bazy danych firm pasujacych do tematu, to glowny problem (pewnie dla Was smieszny)

 

2.bazalotow.pl bilety lotnicze wlasnie wlasnie,dmena jszcze w rezerwacji, juz oplacona, nawet jak nie zrobie serwisu, to bedzie sobie u mnie.

 

3. nartyeuropa.pl baza wycigow, noclegow, hoteli...moze domena nie najlepsza, ale lepsza taka...

 

4. mataedukacyjna.pl gry dla maluchów w stylu www.ciufcia.pl, wiem, ze w tym przypadku bede musiala nieco przyinwestowac ;)

 

na razie z moich domen wybralam te 4 i sie zastanawiam no i pytam was rade, chociaz i tak zrobie, jak uwazam ;)

Edited by alouette

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka jest skuteczność procentowa wniosków wysłanych ze stron w PP bankiera.pl? Od ok. 2 tygodni jestem w tym programie partnerskim i niemal codziennie dostaję informacje, że wysłano wniosek/wnioski o kredyty. Zastanawiam się jaki procent z tych wniosków jest potem pozytywnie rozpatrzonych przez banki, co wiąże się z wypłatą prowizji.. Macie doświadczenia w tym temacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Macie doświadczenia w tym temacie?

U mnie na razie z 22 wysłanych wniosków - 6 zostało rozliczonych. Reszta jest nadal weryfikowana. Skuteczność w moim przypadku wynosi więc 27%.

5 z 6 rozliczonych wniosków to pożyczki gotówkowe, natomiast jeden to kredyt mieszkaniowy.

 

Ogólnie to nie podoba mi się panel rozliczeniowy, w którym brakuje podstawowej informacji o odrzuconych wnioskach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaka jest skuteczność procentowa wniosków wysłanych ze stron w PP bankiera.pl? Od ok. 2 tygodni jestem w tym programie partnerskim i niemal codziennie dostaję informacje, że wysłano wniosek/wnioski o kredyty. Zastanawiam się jaki procent z tych wniosków jest potem pozytywnie rozpatrzonych przez banki, co wiąże się z wypłatą prowizji.. Macie doświadczenia w tym temacie?

 

A ja z kolei na ~800 klików nie mam ani jednego złożonego wniosku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie na razie z 22 wysłanych wniosków - 6 zostało rozliczonych. Reszta jest nadal weryfikowana. Skuteczność w moim przypadku wynosi więc 27%.

 

OK, a ile czasu się czeka od wysłania wniosku to rozliczenia?

Ja przez 11 dni mam 90 kliknięć i 23 wysłane wnioski, ale często idą "seriami". Ktoś jak wysyła wniosek to od razu do 3-4 banków :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie zaczynam się przygotowywać do startu, ale znalazłem kilka innych podobnych programów ( właściwie znalazłem twórcę tovo.pl i inną podobną firmę która tworzy takie "porównywarki touroperatorów), jeden jest naprawdę ciekawy i muszę zagłębić się w szczegóły.

 

Prowizja w tovo.pl są na dość ciekawym poziomie. Napisz do nich a przyślą Ci umowę i możliwe rozwiązania. Ja mam zagwozdkę którą firmę wybrać bo jest ich w sumie 3.

Tovo.pl jest tylko pośrednikiem innego operatora.

Edited by khan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prowizja w tovo.pl są na dość ciekawym poziomie. Napisz do nich a przyślą Ci umowę i możliwe rozwiązania. Ja mam zagwozdkę którą firmę wybrać bo jest ich w sumie 3.

Tovo.pl jest tylko pośrednikiem innego operatora.

 

Właśnie czekam na umowę. Chcę na próbę podpiąć 3 domeny więc zobaczymy jak to naprawdę wygląda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie czekam na umowę. Chcę na próbę podpiąć 3 domeny więc zobaczymy jak to naprawdę wygląda.

 

Kreację witryny trzeba wykonać samemu lub zapłacić im. Z moich informacji wynika, że lepsze warunki oferuje esky - implementacja widżetów również do Ciebie. Jeżeli planujesz całą stronę pod program partnerki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie trzeba płacić. Jest jedna opcja "ADVANCED", która umożliwia całkowite panowanie poprzez css nad stroną. Ale są firmy które mogą zrobić taką stronę dla nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie trzeba płacić. Jest jedna opcja "ADVANCED", która umożliwia całkowite panowanie poprzez css nad stroną. Ale są firmy które mogą zrobić taką stronę dla nas.

 

Płacić nie trzeba. Podpinają w miarę szybko.

 

hotelowo.pl

 

 

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×